3498 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Ahoj, promiňte, že jsem byla mimo, měla jsem určité rodinné problémy, které tu nechci řešit. Neměla jsem prostě náladu sem psát. Zkusím to vzít v krátkosti :D já vím, že soukromá konverzace je v mnoha ohledech lepší, sama bych se do toho ráda přesvědčila, ale jde o ten pocit. Prostě mi to přijde docela intimní, svěřit se jednomu člověku, kterého neznám osobně. Pořád se k tomu snažím odhodlat, ale zatím se k tomu moc nemám. A teď k tomu hlavnímu. Plenkové dobrodružství se pomalu ale jistě rozjíždí :D včera jsem se už poprvé v noci počůrala úplně nevědomky. Prostě jsem se probudila, zjistila jsem, že už je už je ráno a tak nějak mi přišlo divné, že jsem v noci nebyla vzhůru a až pak mi to došlo. Jen co jsem si uvědomila mokro v plínce, bylo to něco mezi radostí, zděšením a vzrušením. Takhle rychle jsem nevyskočila z postel už hodně dlouho :D a přes den to už taky povoluje, pořád teda do plenek čůrám vědomě, ale už nad tím nějak neváhám nebo se nesnažím nějak moc, prostě když cítím, že už se mi chce, tak se počůrám. S velkou nehodou jsem nepokročila, to asi nechám až na příští rok. Zítra už jedu domů, tak jestli mě to nechytne dneska, tak už letos asi ne. Na doma jsem se už připravila, nakonec jsem objednala i inkontinenční vložky, i kalhotky. To jsou v podstatě taky plenky, ale kdyby něco, tak mi přijde lepší vysvětlovat, že mám na sobě inkontinenční plenku pro dospělé, než dětskou pampersku :) Anež
22. Prosinec 2020 - 11:41
Zadek4 (anonym)
Odpověď na Ahoj, promiňte, že jsem byla
Ahoj, tak na to ti mohu poradit, že je lepší se v tomto případě řídit rozumem, než pocity, které jsou mnohdy nelogické. Svěřit se jednomu člověku (byť neznámému) je rozhodně bezpečnější, než se svěřit potenciálně všem uživatelům internetu na veřejné diskusi, kde si to může přečíst úplně kdokoliv. V tom je podle mě ten zásadní spor. Z hlediska bezpečnosti soukromí a anonymity není o nic nebezpečnější anonymně a účelově založený e-mail, než veřejná diskuze. Další z výhod soukromé konverzace je, že to nebude nikdo nežádoucí rozbíjet, a mnohé další. Pokud jde o tvé plenkové dobrodružství, tak ti gratuluji, že už to rozjíždíš, jen škoda, že jedeš na Vánoce domů. Každopádně napiš, až budou další pokroky a prožij šťastné Vánoce. :-) Z.
23. Prosinec 2020 - 7:01
Zuzana (anonym)
Odpověď na Já vím že to vypadá jednoduše
Zase tak jednoduché to není a dalo to dost práce přesvědčit tělo že to opravdu může pustit do gatí. Ale pak už to jde lépe a lépe. A občas to nevyjde úplně podle představ jak můžeš vidět na mém příkladu. Chce to jen najít tu první odvahu a třeba si říct, že doma o tom nemusí nikdo vědět. Ono je to takové zvláštní i když jsi v takovém stavu sama před sebou ale když o tom nikdo neví, tak o nic nejde. Třeba já jsem včera dělala vánoční úklid v poněkud vlhkých kalhotách a jak mi to šlo od ruky. Jasně to že se to k mému věku nehodí jsem si taky říkala, ale už to neřeším vždyť je to jen naše věc.
23. Prosinec 2020 - 12:38
Anonym (anonym)
Jake vlozky jsi objednala Anezko?
24. Prosinec 2020 - 9:03
Eva (anonym)
Poradí někdo jak na to? zkušenosti? začátky?
27. Prosinec 2020 - 10:26
Sabinka (anonym)
Odpověď na Poradí někdo jak na to?
Ne, a už někam zalez, trapko.
27. Prosinec 2020 - 10:54
Eva (anonym)
Nikdo?
29. Prosinec 2020 - 10:11
Anežka (anonym)
Ahoj, tak svátky máme za sebou a musím říct, že utajení mého počůrávání jde lépe než jsem čekala. Trošku jsem teda musela změnit domácí outfit, protože jsem doma vždycky nosívala legíny a v nich by se plenka schovávala špatně. Teď nosím většinou prostě tepláky a oversized mikinu, pod kterou ten zadek ještě trochu schovám. Teda jeden den jsem to zkoušela i v těch legínách s oversized mikinou, ale i když to celkem šlo, prostě jsem se v tom necítila dobře a bezpečně. A štědrovečerní večeři jsem vyřešila jednoduše - volnější sukně a neprůhledné červené punčocháče a bylo to. No ale vzhledem k tomu, že to tady není nějaký módní blog, ale diskuze o plenkách, tak zpátky k tématu. Plenky nebo vložky nosím pořád 24 hodin denně, akorát se hlídám, abych moc nepočůrávala. Občas mi to teda uteče a počůrám se, ale zatím se mi to stává jenom výjimečně. Až pak zase odjedu a budu na to mít klid, tak se zase posunu dál, upřímně se nemůžu dočkat :D Na noc pořád nosím drynitesky, těch inkontinenčních kalhotek a vložek nemám zas tolik, tak je šetřím. A v noci se taky nepočůrávám pořád, teda když se pořádně napiju, tak se ráno budím s mokrou plenkou, ale když nepotřebuju čůrat když jdu spát, tak se v noci nepočůrám. Takže to dělám jenom občas. Ono není úplně nejlepší počůrávat se doma nějak často, protože někde ty počůrané plenky musím schovat než je půjdu vyhodit a pak je ještě nějak nenápadně vynést ven. Takže abych to shrnula, plenky pořád mám a zatím o nich nikdo neví a doufám, že to tak zůstane, i když teda párkrát jsem měla trochu na mále. Už se těším až se zase budu moci počůrávat a docela dost už mě láká se i pokakat. Přemýšlela jsem, že bych to zkusila ještě tady. Vždycky když jsem se doma počůrala, tak to byl takový adrenalin, že se mi to hrozně líbilo. Tak ještě uvidím, možná to uskutečním ješte doma :) tak se mějte, Anež
29. Prosinec 2020 - 14:20
anonym (anonym)
Poradis mi anezko znacku vlozek co sis koupila?taky potrebuji maskovat.jsou diskretni?dekuji
29. Prosinec 2020 - 23:35
Evka (anonym)
Poradíte jak do toho?
1. Leden 2021 - 9:40
Marika (anonym)
Odpověď na Poradíte jak do toho?
Do čeho
1. Leden 2021 - 9:46
Monika (anonym)
Ahoj holky, jak si jistíte pleny ? Mě to pořád padá, tak nosím normální outfit tílkobody ,ale už mi to nevyhovuje , je to elastika takže to nedrží, klín je úzký a v pase to neladí s tělem , chtěla bych to řešit nějak lépe , lépe esteticky a aby to bylo pohodlnější. Poradíte ? Děkuji
1. Leden 2021 - 10:11
Marika (anonym)
Odpověď na Ahoj holky, jak si jistíte
Jaké plenky nosis
1. Leden 2021 - 10:15
Kikina (anonym)
Odpověď na Ahoj, tak svátky máme za
Ahoj Anežko já tě třeba inspiruju nebo tě budu trochu kazit :0) já mám za sebou počůraný Silvestr a pokakaný nový rok. Včera jsem se počůrala na přání přítele kterého to bere takže včerejší naší decentní oslavu příchodu nového roku jsem strávila v dry nitesce. Původní plán byl takový že se počůrám pak v té plence budu spát a dneska se do ní pokakám ale úplně to nevyšlo podle plánu :0) včera jsem dost pila takže jsem i dost čůrala plenka neprotékala ale pořád tam vepředu těžkla a těžkla. Přítel byl z toho celý vzrušený pořád mi osahával tu bouli v rozkroku nakonec mi strčil ruku do té mokré plenky a udělal mě rukou bylo to intenzivní a neuvěřitelně příjemné a tak jsem na oplátku já udělala jeho byl celý nadržený takže se prakticky vypustil hned a já se znovu počůrala ale to už byla ta plínka tak těžká a nasáklá močí že už mi padala takže nakonec jsem v ní nespala protože by to bylo už poněkud nepohodlné. Po odpálení ohňostroje jsme se ještě večer v postýlce vášnivě milovali a já si pak vzala na spaní novou plenku ale nechtěla jsem aby byla do rána zase úplně plná tam vepředu a tak jsem v noci šla vzorně čůrat na záchod. Chystala jsem se na to hlavní no a dneska ráno jsem se i pořádně pokakala ale to už v soukromí které mi přítel na moje pokakávací akce dopřeje když ho o to požádám. Jak na Nový rok tak po celý rok :0) no budu si ještě užívat teď už se můžu i znovu počůrat a tak trochu piju a cítím že v bříšku ještě něco bublá tak možná že ještě budu kakat tak třeba tě do toho nového roku trochu inspiruju doufám že sis taky silvestra užila a v tom novém roce přeji hodně vzrušujících zážitků v poněkud těžké plínce :0) Kikča.
1. Leden 2021 - 10:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jaké plenky nosis
zalepovací jednorázovky
1. Leden 2021 - 10:31
Milan (anonym)
Odpověď na Ahoj Anežko já tě třeba
Wow Kiki, tak to je super vzrušující novoroční storka. Hned se mi z toho postavil :) Tvému příteli upřímně závidím :D
1. Leden 2021 - 20:27
Tomáš (anonym)
Je tu holčina,která ráda čůrá do plenek? Pokud ano pisni na dence.27@seznam.cz
3. Leden 2021 - 2:59
Vašík (anonym)
Odpověď na Ahoj, tak obdivuji, že jsi
Ahoj, omlouvám se, že jsem sem dlouho nepsal. Vždy se raději trošku napiju, abych byl trochu upřímný a nestyděl se sem psát. V tu chvíli mě policisté nezajímali, konečně jsem měl plínky a byl jsem štěstím bez sebe. Naivně jsem věřil, že kdyby mě policisté zastavili pokakaného, tak že by mě nechali jet, abych se mohl brzy přebalit. Za ty přibližně dva týdny jsem měl plínku jen asi 10x, protože více příležitostí nějak nebylo a musím bohužel napsat, že nic moc. Do plenek čůrám rád, i když do budoucna bych rád takové, které mají větší savost - myslel jsem si, že 2,1 litru bude dostatek, ale předpokládám, že to je vypočteno na celou plochu plenky? Třeba teď jsem se dvakrát počůral a už mi to plínka moc nepobírala, tak jsem si ji musel vyměnit. Do budoucna tedy určitě nějaké s větší savostí. Spát v počůrané plence, byť jsem to prozatím udělal jen jednou, bylo také super. Ale to kakání? Na Nový rok jsem se pokakal, stejně jako Kikina. Jenže jsem se díval na televizi a nechtělo se mi si tu plínku vyměnit. Byl jsem v tom 4 hodiny. Párkrát jsem se v plence udělal, asi na hodinku jsem usnul... Bylo to úžasné, když člověk cítil to teplíčko na zadečku. Problémem ale je, že od toho bobana tak trošku načichlo povlečení a částečně i matrace. Matraci jsem otočil a budu doufat, že ten zápach stihne nějak zmizet, ale i tak... Voňavky příliš nezabíraly, jak to řešíte vy? V 8 ráno mi začne online vyučování a těším se na to, že tady budu potají sedět v plínce, která bude pořádně mokrá. Nemusíme mít webkamery, o to je to jednodušší. Moc bych si přál se i pokakat, ale k tomu nejspíše nedojde... A co se tématu diskuse týče - možná by to bylo prospěšné, založit jinou, případně jít do jiné, již existující - mohl by se i dočasně redukovat počet "fake lidí", kteří sem chodí. Ať se vám všem v tomto roce daří lépe, než v tom minulém! :-)
4. Leden 2021 - 0:09
Kuba (anonym)
Ahoj, je mi 14 a plenky nosím, protože asi v říjnu mi je dal táta. Řekl bych že se mu líbí, když ji mám na sobě. Už do nich dělám obě potřeby a má to zatím samé výhody. Někdo další komu rodiče dali plenky??
4. Leden 2021 - 8:41
Eva (anonym)
Poradite jak s plenkama začít, co a jak? zkušenost s holkama v plence?
4. Leden 2021 - 16:38
Monika (anonym)
Ahoj , o víkendu jsem už nestihla napsat , byla jsem s dcerou na výletě v Olešnici na kopci si zasáňkovat , hrozný, lidí hromada , nikde okýnko, zavřený toalety , ale užili jsme si to a tak jsme v neděli vyrazili zase, tentokrát ale dostala dcera pod kombinézu i jednorázovku a nabalila jsem nám sebou sendviče. Parádní odpoledne. Rozhodně doporučuji vyrazit než zakážou i to. Jen doporučuji dát pleny, jídlo sebou a roušky mí připraveny, v neděli už tam chodila policie a hlídala to.
4. Leden 2021 - 23:15
Z (anonym)
Odpověď na Ahoj, je mi 14 a plenky nosím
z
4. Leden 2021 - 23:35
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Ahoj , o víkendu jsem už
A co byla potřeba když jste dojely domů
5. Leden 2021 - 8:14
jij (anonym)
Odpověď na Ahoj, je mi 14 a plenky nosím
Ahoj, ty jsi rodičům řekl že chceš nosit plenky a oni ti je pořídili?Jaké plenky nosíš?Jaké to má výhody?Jaké to bylo když ses poprvé do plenky počůral a pokakal?Přebaluješ se sám nebo rodiče?Mamce ani tátovi to vůbec nevadí?Promin, že se tak ptám, když jsem byl menší tak jsem chtěl taky nosit plenky ale nedopadlo to.
5. Leden 2021 - 12:10
Eva (anonym)
nikdo?
7. Leden 2021 - 14:58
Kamča (anonym)
Odpověď na Ahoj Anežko já tě třeba
Ahoj Kiki, krásná oslava Silvestra. Přeju ti to :D Já si dopřál letos při venčení psa obojí. Čůrání do plenky problém nebyl, ale s kakáním trochu ano. Nakonec se to povedlo a bylo i mi venku příjemné teplo :D
11. Leden 2021 - 21:20
pavel (anonym)
Odpověď na Ahoj Kiki, krásná oslava
Kamčo , to znám velice dobře , je to opravdu bezva !!!
12. Leden 2021 - 1:34
Anežka (anonym)
Ahojky, už je to zase nějaký pátek, co jsem sem naposledy přispěla svými zážitky, tak to hnedka napravím. Omlouvám se, že nereaguju na spoustu zdejších příspěvků, nebudu se na nic vymlouvat, prostě na to nemám náladu. Jak jsem myslím psala minule, řeším poslední dobou určité osobní problémy, které tu nechci rozebírat, ale které přispěly k tomu, že pořád nosím plenky. Během svátků jsem celé tohle nošení plenek začala přehodnocovat a říkala jsem si, že bych mohla začít žít opět jako normální dospělá holka, ale nakonec jsem si přiznala, že plenky mi opravdu pomáhají celou tu situaci zvládat. Takže po novým roce jsem se opět odstěhovala do Prahy a začala plenky užívat pořádně. Nosím je opravdu 24 hodin denně a v podstatě od té doby, co nejsem doma jsem nečůrala na záchodě. V noci se počůrávám celkem pravidelně, přes den už nad tím taky téměř nemám kontrolu, takže jsem v podstatě tam, kde jsem chtěla být. Přes den akorát vždycky cítím, že se mi chce čůrat, ale většinou se už nemusím snažit vyčůrat se, většinou si akorát uvědomím, že čůrám až když cítím jak se mi zahřívá a "nafukuje" plínka. Občas se mi stává, že cítím, že se mi chce a mám chuť se počůrat, tak tomu trochu pomůžu, ale častěji se mi to stává nevědomky. Vím, že to je hodně ujetý. Občas se počůrat, nebo si vzít plenku, dobře, ale "naučit" se počůrávat se nevědomky je už docela dost. Ale jak říkám, hroooozně moc mi to pomáhá psychicky. A teď už k tomu, co mě nakoplo k tomu, abych sem zase napsala. Včera jsem udělala docela dost těžkou zkoušku, tak jsem chtěla dneska upustit páru a za odměnu si dopřát trochu adrenalinu. Napadlo mě, že bych se konečně mohla pokakat. Dlouho jsem to odkládala a po té zkoušce jsem měla chuť na něco extra, a zároveň jsem byla plná sebevědomí. Tak dneska když jsem cítila, že se mi už celkem chce na velkou, tak jsem se pomalu převlékla a vyrazila nakoupit. A nešla jsem do nejbližšího obchodu, ale schválně někam dál, abych opravdu neměla šanci to stihnout zpátky domů. Cestou jsem to sice několikrát malém otočila zpátky, ale vždycky jsem se dokázala kousnout a jít dál. Dokud jsem šla, tak se mi to dařilo držet, ale jakmile jsem se dostala do fronty u pokladen, tak jsem věděla, že je konec :D takhle pevně u sebe jsem zadek ještě snad nikdy nedržela :D nechtěla jsem aby to přišlo ještě mezi lidma u pokladny, aspoň vyjít ven z obchodu. Když jsem platila, tak už jsem cítila, že už je fakt konečná, a něco už šlo i do plenky, ale to nebylo nic oproti tomu, co přišlo potom. Když jsem vyšla z obchodu, trochu se vzdálila od lidí, tak mi bylo jasné, že domů takhle nedojdou, a že budu muset povolit. Tak jsem se na chvilku zastavila a povolila. A to bylo něco. Na jednu stranu jsem myslela, že omdlím, protože jsem se tak hrozně zastyděla a myslela jsem že mi vybuchne hlava. Nakonec jsem ještě zatlačila jednou, aby to bylo kompletní a nejdelší cesta domů mohla začít :D Sice jsem se na to vybavila dobře, a vzala si přes plenku bodyčko, ale stejně mi připadalo, jak kdybych táhla v plence nějaké závaží :D z mé chůze to asi muselo být všem jasné, batolila jsem se domů hrozně pomalu. Doma jsem pak v té absolutně plné plínce, protože po cestě jsem se nakonec i počůrala, zůstala ještě nějakou dobu, než to začalo být vyloženě nepříjemné a až pak jsem se pustila do té nejhorší části - hygieny. Ne, že bych byla nějaké prase, jsem možná až moc čistotná, ale myslím ta část, kdy se musím té nadílky zbavit. Takže tak k mé premiéře. Poslední dobou mám strašné nutkání se s tímhle mým plenkovým dobrodružstvím svěřit, ale na to asi nikdy nebudu mít dost odvahy. Tak to musím psát aspoň sem :) tak zatím, a zase někdy, Anež :)
13. Leden 2021 - 17:52
Hynek (anonym)
Zdravím všechny chtěl bych od vás radu hlavně ne urážky . Je mi 13 let a příští týden si mám jít lehnout do nemocnice . Mám nemocné srdce takže jsem v nemocnici velice často hlavně na monitoring a pozorování. Ale oco jde jak jsem v té nemocnici byl naposled tak jsem ležel na pokoji s 14letým klukem a ten se několikrát počural do postele a asi po týdnu jeho nehod mu sestřička dala na noc plenu a mě od té doby v hlavě vysí myšlenka si to vyskoušet jaké to je se počurat v takovém věku a hlavně jak budou sestričky na tu situaci reagovat a zda mi taky dají pleny. Vým že jsem asi divnej ale do kud to neprovedu tak se té myšlenky asi nezbavím. Chtěl bych pár rad jak to provést a zda se zkusit počurat jen v noci či i během dne moc vám všem děkuji za rady
14. Leden 2021 - 12:03
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Ahojky, už je to zase nějaký
Taková holčička krásná to by se mi líbilo
14. Leden 2021 - 14:22

Stránky

Přidat komentář