3815 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Odpověď na Ahoj Zuzano máš si vzít
Sice bych někdy plínky mohla vyzkoušet, ale mokro v gatích je mokro v gatích, i když se to někdy trochu zvrtne.
14. Květen 2021 - 16:29
Pavel (anonym)
Odpověď na Sice bych někdy plínky mohla
To chápu že máš radši mokro ale lepší mokro je v plinkach a i příjemnější kdyby jsi chtěla vyzkoušet plinky tak stačí říct a pomůžu ti s tím nosím je dlouho a rád a nehody by jsi měla lepší a nikdo by to neviděl
14. Květen 2021 - 23:13
Zuzana (anonym)
Odpověď na To chápu že máš radši mokro
Ale o tu ostudu tak trochu jde taky. Možná na doma by ty plínky šly, aby se ulehčil úklid ale venku nevím. Spíš na zimu to nejsou mokré kalhoty zrovna příjemné.
15. Květen 2021 - 13:05
Pavel (anonym)
Odpověď na Ale o tu ostudu tak trochu
Tak ono máš jedno jestli máš mokré kalhoty nebo plinky venku taky s tím nemám problém a to schovas to bys musela vyzkoušet odkud jsi jestli to nevadí nebo ti pak napíšu email
15. Květen 2021 - 14:09
Zuzana (anonym)
Odpověď na Tak ono máš jedno jestli máš
Tak jedno to určitě není. Chápu že musí být příjemným tajemstvím když máš mokro v plínce a vlastně o tom nikdo neví, navíc se při čůrání nemusí zřejmě člověk tak omezovat, ale mě se spíš líbí že každé učúrnutí má i své následky.
15. Květen 2021 - 14:39
Leilawet1 (anonym)
nějaka slečna si psát o mých hrátkách? P.s. chlapa co se za holku vydává bezpečně poznám ,říkám to rovnou abych nevzbuzovala honičské naděje. tento víkend jsem si hrála takto. Na mém HUB kanále najdete desítky videí https://mokrekratky.blogspot.com/2021/05/prochcany-vikend-nesmyslena-povidka.html
15. Květen 2021 - 15:35
Pavel (anonym)
Odpověď na Tak jedno to určitě není.
Přesně tak tak to víš že to má své následky a líbí se ti to ale plinka je plinka kdyby jsi chtěla můžeš plinky vyzkoušet mám jich dost
15. Květen 2021 - 15:51
Kamča (anonym)
Odpověď na Tak jedno to určitě není.
Přesně tak. Mám to rozdělené. V zimě raději do plenky a když je teplo, tak do oblečení. Na černém to stejně není vidět.
17. Květen 2021 - 0:24
Pavel (anonym)
Odpověď na Přesně tak. Mám to rozdělené.
Ahoj Kamčo to máš pravdu ale já radši nosím plinky pořád a je to jistější ale ten pocit mokra asi není moc příjemný ne
17. Květen 2021 - 8:56
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Ahoj kamy co v noci máš plinku nebo kalhotky
17. Květen 2021 - 13:12
Jane (anonym)
Moje slova. V létě je to v pohodě, protože ti není taková šílená zima když to schne. V zimě taky preferuju plenky, ale semtam si trošku cvrnknu i bez ní.
18. Květen 2021 - 15:27
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Moje slova. V létě je to v
A co teď
18. Květen 2021 - 17:02
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
A co teď jak jste kdo na tom
18. Květen 2021 - 17:07
Pavel (anonym)
Ahoj tak určitě to je v pohodě ale já si radši cvrknu do plinek jaké používáš plinky mě stačí někdy nechtěně do kalhot jen když fakt hoří ale plinky jsou plinky to je jistota
18. Květen 2021 - 20:25
Kamča (anonym)
Používám natahovací plenkové kalhotky. První várku vydrží spolehlivě, ale druhá už je s otazníkem a třetí skoro vždy proteče. A když se mi to tuhle stalo v obchodě, následky pak byly větší, protože to plenka nepobrala. Jedna nohavice mokrá až dolů. Na tmavých to ale není tolik vidět. Jako další level vidím tohle udělat i do světlých kalhot a jako nejvyšší level je pro mě asi "udělat" nehodu bez plen do světlých kalhot někde na veřejnosti, např. v obchodě. Většina si možná nevšimne, ale někdo určitě ano a nechci být na něčím mobilu s mokrýma kalhotama. Ale představa je to lákavá...
18. Květen 2021 - 21:06
Pavel (anonym)
Odpověď na Používám natahovací plenkové
To teda moc ty natahovací nevydrží to tě to tak láká jo že by ti to teklo nohavicami až tak ven to bych chtěl u toho být já mám plinky a v nejvyšší nouzi je použijí a je to paráda
18. Květen 2021 - 21:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To teda moc ty natahovací
pleny jsou právě určeny na to aby pobrali tu první dávku a hned na to ji máte vyměnit , není určena na to aby pobrala dvě dávky. Vidím to u syna , když mu po večerní hygieně dám plenu a on se do ní vyčůrá ještě než jde spát , vím že do rána nevydrží . mám to vyzkoušené .
18. Květen 2021 - 23:30
Karl von Sajrajt (anonym)
To je teda hustá úchylka.Tady to je teda semeniště úchyláků.
19. Květen 2021 - 5:36
Pavel (anonym)
Odpověď na pleny jsou právě určeny na to
Aha tak to bych nechtěl a ještě když jsou natahovací to je tak na noc možná to zůstanu radši u toho co mám
19. Květen 2021 - 9:20
Pavel (anonym)
Odpověď na Jaké plenky nosis
Ahoj Mariko rád tě poznam jaké nosíš plinky
19. Květen 2021 - 9:54
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Ahoj kdo pak má na sobě plinku a suhou nebo už načuráno
19. Květen 2021 - 14:31
Zuzana (anonym)
Odpověď na Používám natahovací plenkové
Tak koukám že nejsem sama s takovými představami. Je pravda, že dost lidí si nevšimne mokrých kalhot protože nepředpokládají že uvidí na ulici někoho počuraného, ale když už si všimnou tak je to většinou ostuda. Sice se někteří snaží tvářit že je to nezajímá ale každý se koukne už jen proto že je to trapas. Samostatnou kapitolou jsou puberťáci a děti které to rády komentují pokud možno nahlas. A přesně, už jen to že by si mě mohl zase někdo zvěčnit na mobilu je děsivá i lákavá zároveň. Těžko se to vysvětluje.
20. Květen 2021 - 15:55
Pavel (anonym)
Odpověď na Tak koukám že nejsem sama s
To máš pravdu já bych si toho asi všiml ale neřešil bych to já se dívám jestli někdo nemá by plinky ale zatím jsem to neviděl a nebo nepoznal radši zůstanu u plinek protože někdy si nechtěně ucvrknu když nemám plinky a nic moc příjemné a kdyby mě to ještě mělo téct nohavicami
20. Květen 2021 - 18:18
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na To máš pravdu já bych si toho
Tak co už máš mokré plinecky Pájo
21. Květen 2021 - 17:22
Nela (anonym)
Odpověď na Tak koukám že nejsem sama s
Máš pravdu, spíš se člověk prozradí svým chováním než skutečností, že má mokré nebo plné kalhoty. A je to tak, každý se prostě rád podívá na cizí ostudu, a dospělý člověk s mokrýma nebo pokaděnýma kalhotama se zase nevidí tak často. Ale doba plná mobilních telefonů může člověku úplně zničit život. Představa je jedna věc, ale dlouhodobý posměch už je něco úplně jiného.
22. Květen 2021 - 13:02
Pavel (anonym)
Odpověď na Máš pravdu, spíš se člověk
Přesně tak tak každý ne ale většina jo přesně tak ale s na to si už dotyčný musí dávat pozor aby se neprozradil ty taky nosíš plinky
22. Květen 2021 - 13:51
Nela (anonym)
Odpověď na Přesně tak tak každý ne ale
Ale ano, každý se alespoň koukne, i když by to nepřiznal, je to proste něco nezvyklého. A neprozradit se je dost složité. Plínky jsem už zkoušela, ale chybí v nich ten adrenalin.
22. Květen 2021 - 14:14
Pavel (anonym)
Odpověď na Ale ano, každý se alespoň
Tak koukne tak je to složité ale dá se to záleží jak jsou lidé moc všímavý tak je můžem zkoušet spolu a třeba se ti to bude líbit jak mě jaké jsi zkoušela
22. Květen 2021 - 18:38
Nela (anonym)
Odpověď na Tak koukne tak je to složité
Myslela jsem spíš, že je složité se neprozradil nápadným chováním. A díky za nabídku, ale tohle je spíš záležitost, kterou si užiju nejlépe sama, a občas tedy s nějakým tím publikem.
23. Květen 2021 - 12:06
Pavel (anonym)
Odpověď na Myslela jsem spíš, že je
Tak to je jasné se neprozradil i když se to dá utajit pokud má člověk plinky bez to je horší právě myslím že ve dvou se nich užije lip ale kdyby náhodou rád bych tě poznal
23. Květen 2021 - 13:16

Stránky

Přidat komentář