89 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
a. (anonym)
Za mně určitě pohyb. Žádné přípravky ti postavu neudělají, musíš zamakat. Já teď konečně našla to, co mně jednak baví, jednak hubnu. TANEC! Doporučuji, jestli nenávidíš cvičení tak, jako já- www.cooldance.cz
1. Červenec 2019 - 14:41
dominika (anonym)
Proto existuje mnoho voleb a člověk si může vybrat co bude dělat. já to střídám. někdy jdu s přitelem do fitka a nekdy s kamoskou na lekce..
28. Červenec 2019 - 21:14
irena (anonym)
mrkni na zone4you.cz je to v brne a zacala jsem tam se vsim cvicenim, hodne mi pomohl trener ktery me naucil vsechny tady ty zaklady a od toho to je, nekdo cvici ale uplne spatne a ublizuje svemu telu.
29. Červenec 2019 - 21:44
tom (anonym)
100% hubnuti nikdy nejde :D to dokaze jen snad ronaldo :D pod 5% telesnyho tuku to jsem jeste nevidel..
29. Červenec 2019 - 21:50
miriam (anonym)
mrkni na zone4you.cz v brne to je to nejlepsi kam jit do fitka
30. Červenec 2019 - 20:41
silva (anonym)
někdo posilku rád nemá ale v zoneku je i squash a ten ja miluji.
31. Červenec 2019 - 22:04
Eva (anonym)
Ja v lete chodim ven behat, v zime a chladnych dnech radeji do vnitr at kvuli nemoci ci zraneni :)
27. Srpen 2019 - 21:30
karolina (anonym)
hele 100% hubnuti :D to chces byt kost ? clovek by se mel predevsim citit sam skvele a v kondici :)
29. Srpen 2019 - 21:00
sarka (anonym)
kost nechce byt nikdo :D mozna par modelek, ale ja bych chtela krasnou postavu vysportovanou. mam par vzoru v zoneku v brne.
30. Srpen 2019 - 20:42
klarka (anonym)
ja bych treba lehka kost byla :D ale zdrava a ne nejaka anorekticka.
31. Srpen 2019 - 21:47
Nina (anonym)
Nikomu to nehubne lusknutím prstu. člověk by měl dobře jíst a udržovat si určitou váhu a ne vypadat jako kost
27. Září 2019 - 12:37
Olina (anonym)
nikdy neni 100% hubnuti :D ani pomoci diet ani pomoci nejakych koktejlu, clovek se musi vzdy jen poradne zpevnit, pak odbourat tuk a obetovat kus svyho casu aby se sebou neco udelal.
29. Září 2019 - 21:15
Kokino (anonym)
kokteljy nepomohly nikdy :D akorat si clovek myslel ze zhubnul ale byl nadymnuty jak balon,
30. Září 2019 - 20:44
Mirka (anonym)
Odpověď na nikdy neni 100% hubnuti :D
Olino, pro mě při hubnutí bylo základem výživový plán a s tím spojená pravidelná strava a pohyb, na tom to celé stavělo
1. Říjen 2019 - 21:55
Mirka (anonym)
Odpověď na kokteljy nepomohly nikdy :D
jednou na konzultaci ve Světě zdraví mi sami říkali, že toto je neúčinné, že stejně každý musí pravidelně jíst a mít dostatek pohybu, a asi na tom fakt něco bude
1. Říjen 2019 - 21:56
Pavel (anonym)
Ve Světě zdraví především umí účtovat peníze za informace a rady, které každý normální člověk zná a ví. Zkrátka takoví Šmejdi, ale místo čínských výrobků obchodují s lidskou zouvalostí...
2. Říjen 2019 - 7:00
Petra (anonym)
Já dávám sama na sebe a chodím cvičit když mám chuť a čas, Z4Y v brně je super, hlavně je to fitko kde se člověk dobře cítí a není to místo kde na tebe koukají všichni, že si jde normální ženská zacvičit.
28. Říjen 2019 - 21:06
Janča (anonym)
Jo zoneko je fajn, já tam vypnu, pročistím hlavičku. a jdu pak do práce
29. Říjen 2019 - 22:26
Silva (anonym)
Krásné prostředí a super tréninky v sálových lekcích
31. Říjen 2019 - 21:41
balasova.lu (anonym)
Holky máte některá zkušenost s chiashake.cz? Koktejl na hubnutí, koupila jsem si ho tak by mne zajímalo, zda ho některá taky pijete.
2. Listopad 2019 - 9:20
Linda (anonym)
já když jsem hubla tak jsem cvičila s vlastní váhou a hlavně běhala, to mi velice pomohlo
4. Listopad 2019 - 22:50
Linda (anonym)
když jsem ještě hubla se Světem zdraví, tak mi řekli, že hlavně pravidelný pohyb a pravidelná strava je základem, tak jsem to dodržovala a za půlrok jsem měla dole 15kg
4. Listopad 2019 - 22:51
Janča (anonym)
s vlastní vahou se dá cvičit i ve fitku, já většinou běhám na páse, jedu kolo a pak jdu do sálu cvičit se svoji vahou..
22. Listopad 2019 - 0:46
Karla (anonym)
on hlavně každý hubne jinak.
28. Listopad 2019 - 22:30
Hanka (anonym)
myslíš rychlostí :D jinak snad ani hubnout nejde. každý potřebuje něco jiného, mě stačí běh.
29. Listopad 2019 - 22:15
Radka (anonym)
Někomu vyhovuje něco jiného, já cvičím se svým tělem..
30. Listopad 2019 - 21:14
Petra (anonym)
Taky možnost, nezničíš si tolik klouby jak když taháš železa.. já se taky ve fitku 2 krát tydně zavřu do sálu a cvičím se svojím tělem.. ale 2 krát týdně zase jdu na stroje a střídám to :)
16. Prosinec 2019 - 19:50
petr (anonym)
Já od te doby co byl na operaci s kolenem tak se snazim cvicit s vlastni vahou a je to perfektni, ma to stejny ucinek jako zeleza jen s tou vyhodou, ze si nenicite klouby .)
18. Prosinec 2019 - 15:44
nina (anonym)
nikdy nikdo nebude pro sebe dokolanym kdyz si stoupne pred zrcadlo, to je ten pohaneci motor ktery te zene neustale dopredu
18. Prosinec 2019 - 15:51
janča (anonym)
ja mam rada cviceni s vlastni vahou na bosu, či trx :)
20. Prosinec 2019 - 20:19

Stránky

Přidat komentář