3396 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jij (anonym)
Odpověď na No, já to mám od dětství
Jak to myslíš od dětství s plínkami?Ráda bys je nosila nebo je už nosíš?
15. Listopad 2020 - 12:10
jij (anonym)
Odpověď na Ahoj,
Co na tvoje pokakání říkala ségra?Zopakuješ si to ještě někdy?Ví to i někdo jiný kromě mamky a ségry že nosíš plínky?Jaké plínky nosíš ty drynitesky pro dospělé nebo se vejdeš do pampersek?
15. Listopad 2020 - 12:21
Zuzana (anonym)
Tak se ozývám po delší době, protože jsem neměla v poslední době moc možností k realizaci ,,nehody". Ale v pátek jsem se trochu vyhecovala a kousek od obchodního centra jsem si poněkud učúrla do kalhot. Byl to celkem risk když ještě nebylo moc šero a je pravda že jsem pak poměrně výrazně přidala do kroku když mi došlo, že se může někdo známý vracet z práce nebo z nákupu a vidět mě. Zpětně je to hezká představa ale v tu chvíli by to byl pořádný trapas i když už bych s tím stejně nic nenadělala a musela bych se s tím smířit. Pár cizích lidí mě teda vidělo ale nahlas to nikdo nekomentoval.
16. Listopad 2020 - 16:41
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Tak se ozývám po delší době,
a jak to dopadlo
16. Listopad 2020 - 19:43
Wettron (anonym)
Odpověď na Radši se starej o ty tvoje
Lepsie ako tie tvoje stranky co vyzeraju ako vytvor slepeho pubertaka. Iba si cely napad okopiroval a hras sa na najcitanejsi web. Lol. Pises si stale sam so sebou ako dievcatka. To jedost uchylne a asi aj diagnoza na hlavu. Na xchate to iste. Kopec uctov ako zena. Si ciste psycho priatelu.
17. Listopad 2020 - 7:50
Zuzana (anonym)
Odpověď na a jak to dopadlo
A co myslíš? Kromě mokrých gatí ve kterých jsem šla víc jak 20 minut domů po celkem frekventované ulici, takže si mého ,,problému" pár lidí zcela určitě všimlo, to pro mě dopadlo dobře.
17. Listopad 2020 - 12:21
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na A co myslíš? Kromě mokrých
Aspoň že tě neviděl někdo známej doma všechno do pračky a vysprhovat vid
17. Listopad 2020 - 18:20
Zuzana (anonym)
Odpověď na Aspoň že tě neviděl někdo
To je pravda, ale vlastně by se nestalo nic hrozného kdyby mě někdo známý viděl v mokrých gatích, přeci nehoda se může stát každému nebo ne? Ale jasně byla by to asi ostuda. A doma samozřejmě byla sprchy a praní počůraných věcí.
21. Listopad 2020 - 11:41
Anonymka (anonym)
Nemohli byste mi někdo poradit nějaké inkontinenční vložky nebo kalhotky, které nejsou zrovna nenápadné, které jde třeba těžko schovat pod oblečením nebo u kterých budu s každým krokem vědět, že je mám na sobě?
21. Listopad 2020 - 13:10
Jirka (anonym)
Odpověď na Nemohli byste mi někdo
Zkus třeba plenkové kalhotky ID. Ty jsou velkokapacitní pro silnou inkontinenci. Jsou proto hodně objemné
21. Listopad 2020 - 13:25
Návštěvník (anonym)
Určitě super seni quatro. Tím chybu neudelas. Já doma mám nějaké takže kdybys je chtěla jen vyzkoušet jestli je to co chceš a nechtělo by se ti kupovat celá balení napiš mi na fuergo@seznam.cz a dohodneme se, nic nechci čistě ti je věnuji. Na mě se můžeš spolehnout.
21. Listopad 2020 - 17:02
Petr (anonym)
Abri Form M4 a do ní propíchanou Abri SAN 11.
22. Listopad 2020 - 0:02
Vlozky (anonym)
Depend vlozky na noc,neni lepaich vlozek.silne,dlouhe,siroke,doporucuji vyzkouset.
22. Listopad 2020 - 16:49
VLOZKY (anonym)
Uz 2 roky pouzivam jen tyto vlozky,casto chodim doma jen v kalhotkach s vlozkou,jsou uplne jine nez ostatni vlozky.doporucuji
22. Listopad 2020 - 17:17
Brumbla (anonym)
Je fajn, že máš stále pud sebezáchovy. A co takhle to zkusit praktikovat mimo Česko? Musí to být někdo, s kým se vyloženě dobře znáš?
22. Listopad 2020 - 19:42
Robin (anonym)
Ahoj, je mi čtrnáct a rád nosím plenky i když je nepotřebuju. Většinou do nich čůrání, ale už jsem se zkusil do nich i vykakat. Kluci s podobnými zkušenostmi pište na mrkb0o@protonmail.ch
23. Listopad 2020 - 12:30
Zuzana (anonym)
Odpověď na Je fajn, že máš stále pud
Zatím ano a snad mi to i vydrží. Trochu se bojím že to někdy preženu, ale pořád se snažím říkat si že tohle už jen tak zpátky nevezmu. Jenže asi jsem se nechala trochu ukolébat svou první nehodou, kdy to až na pár posměšků a připomínek prošlo celkem hladce. Je mi jasné že podruhé už takové štěstí mít nemusím a můžu mít pěknou ostudu. Zahraničí je teď asi trochu mimo mísu.
23. Listopad 2020 - 18:25
Petr (anonym)
Odpověď na Ahoj, je mi čtrnáct a rád
Přijď až ti bude osmnáct.
24. Listopad 2020 - 12:40
Luděk (anonym)
Odpověď na Zatím ano a snad mi to i
Pro tyhle nehody teď není nejlepší doba. Všechno je zavřené a omezené. Tvoje chvíle přijdou s rozvolněním. Bude víc možností kde a před kým to realizovat.
25. Listopad 2020 - 10:07
Robin (anonym)
Odpověď na Přijď až ti bude osmnáct.
Proč, plenky nosím teď a chci si o tom psát s někým kdo to má stejně. Ty je snad taky nosíš?
25. Listopad 2020 - 12:25
Anežka (anonym)
Ahojky, konečně jsem se zase odhodlala sem napsat pár řádků. Už dlouho to odkládám, dlouho to tu pročítám a chci sem něco napsat, ale nějak jsem se k tomu neměla. Potom co se tady za mě někdo vydával, tak jsem neměla chuť sem psát. I když to byla jenom nějaká krátká zpráva a bylo poznat, že jsem to já nepsala, tak se mi to tady na nějakou dobu docela zhnusilo. Jak jsem psala v létě o plánech s Verčou, tak jsme je ještě několikrát musely změnit a nakonec když přijela, tak jsem se toho bála a nechtěla jsem být tou, která plenky navrhne. Pořád jsem měla pocit, že by z toho poznala, že jsem je nosila skoro půl roku. Když nad tím takhle zpětně přemýšlím, tak je to pěkná blbost a asi by to bylo v pohodě, ale když jsem se odhodlávala plenky navrhnout, tak to bylo něco úplně jiného :D předtím jsem i přemýšlela, že bych aspoň něco málo Verče přiznala, jako třeba, že se občas schválně počůrám nebo tak, ale jakmile jsem měla tu příležitost, tak jsem hodně rychle zařadila zpátečku :D takže jsem jenom doufala, že s tím přijde ona, ale ona ne. Když jsme si pár dnů potom psaly, tak na to nějak přišla řeč a ukázalo se, že jí to taky napadlo, ale stejně jako já nechtěla být tím trdlem, co chce plenky. Tak snad někdy příště, ale to je jedno, stejně jsme si užily parádní dámskou jízdu :) Od té doby jsme se ještě párkrát viděly, ale zatím nic. No a teď k tomu co je nového. Na plenky jsem od léta ani nesáhla. I když to není ani půl roku, co jsem klidně seděla u online přednášky počůraná, někdy i pokakaná, jak malé mimino, nějak mám teď pocit, že jsem na to už stará. Prostě mi přijde, že ta Anežka s plenkou mezi nohama je nějaká puberťačka a já už jsem na to až moc dospělá. Teď když jsem ve třeťáku, tak už bych měla mít rozum, řešit budoucnost, práci a tak, a ne budit se ráno s mokrou plínkou a řešit jestli mi je plenka vidět v těchhle džínách nebo tak něco. No, už to zase začíná, píšu sem hrozné žvásty, až se za sebe stydím, ale tak na to jste už snad ode mne zvyklí :D Teď asi od října řeším znovu dilema, protože občas to na mě přijde a mám chuť opět vklouznout do plenky a nic neřešit. Ale vždycky mě to přešlo. Přiznám se, občas jsem se kouknula na nějaké video o plenkách, ale víc nic. Teď ale asi poslední dva týdny nad tím přemýšlím víc a víc. Nevím jestli to je tou situací, protože poslední dobou nežiju moc sociální život, teda není to jakože bych byla zavřená doma celý měsíc, co máme karanténu, normálně se scházím s kámoškama, se ségrou, s mamkou, prostě s lidma, ale rozhodně to není jako běžně. Nejsem na to zvyklá, jsem prostě tvor sociální :D taky mi to nedávno nevyšlo s jedním moc fajn klukem, to taky k tomu mohlo přispět. Ale prostě abych to zase zbytečně nenatahovala, mám to nutkání čím dál tím větší, teď už kvůli tomu zase ztrácím pozornost ve škole, omezuju některé koníčky, prostě mám plenek plnou hlavu. Ale nemůžu se k nim jen tak vrátit, prostě si připadám, že to už pro mě není. A říkám si, že kdybych si vzala jenom jednu plenku, počůrala se a hotovo, to by podle mně nevyšlo. Prostě bych se pak neudržela a postupně bych přidávala a přidávala, až bych se začala opět počůrávat ve dne v noci. Což by mi na druhou stranu asi nevadilo, když nad tím přemýšlím, tak bych do toho strašně ráda šla, ale prostě ne. Svědomí je hrozná věc :D Já teď fakt nevím. Vždycky když mám nějaký takový problém, tak se snažím nějak se přesvědčit, že to tak má být. Jako třeba, že si hodím mincí, ale házím si s ní tolikrát, než mi padne několikrát za sebou to co chci, abych si mohla říct, že to byl zásah vesmíru :D Já jsem v tomhle strašně ujetá. Nebo třeba v pubertě jsem se strašně styděla nosit šaty a sukně. Ani ne že bych je nesnášela, prostě jsem se styděla, když mě v nich někdo viděl. A když jsem se těšila do tanečních, tak jsem potají doma prohrabávala ségře nebo mamce šatník, vždycky jsem si nějaké šaty vybrala a pak se v nich promenádovala. Nechtěla jsem, aby mě v nich někdo viděl, ale na druhou stranu jsem doufala, že mamka přijde domů a přijde na to, aby mi nějaké šaty koupila a pak mě je "naučila nosit". No zase tady rozebírám nesmysly a asi vypadám jako blázen. Ale prostě chci říct, že sama se k něčemu neodhodlám, že potřebuju zásah nějaké "vyšší moci". Což je taky paradox, protože na to vůbec nevěřím :D Teď přemýšlím, že bych se takhle měla někde počůrat, nebo pokakat, jako znamení, že bych si měla pořídit plenky, abych neměla ostudu. Už jsem to párkrát rozjela, šla jsem běhat s tím, že jsem toho fakt hodně vypila než jsme vyrazila, ale naneštěstí jsem to domů stihla, protože jsem zpanikařila a otočila se dostatečně brzo. Občas se víc napiju než jdu spát, ale většinou stejně doufám, že se nepočůrám, protože bez plenky bych docela zaneřádila postel. Ale už to tady budu muset zapíchnout, už musím jít, a zase se tady rozepisuju až moc. Čím míň času mám, tím víc se rozepíšu, protože nemám čas nad tím moc přemýšlet, takže píšu vše co mě napadá :D takže se mějte, zas někdy, až se třeba odhodlám k nějaké nehodě. Doufám, že sem ještě chodí Kiki a ozve se, už mi chybí další prdlá holka jako jsem já :) takže čauky, Anežka
25. Listopad 2020 - 16:02
Jana (anonym)
Odpověď na Ahojky, konečně jsem se zase
Zdeňku,no tak... Už toho bylo dost !
25. Listopad 2020 - 16:10
Zuzana (anonym)
Odpověď na Pro tyhle nehody teď není
Právě že teď je vhodné období díky kterému zatím nemusím mít veřejnou ostudu jen proto, že jsem podlehla nápadu mít mokro v kalhotkách.
25. Listopad 2020 - 17:34
Luděk (anonym)
Odpověď na Právě že teď je vhodné období
Myslel jsem, že chceš, aby tě viděl někdo jak máš mokro v kalhotkách a vypadalo to jako nehoda. Veřejná ostuda to být nemusí. Může to vidět třeba jenom jeden člověk. Ten, který chceš, aby to viděl.
26. Listopad 2020 - 11:18
Zuzana (anonym)
Odpověď na Myslel jsem, že chceš, aby tě
Ano zatím se mi vlastně vždycky líbilo když mě někdo viděl s počůranýma kalhotama. Ale ještě v tom nejsem tak zběhlá a těch ,,nehod" ještě tolik nebylo abych si troufla na něco většího. Zatím jsem si zkoušela jen učůrnout. I když třeba dneska jsem to moc neodhadla a mokrá jsem byla dost. Jen mě dneska nikdo neviděl. Odhodlávám se pustit to před jednou kamarádkou ale až se ta opatření a vše rozvolní a láká mě to ještě před jedno bývalou kamarádkou ale tam se budu muset ovládnout, bylo by to asi skvělé ale ta by si tu ostudu pro sebe nenechala.
27. Listopad 2020 - 17:24
Kamila (anonym)
Odpověď na Ano zatím se mi vlastně
Takže nejsem sama, kdo má představu, že se takhle ztrapní před někým kdo ho moc nemusí. Mám spolužačku, která mě fakt nemá ráda a nějakou moji ostudu by si hodně užila a jen tak by to nenechala plavat. Pořád si říkám, že jsem blbá že mám byt ráda, když se mi děcka neposmívají, ale láká mě to. Už jen ta představa, že si před ní pustím něco do kalhot. Už jsem i přemýšlela, že bych se s ní vsadila o nošení plenek, ale nevím jak to navrhnout.
28. Listopad 2020 - 17:38
Tomáš (anonym)
Je tu holčina,která ráda čůrá do plenek? Pokud ano pisni na dence.27@seznam.cz
30. Listopad 2020 - 18:45
Luděk (anonym)
Odpověď na Ano zatím se mi vlastně
Máš už vymyšlený scénář jak se před kamarádkou počůráš?
1. Prosinec 2020 - 9:54
Luděk (anonym)
Odpověď na Takže nejsem sama, kdo má
Na tvém místě bych to poprvé udělal před někým kdo tě naopak má rád. Možná tě to teď moc neláká, ale aspoň si to zkusíš a zjistíš jaké to je, když se začneš před někým počůráš a jeho nebo její následnou reakci. Když to uděláš před kamarádkou co tě nemá ráda, tak by tě mohlo v budoucnu mrzet.
1. Prosinec 2020 - 10:05
Zuzana (anonym)
Odpověď na Máš už vymyšlený scénář jak
Zatím ne. Asi to zahraju že jsem trochu přebrala a buď si učúrnu ještě v restauraci takže budu muset jít mokrá až domů nebo to nechám na zpáteční cestu jako že se mi hodně chce a počurám se úplně.
1. Prosinec 2020 - 15:07

Stránky

Přidat komentář