25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

P.O.R.A.D.N.A

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Kyllies (anonym)
Ahojky,potřebuji rady od mužů i žen...Jak na chlapa...když odmítá sex???Předem Ď Kyllies
9. Leden 2006 - 12:57
lucík (anonym)
vyměn ho!!!!!!
9. Leden 2006 - 13:01
frki (anonym)
Rozhodně ho nenutit a netlačit na pilu. Trpělivost.
9. Leden 2006 - 13:01
Kyllies (anonym)
no jo jenže to nejde...i tak ho miluju, ale ve chcílích kdy odmítá, tak ho nenávidím...
9. Leden 2006 - 13:03
Kyllies (anonym)
frki:trpělivosti se snažím od září :-(
9. Leden 2006 - 13:04
tele (anonym)
A kolik mu je let?Je možné, že má pokles hormonu testosteronu v krvi a to má na > chuť < vliv zcela zásadní. Hormon v tabletách předepíše sexuolog např.: http://www.edy.cz/index.php?action=ukazlekarePartnerovi nic neříkejte a zajděte nejprve na poradu sama. Je možné, že by se zaseknul, kdyby jste ho k sexuologovi tlačila.BTW, ona taková malinká nevěra taky dokáže povzbudít libido. (u podváděného taky)
9. Leden 2006 - 13:13
frki (anonym)
Potom budu krutý, co když je to již začátek konce? I když ti to nepřeji, ale i to je možné a láska se vynutit, vyprosit ani vytrucovat nedá.
9. Leden 2006 - 13:18
Kyllies (anonym)
tele:je v nejlepším sexuálním věku 29 let
9. Leden 2006 - 13:42
Kyllies (anonym)
frki:jsem optimistka, to si nemyslím...kdyby si nevěděl, že spolu nespíme, tak to na nás nepoznáš...možná bych řekla, že se k sobě chováme mnohem líp než dřív - jsme polu 2,5 roku.
9. Leden 2006 - 13:43
tele (anonym)
Tak se možná našel. A hledá toho pravého. Kdyby to nebylo tak běžné ( soudím, že 4% jsou málo) tak by se jeden mohl divit.Pokud je to začátek konce tak by se měl vymáčknout a ne to nechat > vyhnít
9. Leden 2006 - 14:29
jája (anonym)
zeptala ses ho na to proc uz ted tak casto nechce? predpokladam,ze je to problem az ten posledni pulrok.
9. Leden 2006 - 15:59
Kyllies (anonym)
tele: ke čtyřce nepatří...ale stoprocentně si nejsem jistá :-/
10. Leden 2006 - 13:49
Kyllies (anonym)
jája:jo je to teď ten půlrok..když se ho zeptám, tak odpoví, ale prosím Tě.. a řekne, tak zítra...a zítra ho bolí hlava nebo tak podobně :-(
10. Leden 2006 - 13:58
tele (anonym)
A co takhle začátek psychiaticky definovaného problému? Ánébó, mu fakt nasaď parůžky. Malinký, aby se probral.
10. Leden 2006 - 14:33
Kyllies (anonym)
tele:no malinký parůžky už má...respektive se ho snažím přimět,aby si myslel,že je má..smsky,schůzky neví s kým...
10. Leden 2006 - 16:29
tele (anonym)
No, tak se to aspoň pohne nějakým směrem.
10. Leden 2006 - 16:56
Jana (anonym)
Ma mila, tohle nezabere. Jednak to je docela nedustojne a jednak to nefunguje. Nevim, cim se to zlepsilo u nas... Zrejme tim, ze jsme si o svych potrebach promluvili a OBA jsme se prizpusobili. Kazdy chlap neni takovy, jak jsou prezentovani v televizi:-/
10. Leden 2006 - 23:17
Kyllies (anonym)
Jana:je to tak nezabírá...To, že si to musím evyřikat a přizpůsobit se to je mi jasné, jenže na tu rozmluvu jdu špatně nebo co, partner se mnou prostě o tom mluvit nechce...
11. Leden 2006 - 14:33
Jana (anonym)
No... ono to pro chlapa neni prijemne. Sam moc dobre vi, ze neni zadna sex machine, jak se od nej predpoklada. Ale bud vytrvala (ne vsak doterna) a ta rozprava prijde. Pamatuju, ze ze zacatku se o tom nechtel vubec bavit, ze pry je to zbytecne. Povaz!!! Zbytecne!!! Tak jsem casto obracela rozhovor k tomuto tematu (bez scen) a ironizovala jsem nas sexualni zivot. Jednou to prislo a my jsme si povykladali. Od te doby (podotykam, ze jsem se musela uskromnit) v tomto smeru problemy nemame. A hlavne... o sex me zacal sam zadat. Vsak uvidis. Hlavne nedelat sceny, nebrecet, nehystercit a nepredhazovat jine "samce" svych kamaradek! Je to pro chlapy dost citlive tema. Jo, pamatuju si jeste, ze jsem ho zadala, aby navstivil sexuologa, chce-li nas vztah zachranit. Toto snad bylo taky motivujici :-)
11. Leden 2006 - 15:43
gloglo (anonym)
Láska není sex, pokud ho miluješ jen když neodmítá, není to láska ale závislost. Tak sorry, to nikam nepovede, a chyba není jen u něj ,-)
22. Leden 2006 - 10:22
Návštěvník (anonym)
pls poradte mám takový hnědý vítok 2 den můžu se s tím jít koupat?
30. Červenec 2008 - 22:31
S vítokem (anonym)
určitě.
1. Srpen 2008 - 2:39
Návštěvník (anonym)
třeba má jinou a tak odmítá sex s tebou
5. Srpen 2008 - 7:39
Návštěvník (anonym)
Vyměnit a neztrácet čas