Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
132 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

G - B O D - M Ý T U S ? ? ? ! ! ! ! !

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Láďa (anonym)
Mám problém najít u manželky g-bod, je to mýtus, či skutečnost?? Myslím, že ji uspokojuji dostatečně, milujeme se takřka denně, a to různými způsoby, ale chci víc!! Už nekolik let se snažím najít a správně dráždit g-bod. Ale marně. Je možné že jej nemá, a když má tak je méně citlivý?? Jsme spolu 15 roků a v sexu už jsme vyzkoušeli vše. Ona říká, že takový bod nemá, nebo ji to nevzrušuje, zajímá mě názor ostatních.
11. Březen 2003 - 20:13
jana (anonym)
nic si z toho nedelej taky jej nemam, asi, je mi 33 let a jeste jsem jej nenasla
20. Březen 2003 - 0:39
Václav (anonym)
Láďo já mam stejny problem jako ty u moji manzelky se jeste za 40 let nijak neprojevil.. tak nejsi sam
20. Březen 2003 - 0:40
Lenka (anonym)
Já nevím, kde jej hledáte, ale já mám g-bod a myslim, že hledáte špatně
20. Březen 2003 - 0:41
P. (anonym)
Podívejte se na www.sexus.cz v článku Co je G-bod a jak ho stimulovat. Najdete tam popis jak G-bod hledat, včetně návodu, fotek a fyziologického opodstatnění. Není to nic mystického ani nemožného, jen je potřeba se k tomu dobře postavit. Kdo najde - nelituje!! Hodně úspěchů.
20. Březen 2003 - 12:39
Láďa (anonym)
Děkuji za info, ale na techto strankach jsem byl a hledal presne podle manualu, a zase nic, uz myslim, ze ho nema....Jinak dodavam, ze je velmi vzrusiva, zejmena na klitorisu a ma mnohonasobny orgasmus, jen ten g-bod stale nemuzem najit, chci ji to udelat jeste lepe, aby rvala slasti, tak stale hledam, a hledam, a hledam.......I ona si mysli, ze g-bod nema......
20. Březen 2003 - 21:57
Ela (anonym)
Myslím si, že každá žena má bod G. Musí být ale drážděn dostatečně dlouho, aby z toho žena něco měla.
21. Březen 2003 - 9:36
P. (anonym)
Láďo, moje partnerka je také hodně vzrušivá na klitoris a dosahovala násobný orgasmus, ale pokud se k tomu přidá dráždění G-bodu je to vážně o hodně lepší - navíc může dojít i k ejakulaci. Buď trpělivý a zkoušej to, pomoci mohou i venušiny kuličky, ale na dráždění G-bodu jsou vážně nejlepší prstíky. Zkus to najednou - "dráždit" partnerku jazykem a dle popisu na sexusu (je to vážne pravda) prstíkama jezdit v oné oblasti a uvidíš, že po klitoriálním orgasmu (pokud nepřestaneš) přijde další a další... To je něco. Jestli mi sem dáš mejla, popíšu ti to líp. Zatím ahoj. P.
21. Březen 2003 - 13:03
Láďa (anonym)
Posílam meila pro P. myslím, že asi hledám moc hluboko... ale četl jsem, že je to 5 cm uvnitř a tam nic necítím, i podle manualu na sexus.cz anebo miska.cz už to pomalu vzdávam....taky nevím jakou silou mam tlacit kolik newtonů asi???
25. Březen 2003 - 11:54
iva (anonym)
ten G-bod ma nejaky tvar a velikost a nebo je to jen tlakovy bod?
25. Březen 2003 - 12:21
Renata (anonym)
Je to spíše určité místo ve vagíně než bod, podle mne je to blíž než 5 cm a je lépe ho hladit pod určitým tlakem, dost silně...s Newtony si děláš srandu, že? :o)
25. Březen 2003 - 20:41
Láďa (anonym)
Nedělám si srandu, ale v manuálu jsem se dočetl, že to potřebuje větší tlak než na klitoris, je to pravda??Sorry, ale dostal jsem se na net až dnes..
9. Duben 2003 - 1:34
Zajoch (anonym)
Máš pravdu, Láďo g-bod je kec a ženská ejakulace taky to se jen pochčijou, a g-bod? To je jen dráždění klitorisu zespodu, proto ten větší tkak!
9. Duben 2003 - 2:14
haha (anonym)
pro Zajoch-nemužeš ho najít co,tak radši děláš že není chytráku!
10. Duben 2003 - 0:07
Lenka (anonym)
Měla jsem několik sexuálních partnerů a pouze jedinému se podařilo ten záhadný G-bod objevit a stimulovat, až u mě skutečně došlo k ženské ejakulaci.Pravda je, že je na přední straně pochvy asi 5cm od vchodu a skutečně snese dost značný tlak.Docílil toho drážděním asi třemi prsty a byl to skutečně nevšední a silný zážitek.Do té doby jsem o jeho existenci také pochybovala.Je mi 33let, nemám problém dosahovat orgasmu a v sex mám velmi ráda.Přes snahu navést manžela, či vyvolat si opět tento zážitek se mi to již nepodařilo.Takže buď trpělivý, určitě tam je a možná že nakonec přijdeš na to, co na něj platí!Stojí to zato!Ahoj Lenka, Praha
10. Duben 2003 - 9:04
Tomáš (anonym)
Vůbec se neřiď odpověďmi stupidů, jako je Zajoch.Už z formy odpovědi vidíš, že je to vyloženě inteligent.Lenka má pravdu,G-bod jsem u manželky nakonec také objevil a chce to jen experimentovat a nevzdávat to.Je vidět, že zakomplexovaný Zajoch neví, o co přichází a tak jen mele pantem.Držím palce.Tom
10. Duben 2003 - 9:10
Lili (anonym)
Ahoj,vim ze to mytus na 100% neni,mám přitele a mame spolu vylmi krasny sex,vyhovujeme si navzajem,pokazde kdy do me sahne,hned vi kde je bod G,v tu chvili jsem mimo, je to karsna vec,pritel rika ze ho pozna i kdyz to nedavam najevo...... chce to asi trpelivost... na techto strankach je clanek o bodu G,a myslim ze to sedi!Mejte se krasne a uzivejte si krasneho pocasi a hodne zdaru v sexu..
25. Duben 2003 - 9:36
Doktor z hor (anonym)
Přesto, že Amerika má teď úplně jiné starosti, nepolevuje úsilí tamní vědecké obce ani na poli lidské sexuality. Jeden z předních newyorských gynekologů nyní přišel s převratnou myšlenkou, že bod G je ve skutečnosti pouhý mýtus. Podle studií celé řady výzkumníků, kteří dopodrobna vyšetřovali vnitřek vagíny, nebylo v inkriminované oblasti nalezeno žádné významnější seskupení neuronů, jež by bylo zapotřebí k fungování a k existenci tajemného místa. Podle Hinese se do povědomí lidí i do literatury dostal bod G vlastně omylem. Ten prý vznikl podle vyprávění náruživých žen, které intenzivně prožívají vaginální orgasmus, v ordinacích gynekologů to pak někteří lékaři zevšeobecnili a hrášek rozkoše byl na světě. Žádná seriózní práce, která by potvrdila existenci místa rozkoše, prostě neexistuje, tvrdí Hines a soudí, že co nelze najít, to prostě neexistuje.
14. Květen 2003 - 23:30
Zajoch (anonym)
Přestaňte zbytečně hledat bod G je ve skutečnosti pouhý mýtus. Doktor Terrence Hines, původce této teorie, tvrdí, že existence bodu G nebyla dodnes podložena žádnými vědeckými důkazy a zakládá se jen na tvrzení nevelké skupiny žen. Je to něco jako gynekologické UFO, tvrdí Hines každý ho hledá, každý se s ním v životě setkal, každý o něm mluví, ale nikdo ve skutečnosti ani neví co to je a kde to je! A máte to!!!
14. Květen 2003 - 23:34
Sunny (anonym)
Teda, nikdy som netusila, ze neikto moze popierat existanciu g bodu s takou vehemenciou.Ja mam absolutne stopercentne bod G. Pri drazdeni prstom sa mi na vrchnej stene posvy objavi tvrda golicka, lahko nahmatatelna a nicim nezamenitelna.Heh, rozhodne to nie je tlak na klitoris zospodu...zas niekto nevie o com hovori, klitoris je predsa uplne inde. POcity pri tlkau na g bod sa daju prirovnat k nutkaniu na mocenie (a vopred upozornujem chytrakov, nie je to tlak na mocovy mechur), ktore vyusti do nadherneho orgazmu..G bod rozhodne nie je mytus. Niektore zeny ho vsak asi nemaju...
26. Srpen 2003 - 18:02
odpověď (anonym)
Musím se také ozvat.I já mohu spolehlivě říci,že bod G existuje a že ho mám.Objevil ho můj manžel a při jeho stimulaci(není hluboko a nemusí být velký tlak)dosahuji mnohonásobného orgasmu s mnohonásobnou ženskou ejakulací.
2. Září 2003 - 14:43
Honza (anonym)
To si pište, že existuje! Objevil jsem ho u manželky sice až po padesátce, ale funguje a manželka jeho dráždění vyžaduje. Tlak chce poměrně silný zezadu proti stydké sponě, samozřejmě uprostřed. Ona už si vaše partnerka řekne, jestli chce přitlačit víc nebo míň ...
9. Říjen 2003 - 14:59
Pan K. (anonym)
Po padesatcew bych se na nej uz vys....Radeji bych si v garáži třídil šroubky...
16. Říjen 2003 - 15:41
Pan K. (anonym)
Ukáže mně, nebo vysvětlí nějaká žena kde mam g-bod hledat, nebo si mam počkat na padesátku?? Zkusím jinou partnerku. Ale chci znát názor ženy okolo 35 let. Díky
26. Říjen 2003 - 20:54
Milada (anonym)
Kluci a holky, drzim vsem palce. kdo hledaji anebo uz nasli Gecko. Nedejte se odradit puritanskymi idioty jako je ZAJOCH. Hura do toho.
6. Leden 2004 - 13:34
Milada (anonym)
Kluci a holky, drzim vsem palce. kdo hledaji anebo uz nasli Gecko. Nedejte se odradit puritanskymi idioty jako je ZAJOCH. Hura do toho.
6. Leden 2004 - 13:35
ivana (anonym)
Bod G je asi 4-5 cm na přední(vrchní straně pochvy.Zkuste tlakem dvou(tří)prstů dráždit pohyby tam a zpět po nějakou dobu.Tlačte směrem k bříšku a nebojte se většího rozsahu.Máte tak větší naději na úspěch.Ze zkušenosti vlastního objevení přeji mnoho úspěchů...
6. Leden 2004 - 16:50
hvězdička (anonym)
Mám dotaz. Když si to dělám sama, už jsem hodně vzrušená a strčím si do pochvy prst, cítím tam takový malinkatý hrbolek. Když na něj zatlačím, rychleji se udělám. Myslíte si, že je to bod G???
7. Leden 2004 - 9:17
ZAJOCH (anonym)
Milado Hartlová, puritán v 19 letech?? Ja myslim, za g-bod mozna je ale, at si jej mile slepicky najdou samy, a chlapy vy to nehledejte, mate jine starosti, jak unudenou kravu uspokojit financne!"
7. Leden 2004 - 11:28
Martin (anonym)
G-bod existuje alespoň se tomu tak říká. Z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit. Moje partnerka při jeho dráždění zažívá v podstatě totéž jako při dráždění klitorisu. Dokonce tvrdí, že při jeho dráždění zažívá téměř totéž co při orgasmu akorát, že ten pocit neustává, ale trvá celou dobu při které jí takto dráždím takže v podstatě to trvá dokud nepřestanu třeba několik minut. Myslím si, ale, že je to velmi individuální záležitost a u každé ženy to asi nefunguje. Navíc po takovém dráždění jsou její orgasmy daleko silnější pokud přejdu na klitoris.
7. Leden 2004 - 15:02
ivana (anonym)
Zajochu,Ty mě fascinuješ.Chudák Tvoje partnerky.Mimo to,že si s Tebou při sexu asi moc neužijou,nejsi asi nic moc ani po stránce inteligence.Nebo,nejsi náhodou ještě panic?Pokud ne,i když bych za to ruku do ohně nedala,omlouvá Tě Tvůj věk.Bohužel(nebo spíše bohudík)nejspíš ani nevíš co plácáš...
7. Leden 2004 - 18:22
Myska (anonym)
trvalo mi dlouho, nez jsem pritele presvedcila ze je mi dobre i bez vyvrcholeni-me udelat je totiz tezke :)G-bod mam,podle mne jej vsak ma kazda zena...jak uz nekdo psal,pusobit na g-bod dele ale zazitky NEPOPSATELNE!!!Muzi nehledejde moc hluboko...spis hned u "brany do raje" :) a pak trochu do strany.Napr,kdyz zapracuji prstiky-zasunout zhruba po 1clanek prstu a jemne jej ohnout ...uh to se neda popsat jak, proste hledejte :)Preji hodne stesti(a hlasitejsiho sexu-je to fakt síla)hodne uspechu a neopakovatelnych orgasmu :)PS-ja citim jak bych se doslova roztekala :))
10. Duben 2004 - 19:05
Myska (anonym)
...jooo zapomnela jsem pripsat,ze pak jemne zatlacit.Ale JEMNE!spousta muzu si mysli,ze cim vic, tim lip ale neni to pravda!
10. Duben 2004 - 19:08
Dr.No (anonym)
ZAJOCH být panic ani nemusí, stačí aby potkal jednu takovou, pro kterou je nejvzrušující síla svazku bankovek v peněžence, aby ztratil iluze o ženách.. Pár jsem jich už taky potkal.Naštěstí pro mě, ne jako milenky..Stačí mě poslouchat, co mluví, a jejich názory, aby mě z nich bylo na bl...
11. Duben 2004 - 10:17
w. (anonym)
Já mám G-bod v hlavě, musím hlavu donutit , aby nemyslela a aby důvěřovala. Povedlo se mi to jen jednou a bylo to tak úžasné, že už ani nemusím znova...Ale jiné ženy jsou asi spokojené, umí se uvolnit, nevím..
13. Duben 2004 - 12:28
Luisa (anonym)
Vy jste nepoznali, ze Zajoch je zenska? Bohuzel ma ve sve teorii pravdu. Ta "ejakulace" opravdu vynika tlakem na mocovy mechyr a klitoris ze spoda. Dr. Grafenberg pouze pojmenoval vyse zminene misto. P.S. Mam ho taky
13. Duben 2004 - 14:58
Standík (anonym)
Ahoj, chtel bych se zeptat, kde bych nasel u zeny v pochve G BOD, popripade jakou polohu mam zvolit, abych ji ho drazdil. Dekuji...
26. Červenec 2004 - 17:02
zuza (anonym)
asi to nemaji vsechny stejne ne? Ja ani netusila dost dlouho ze nejaky mam, ale az se soucasnym partnerem jsem jej objevila (v poloze na konicka), protoze mu penis presne pasuje kam ma a dotyka se bodu G, takze podle mych reakci uz jej nasel i na pohmat...a nema to chybu.Myslim, ze nektery chlap jej ani nenajde, nekdy ani sama zenska ne.
26. Červenec 2004 - 21:31
webmaster (anonym)
Předmět: bod G Autor: blondýnka Datum: 26.8. 2004 20:40:56 když se spartnerem miluji v jedné určité poloze tak mám pocit že pokud to nepřerušíme tak se z toho počůrám,ale přitom na záchod nepotřebuji.Je to bod G ? Jak to poznám? Předmět: bod G Autor: darek Datum: 27.8. 2004 11:14:43 Také by mě to zajímalo. Měl by být za stydkou (lonovou) kostí zevnitř nahoře. Ale i když jsem se tam různě několikrát rýpal, žádná nehekla ani neřekla, že je tam nějak citlivější. Není to jenom individuální záležitost? A na co všechno je citlivý? Předmět: bod G Autor: jana Datum: 27.8. 2004 14:13:08 Ahoj, všichni o něm mluví a nikdo koho znám neví kde je? Není to jak lochneska,sněžný muž a fata morgána zároveň?Moc by mě a mého partnera zajímalo jak to teda je?
27. Srpen 2004 - 17:42
joan (anonym)
G bod je ( 3-5 cm od vchodu)- musí se to místo třít po určitou dobu, než to začne fungovat, vzrušovat.Na pohmat je tam sliznice drsnější, v kombinaci s drážděnim klitorisu je to skvělé. Podmínkou je, aby nebyl žádný zánět a v duši pohodička, těšení se. S věkem je to spíš lepší a zajímavější, jsem daleko víc vzrušivá a sex mě víc baví.
30. Srpen 2004 - 15:32
Hanka (anonym)
Zkuste si přečíst i pár užitečnýcha velmi solidních komentářů ohledněG-bodu, vaginálního orgasmu a podobně na www.sexintim.cz.
20. Leden 2005 - 21:20
Hanka (anonym)
Zkuste si přečíst i pár užitečnýcha velmi solidních komentářů ohledněG-bodu, vaginálního orgasmu a podobně na www.sexintim.cz.
20. Leden 2005 - 21:21
Štuclinka (anonym)
Bod G objevil můj milenec až v mých třiceti letech a nic krásnějšího jsem do té doby nepoznala. Ten pocit, že se počůrám jsem měla taky, ale byla to moje první ženská ejakulace, doslova proudy šťávičky ;-))) -nádhera, nepopsatelné !
13. Duben 2005 - 22:56
petr (anonym)
G bod existuje a není to mýtus! Není vzdálen od poševního vchodu 5 cm , ale řekl bych že tak 3 cm. Je to zvrásněné místo a je potřeba je citelně- s větším tlakem dráždit! Dojde k ženské ejakulaci, ale nejedná se o žádné stříkání, ale spíš tečení!Někdy více ,někdy méně asi podle míry vzrušení!Myslím si , že se nejvíc dráždí G bod, když při souloži je muž nahoře a žena dá nohy k sobě a probíhají kopulační pohyby!To jsou ovšem naše poznatky ! Každý to může prožívat jinak!
19. Duben 2005 - 10:56
frki (anonym)
Jednoznačně docházím k názoru, že bod G asi existuje velmi individuálně, ale o jeho existenci by měla vědět především sama žena. Ta by pak měla navést (ve vlastním zájmu) svého sexuálního partnera na to místo a nehledat jej jako zlatokopové: snad, možná, kdo ví, co když, že by snad tady, nemám ji silikonovou?...
19. Duben 2005 - 12:35
Radil (anonym)
nikdy nemám problém partnerce najít g-bod. Na začátku dráždění přední strany pochvy kroužím prstem v oblasti 3-5cm od vchodu, zpočátku g-bod není hmatatelný. Po cca 4 minutách dráždění v této oblasti lze snadno nahmatat výstupek=g-bod a při dalším dráždění se zaměřit pouze na něj. Doporučuji k tomu jazykem dráždit klitoris, orgasmus partnerky je pak explozivnější. Myslím si, že kdo g-bod nenašel, je to spíše jeho nešikovností a ne tím, že by ho partnerka neměla.
3. Prosinec 2006 - 3:16
Jana (anonym)
manzel s tim nemel problem, hned se trefil presne :o))rozhodne tam je :o)
3. Prosinec 2006 - 9:48
Gazelka (anonym)
Jo ......můj bod G , také objevil můj milenec :-)) Byl to s hodou okolností doktor a také jsem zažila svoji první ejakulaci...náááádhera :-))
23. Březen 2007 - 13:13
Honza (anonym)
Mám jiný problém. Vím kde má manželka G-bod ale nesmím ho dráždit. Zřejmě pro ten pocit na močení. Jen dvakrát nebo třikrát se mi podařilo přivést manželku na začátek orgasmu drážděním klitorisu a současně podráždit G-bod. Výsledkem byla množsvím asi lžíce čiré tekutiny v dlani. Snažil jsem se to manželce vysvětlit, ukázal jí i pár článků na netu ale teť už mám zakázáno zasouvat prsty do pipinky.
8. Květen 2007 - 16:29
Návštěvník (anonym)
no,kdyz dosahnu vyvrcholeni pri sexu,tzn. ne pres klitoris,ale vaginalni,tak to musi byt pres g bod nebo ne?
8. Květen 2007 - 22:12

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama