277 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
100 kilo se da shodit tak za 2 roky ! A za 2 tejdny zase nabrat ! Neni to jenom o tom to shodit-do konce zivota nesmite poradne jist,protoze jinak zase naberete ! A cim prisnejsi dieta a cim rychlejsi zhubnuti,o to rychlejc clovek zase nabere,protoze si tot
18. Červenec 2008 - 8:54
Návštěvník (anonym)
Proste plati : Lehce nabyl,tezko pozbyl ! A ty 2 roky je taky dost rychle-aby bylo zhubnuti trvalé,je idealni zhubnout 100 kilo tak za 5 az 8 let ! To znamen
18. Červenec 2008 - 9:08
Návštěvník (anonym)
Iris, nevím jestli jsi to ty co jsi chodila ke Stachovi? jak ti to jde, držíš se? chodíš tam jestě?
18. Červenec 2008 - 15:00
ivana (anonym)
holky moc dekuju vsem klidne piste dal budu jen rada,neni tu nekdo s kym bysme si posilali emaily a tak se motivovaly?byla bych rada,,,,
18. Červenec 2008 - 17:02
Iris (anonym)
Ne to nejsem j
18. Červenec 2008 - 17:24
jana (anonym)
zdravim vsechny taky mam 168cm a vaha 167kg takze hnus.co s tim?znate jeste nejaky osvedceny tipy jak to pomalu kocirovat dolu?ja vim nejlip nezrat ale to nejde..........myslim uplne prestat jist ,je me 40let.taky hodne psychick puvodu to mam.dekuju
19. Červenec 2008 - 14:36
dada (anonym)
Lydyčky jen syg sví kyla nechte.Bubudete je potřebovat.Aš to pako Václaf Klauz a jeho spyčymosečeg zasyg fšecko posdražuje,tag se Vám bude každí kylo hodyt neš umřete.
20. Červenec 2008 - 3:15
Návštěvník (anonym)
to je fakt tak to bude
20. Červenec 2008 - 18:21
Klauz Vendelín (anonym)
dado dyk jo ty pudeš první dementíku vymlácenej:-))))))))))))))))))
20. Červenec 2008 - 18:26
Bohumil (anonym)
Není to snadná a rychlá záležitost. Jsou jisté, nekonvenční, ale osvědčené způsoby, bez jojo efektu. Pokud Vás zajímá jaké, napište mi na adresu: B.Jaeger"seznam.cz
21. Červenec 2008 - 9:41
Návštěvník (anonym)
Blbečku Bohumile, jseš se svou neplacenou inzercí všude a jseš trapnej.
21. Červenec 2008 - 12:46
dada (anonym)
Máž zmúlu bembelýne.Mě je toyaletný papýr na vitřený zadku myleišý neš Ti.
22. Červenec 2008 - 7:58
Návštěvník (anonym)
co tuhle diskusi takhle kurvite???
22. Červenec 2008 - 16:53
Dáda (anonym)
Dádo, ty skuyvencze, ty clucu yedeň uschyjatá
22. Červenec 2008 - 18:41
dada (anonym)
Sléz impotente pytomé.Mám přýtela ředytela a mám fšechno.Ten syg y někoho najme a klydně y toho Dáda zabyje a je.
23. Červenec 2008 - 4:06
Sona (anonym)
ahoj Ivčo!taky mam stejny problem mám 92kg a 170cm.Brala jsem i leky ,ktere mi proplatila pojištovna.snažím se nejíst sladke ani tučné,ale jde to pomalu.V práci mam taky pohyb,ale manžel mi říká,že mě ma rad takovou jaká jsem!!to je jedina utěcha!!držím ti palečky at se ti daří!!!pa
23. Červenec 2008 - 18:10
pro sonu (anonym)
dekuju i ja tobe,me taky manzel rika to same,ale to vis zdravi na 1miste a nejvysi cas na to myslet a o vzhledu nemluve,dekuju moc potesila jsi me ivana
23. Červenec 2008 - 18:57
ivana (anonym)
vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem
23. Červenec 2008 - 19:02
ivana (anonym)
vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem
23. Červenec 2008 - 19:11
jara (anonym)
za tyden sem shodila 4kg jedla sem normalne vse,5krat dene ale miniaturni porce budu tak pokracovat a dam vedet,to vite ze me laka kde co ale NE!myslim tim snidane svaca obed svaca vecere,nic vic ,jist maximalne 5krat za den,takze zadny jiny veci jako zmrzlina,susenka atd,,a kdyz si date zmrzku tak vynechte svacu abyste zkratka vicekrat nedaly nic vic do ust,zkuste to a dejte vedet,ja mam velkou nadvahu takze je to znat mam 156kg,tak to treba pujde rychlejc,jen sem to zkusila a zafungovalo to a pocitala sem kolikrat sem dala do pusy jindy a bylo to aspon 10krat ale i 14krat,nezda se to,holky.
25. Červenec 2008 - 18:53
IVANA (anonym)
OPRAVDU TO NIKDE NEMATE NAPSANY TO SPOJENI A ADRESU NA CAJTHAMLOVOU???DEKUJU
28. Červenec 2008 - 15:44
jana (anonym)
ja se podivam ale bylo to tu ale taky to nemam
28. Červenec 2008 - 15:45
Návštěvník (anonym)
Holky moje drahé, mě taky manžel říkal, že mě má rád takovou jaká jsem, tzn. obézní, a že se mu líbím, tak jsem spokojeně papala, a nakonec mě začal podvádět se štíhlou slečnou. Jenom neměl to srdce mi říct, že jsem vyžraná ovarovna, tak mi tvrdil, jak se mu líbil. Ale líbilo se mu něco úplně jinýho. Takže je to tvrdý a smutný, ale těm vaším manželům se sexuálně nelíbíte, jenom vás mají rádi a nechtějí vám ublížit.
28. Červenec 2008 - 16:39
Eva (anonym)
ProfilZprávaPřítelIgnorovat Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidilajenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6,5 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. EPS: Má dnešní váha 72,3.
29. Červenec 2008 - 13:51
Dasa (anonym)
kouknete se na www.alohaslunicko.cz a dejte sem vedet co vy na to.sem zvedava,pro stredocesky kraj idealni je to v CESKEM BRODE. avas nazor? piste co si myslite a jestli to zkusite
1. Srpen 2008 - 14:53
Mischka (anonym)
Ahoj Dasi. Snad nevadi, kdyz zareaguju :-) jsem take nadvahou stizena.Libi se mi, ze jde o komplexni pristup k cloveku, ale nektere informace, napriklad k detoxikaci jsou trochu zavadejici.Nicmene. Myslenka je to dobra. Myslim si, ze takovy seminar muze nekterym lidem prinest informace, se kterymi se setkaji poprve, ale tyto jsou k dispozici na netu i v odborne literature. Rekla bych, ze zde pujde hlavne o pozitivni motivaci - tedy trochu jiny pristup a to - jit na to pres psychiku.Sama bych rada vedela, jak jsou jejich klienti se sluzbami spokojeni.
1. Srpen 2008 - 15:48
jana (anonym)
Daso Mischko,ja jsem moc spokojena fakt muzete jist to co popisuje a hubnout,nejde o dietu tady je to o tukach,zkratka stoji to za to,jde ze hubnete v centimetrech,opravdu to funguje.
3. Srpen 2008 - 14:20
jirka (anonym)
taky potrebuju shodit asi 80kg mam 160,matenejaky zaruceny recept,vzdy drzim linii,pak to porusim,priberu,a furt do kola je me 40roku,kde vzit tu vuli??blba otazka co?dileri nepiste mam jen cast.duchod....diky
12. Srpen 2008 - 16:22
Hana (anonym)
to sem fakt nikdo nechodi?nikdo si nechce psat o uspechach teto problematiky,je nas hodne,to vim,jdete do nadmernej velikosti a vidite ze prodavaj,ze tam nejste sami,a to maj i vetsi nez na me,a to mam 160kg,sama se divim,ale asi neznaj tyto stranky nebo nemaj pocitac,je to skoda,pomaha to takovyhle diskuse,rady,vzajemna podpora,tak holky kde jste?pojdte to shodit,bojovat,stoji to za to,podporovat se...............
15. Srpen 2008 - 15:52
lenak (anonym)
Hani,ja chci s tebou si psat posli me mejl,ja mam 167kg,a nemam nikoho komu verim kdo to pochopi ,totez mam nabouranou psychiku uz davno a dusledek tato kg.
16. Srpen 2008 - 19:06

Stránky

Přidat komentář