275 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

100kg potrebuju shodit

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

IVANA (anonym)
ahoj,neni nas malo,ted uz to vim,a vim ze i to jde,pojdte do toho,radit si,podporovat atd,pokud ctete casak Tina je tam moc pripadu kde to shodili i 80kg za rok a to pouze zmenou stravy,zadna bandaz zaludku,prosim leky a dileri nepiste ,toto nefunguje alespon u tak velkej nadvahy a kde na to taky brat ze?pokud jsme prumerny lidi napr.ja 40let,160kg,v castecnem duchodu takze na vyhazov neni,tak co je tu nekdo takovy kdo to zazil a prekonal a zvitezil?
9. Červenec 2008 - 17:25
Baculka (anonym)
Ahoj Ivčo,tady podporu určitě najdeš (ja jsem z diskuze zhubnout z 85 na 75) ...zkus napsat co vubec behem dne delas ? co jis ? proc jsi tak nabrala ? mas nejaky pohyb ? co v rodine ? je obezita ? kolik vody denne pijes ? uz jsi zkousela nejake leky - bez vysledku ? mas pevnou vuli ? jis rada ovoce a zeleninu ? co cukr ? cukrovka nahodou nehrozi ? Doporucuji v prvni rade navstivit tveho praktickeho lekare,aby ti z krve udelal celkovy test... jestli treba nemas stitnou zlazu..? vysoky cukr ? cholesterol a dle toho bych se pak zaridila...
10. Červenec 2008 - 8:21
Zuza (anonym)
100 kg bych schazovat nechtěla, stačilo mi 30 kg za 2 roky a nyní se snažím udržet a dá to práci.
10. Červenec 2008 - 10:06
Ivana (anonym)
Baculko,co delam tak domaci prace,projdu se se psem,chodim uklizet na 4hodiny,nabrala sem sladke vody,uzeniny,minimum pohybu a hlavne sladke,piju tak 2litry vim ze je to malo jak se nehlidam ani to ne,ovoce zelenina no nic moc ale uz se snazim,pevnou vuli nemam urcite vzdy chvili,obezita v rodine neni,stitnou zlazu mam ok,k doktor chodim kazdy 4mesice, cholesterol mam v cajku i doktor se divi,ja uz davno nejim tucne,sladke apod,,snazim se,zhubnu 10kg treba opet se neceho najim,ne moc ale porusim to,nic by se nedelo ale pak to trva opet mesic i dyl mezitim to zas naberu a furt dokola,neni me to jedno ale bojuju,myslim ze mam ten problem v hlave jako vetsina z nas,kazdopadne bojuju,budu a verim ze to shodim,chci to,jednou sem shodila za 4mesice 40kg ale bohuzel jsou zpet misto dalsi dole je to uz 5roku,jak rikam sem orisek,jde to ale nevydrzim vydrzet,holky dekuju vsem za rady
10. Červenec 2008 - 16:42
Ariana (anonym)
Ivanko, jsem na tom podobně, pomáhala mi antokoncepce Janine, abych přestala přibírat, no trochu se to zastavilo, hodně lidí říká, že počítání KJ je to pravé, na www.flora.cz, je kalkulačka.Předevčírem jsem byla Youtube a dívala se na nejtlusčí lidi světa, na dlouho mne přešla chuť 600kg mít nechcem, souhlasíš?
10. Červenec 2008 - 17:10
Baculka (anonym)
Zkus si dát reálný cíl... 100 kg je teoreticky uajímavé,ale mel by te potesit kazdý trvalý ubytek. Zkusme se domluvit,ze do konce cervence shodíš alespon 3 kg :o)) To na svou váhu dáš uuplne v pohode. Kup si STOPCUKR !!!! je to sprej a kdyz te chytne mlsna na sladke, tak si strikni do ust, budes mit v ustech pachut...a po ochutnani sladkeho te to prejde ! a druhý krok bude : 3.5 litru vody !!! denne... tak co ? prvni krucky... das to ?
10. Červenec 2008 - 19:46
Baculka (anonym)
+ pro zacatek sem napis sve kompletni miry a vahy ! AT TO MAS NA OCICH !
10. Červenec 2008 - 19:48
Ariana (anonym)
Baculko, to bych se bála, že někdo z okolních diskusí jsem zavítá a dostane záchvaty smíchu, v tom vedru kolaps a budem ho mít na svědomí, s těma mírama bych to neriskovala.Můžeme začít tak do 0.Každý úbytek můžeme značit -1, -2 kg nebo cm.Příbytek +1,+2...Má startovní čára.váha 0prsa 0pas 0boky 0Uvidíme co zítra, kdo se přidá?
11. Červenec 2008 - 13:06
pro baculku (anonym)
ano dam to,koupim stop cukr ,a beru ty 3kg do konce mesice,dekuju za podporu, jinak me miry vaha 160kg,prsa 120,pas 120,boky 160cm, a at dostane zachvat kdo chce ja chci bojovat a zvitezit............dekuju vsem za podporu ivana
12. Červenec 2008 - 20:22
evka (anonym)
mám dceru, která má 126 kg. Chodí do poradny ale tam ji vždycky na papír napíší pacientka poučena hodně zeleniny a neslazené nápoje. Mám o ní strach. Je rozvedená a manžel ji na dětí neplatí a když by onemocněla tak nevím jak by děti uživila. Má sedavé zaměstnání a nikam nechodí cvičit. Jenom jezdí na kole. Pokud někdo může tak poraďte. Děkuji
12. Červenec 2008 - 23:00
Návštěvník (anonym)
Evko, hodně je toho napsáno na diskusích tady na doktorce, chce si to přčíst a vyzkušet, co bude zabírat.
14. Červenec 2008 - 8:50
Ariana (anonym)
První výsledkyVáha -2pas -5boky -2prsa -3
14. Červenec 2008 - 8:58
Lucka (anonym)
jak někdo může dopustit, aby se takhle přežíral, že když zhubne 100kg, vypadá teprve neormálně? To musíte tak žrát? Proč se nehejbáte?
14. Červenec 2008 - 14:02
Návštěvník (anonym)
Víš Licko, ono to není jen vina přejídání.
14. Červenec 2008 - 14:14
Návštěvník (anonym)
Je naprosty nesmysl,ze by pri v
14. Červenec 2008 - 14:24
Návštěvník (anonym)
Asi se Ivana za své skutecné miry stydi ! Ty jsou asi tak 230 -250-290 cm !! A kdyz kilo odpovida rekneme 1-2 cm,tak pri zhubnuti o 100 kg bude mit miry zhruba 100-100-120 cm ! Proste i kdyby kilo odpovidalo jen pul centimetru,tak jeji uv
14. Červenec 2008 - 14:41
gábina (anonym)
Ahoj Zuzko,tak to jsme na tom podobně,já schodila 32 kilo,myslím,že bez odborné rady lékaře to asi nepůjde,ale přesto ti Ivčo držím palečky
14. Červenec 2008 - 16:27
ivana (anonym)
takze vazeni!!!!!!!me miry jsou pravdive!!!slysely jste nekdy neco o nesoumerne postave ?proc bych mela lhat jako?vidim ze tu jen podezirate a ze sem sem vubec nemela psat,neplati to pro ty kdo me veri!!!sem maj chodit jen lide s velkou nadvahou a ne ty co o tom prd vedi a soudi.a napriklad pres lytko mam 64cm,to ma nekdo v pase ze?dekuju vam za neduveru.
14. Červenec 2008 - 17:26
Mi (anonym)
Ivano, nerozčiluj se.. Ty jediná víš jak to ve skutečnosti je. A nějaké hloupé úvahy lidí, co nikdy nebyli v tvé kůži, neměli ani kilo nadváhy a neumí si předstvit některé věci, nad to se povznes... Je tu dost lidí, co ti fandí.Když se ti podaří něco shodit - a i když to nebude hned 50 kilo nebo víc - bude to tvůj úspěch a nejvíc ho ocení tvoje tělo a tvoje duše...Hýčkej si ty, co tě podporují, a pouštěj od sebe pryč všechny nesmyslné a hloupé, případně jen na neznalosti založené úvahy a rejpance...Já ti držím palce a nemám důvod nevěřit!!!
14. Červenec 2008 - 18:04
D.M. (anonym)
Ahoj, osobne jsem behem 1/2 rokuzhubnul ze 104 na 74. Nebyl to zadny problem. Dokonce i zdravi se mi trochu zlepsio - zatez na kolena apod. Jsem muz 39 let. Nebyl to zadny problem.
14. Červenec 2008 - 18:24
Ariana (anonym)
Zdúrazňješ, že to nebyl problém, prosím tě nezhroutil si se? Mám od doktorky potvrzeno , že zhubnout víc jak 15kg, je řádný nápor na nervy.
14. Červenec 2008 - 18:59
Mi (anonym)
Já zhubla za pět měsíců ze 117 na 84 kilo, bez léků - jen úpravou sravy a pohybem. Nejenže jsem se nezhroutila, ale úplně kypím zdravím, energií a doboru náladou... Nebylo to hladověním, sem tam jsem si i zahřešila (kousek nějaké buchty nebo tak), ale šlo to. teď se ještě snažím dát něco dál dolů, ale nehrotím to... Snažím se užívat si a hubnout zároveň - a světě div se, funguje to!!!
14. Červenec 2008 - 19:24
Návštěvník (anonym)
Za svuj zivot jsem videl opravdu hodne tlustych lidi -at uz v re
14. Červenec 2008 - 19:41
Ariana (anonym)
Mi, to zní dobře, jak se ti to podařilo?Jak dlouho už to je?Máš za sebou první 3 kritické roky?
14. Červenec 2008 - 22:16
Jana (anonym)
Je mi 30, mám 166cm a 68 kg. Chtěla bych mít kolem 62kg, ale za posledních snad 8 let se mi nepodařilo shodit trvale ani kilo, takže sama vím, jaké je chctít zhubnout ale bez výsledku. Asi do téhle rubriky tak úplně nepatřím, ale jsem tu jen proto, abych všem, kteří se odhodlali shazovat kilogramy v řádech desítek, vyjádřila obrovskou podporu! Nedovedu si představit, že bych měla před sebou cíl shodit 20, 30 nebo dokonce 90, 100kg! Chce to určitě velikou motivaci a obrovsky pevnou vůli. Všem vám moc držím palce, aby se vám podařilo aspoň pár kilo a to vás nakoplo, abyste vydrželi až do vysněného konce. Hodně štěstí všem!
15. Červenec 2008 - 11:40
pro JANU (anonym)
diky za podporu,to je pro me alespon hodne dulezity,Ivana
15. Červenec 2008 - 15:19
pro MI (anonym)
take dekuji a dekuji vsem,jdu na to a dam vedet jak me to jde..........dekuji lidi nekdo potrebuje podporu jiny ne,ja ji potrebuju stydela sem se to priznat ale tod to rikam,podpora je dulezita,Ivana
15. Červenec 2008 - 15:24
Lenka (anonym)
Ivano jak se ti podařilo nabrat 100 kilo? A za jak dlouho? Tos byla nějak nemocná? Dík
15. Červenec 2008 - 16:03
pro Lenku (anonym)
postupne cca behem 20let,zkratka sem tloustla a neresila to,nevedela ani kolik vazim,az kdyz sem zjistila ze mam tolik a ze me neni zrav nejlip zacinam to resit,vite holky to tezko nekdo pochopi kdo nezazil....je to psychika,ale verim ze se s toho dostanu a vite proc verim?protoze CHCI!!!ivana
16. Červenec 2008 - 16:49
:-) (anonym)
Ivanko držím všechny palečky aby jsi to dokázala.Já potřebuju taky zhubnout asi 50 kilo. A zatím to jde. Jsem teprve na začátku ale stejně jako ty CHCI a tak VĚŘÍM že to půjde.
18. Červenec 2008 - 8:10
Iris (anonym)
100 kilo se da shodit tak za 2 roky ! A za 2 tejdny zase nabrat ! Neni to jenom o tom to shodit-do konce zivota nesmite poradne jist,protoze jinak zase naberete ! A cim prisnejsi dieta a cim rychlejsi zhubnuti,o to rychlejc clovek zase nabere,protoze si tot
18. Červenec 2008 - 8:54
Návštěvník (anonym)
Proste plati : Lehce nabyl,tezko pozbyl ! A ty 2 roky je taky dost rychle-aby bylo zhubnuti trvalé,je idealni zhubnout 100 kilo tak za 5 az 8 let ! To znamen
18. Červenec 2008 - 9:08
Návštěvník (anonym)
Iris, nevím jestli jsi to ty co jsi chodila ke Stachovi? jak ti to jde, držíš se? chodíš tam jestě?
18. Červenec 2008 - 15:00
ivana (anonym)
holky moc dekuju vsem klidne piste dal budu jen rada,neni tu nekdo s kym bysme si posilali emaily a tak se motivovaly?byla bych rada,,,,
18. Červenec 2008 - 17:02
Iris (anonym)
Ne to nejsem j
18. Červenec 2008 - 17:24
jana (anonym)
zdravim vsechny taky mam 168cm a vaha 167kg takze hnus.co s tim?znate jeste nejaky osvedceny tipy jak to pomalu kocirovat dolu?ja vim nejlip nezrat ale to nejde..........myslim uplne prestat jist ,je me 40let.taky hodne psychick puvodu to mam.dekuju
19. Červenec 2008 - 14:36
dada (anonym)
Lydyčky jen syg sví kyla nechte.Bubudete je potřebovat.Aš to pako Václaf Klauz a jeho spyčymosečeg zasyg fšecko posdražuje,tag se Vám bude každí kylo hodyt neš umřete.
20. Červenec 2008 - 3:15
Návštěvník (anonym)
to je fakt tak to bude
20. Červenec 2008 - 18:21
Klauz Vendelín (anonym)
dado dyk jo ty pudeš první dementíku vymlácenej:-))))))))))))))))))
20. Červenec 2008 - 18:26
Bohumil (anonym)
Není to snadná a rychlá záležitost. Jsou jisté, nekonvenční, ale osvědčené způsoby, bez jojo efektu. Pokud Vás zajímá jaké, napište mi na adresu: B.Jaeger"seznam.cz
21. Červenec 2008 - 9:41
Návštěvník (anonym)
Blbečku Bohumile, jseš se svou neplacenou inzercí všude a jseš trapnej.
21. Červenec 2008 - 12:46
dada (anonym)
Máž zmúlu bembelýne.Mě je toyaletný papýr na vitřený zadku myleišý neš Ti.
22. Červenec 2008 - 7:58
Návštěvník (anonym)
co tuhle diskusi takhle kurvite???
22. Červenec 2008 - 16:53
Dáda (anonym)
Dádo, ty skuyvencze, ty clucu yedeň uschyjatá
22. Červenec 2008 - 18:41
dada (anonym)
Sléz impotente pytomé.Mám přýtela ředytela a mám fšechno.Ten syg y někoho najme a klydně y toho Dáda zabyje a je.
23. Červenec 2008 - 4:06
Sona (anonym)
ahoj Ivčo!taky mam stejny problem mám 92kg a 170cm.Brala jsem i leky ,ktere mi proplatila pojištovna.snažím se nejíst sladke ani tučné,ale jde to pomalu.V práci mam taky pohyb,ale manžel mi říká,že mě ma rad takovou jaká jsem!!to je jedina utěcha!!držím ti palečky at se ti daří!!!pa
23. Červenec 2008 - 18:10
pro sonu (anonym)
dekuju i ja tobe,me taky manzel rika to same,ale to vis zdravi na 1miste a nejvysi cas na to myslet a o vzhledu nemluve,dekuju moc potesila jsi me ivana
23. Červenec 2008 - 18:57
ivana (anonym)
vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem
23. Červenec 2008 - 19:02
ivana (anonym)
vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem
23. Červenec 2008 - 19:11
jara (anonym)
za tyden sem shodila 4kg jedla sem normalne vse,5krat dene ale miniaturni porce budu tak pokracovat a dam vedet,to vite ze me laka kde co ale NE!myslim tim snidane svaca obed svaca vecere,nic vic ,jist maximalne 5krat za den,takze zadny jiny veci jako zmrzlina,susenka atd,,a kdyz si date zmrzku tak vynechte svacu abyste zkratka vicekrat nedaly nic vic do ust,zkuste to a dejte vedet,ja mam velkou nadvahu takze je to znat mam 156kg,tak to treba pujde rychlejc,jen sem to zkusila a zafungovalo to a pocitala sem kolikrat sem dala do pusy jindy a bylo to aspon 10krat ale i 14krat,nezda se to,holky.
25. Červenec 2008 - 18:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama