23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

100% hubnutí

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

David (anonym)
Holky, vykašlete se na drahé přípravky:-) Zázraky se dějí jenom v pohádkách, prostě neexistuje žádná tableta, žvýkačka ani náplast na hubnutí, věřte mi, člověk není perpetumobile Já říkám, naftový šejk ze mě už nebude, ale jak mi jednou dojdou peníze, začnu vyrábět přípravky na hubnutí, protože na pohodlnosti a nevědomosti lidí se vydělává nejlépe :-)) Takže pozor, je zde 100% návod, jak zhubnout - nikde nekoupíte, je zde, pro vás a zdarma !!! Na hubnutí 100% funguje vydatný pohyb a střídmá strava! Jak tedy na to? Prostě budete dělat přesný opak toho, co děláte nyní, což je vydatná strava a střídmý pohyb. Takže s chutí do toho. Když se budete řídit tímto návodem a vydržíte, za půl roku mi zde budete zpívat děkovné písně :-) Tak hodně zdaru děvčata!
17. Prosinec 2008 - 5:58
Klára (anonym)
No, už je to deset let a moc oslavných písní tu nevidím...
17. Listopad 2018 - 18:47
Lucie S. (anonym)
a co vyzkoušet nějakou poradnu, třeba svět zdraví jako já ? (www.svet-zdravi.cz)
30. Prosinec 2018 - 14:18
Lucka (anonym)
Nic nehledejte, vem tenisky oblečení a bud jdi do fitka či začni doma nebo běhej :)
21. Leden 2019 - 20:34
Petra (anonym)
Přesně tak, není jednodušší způsob :) já chodím do fitka s kamarádkou samotnou by mě to nebavilo.
23. Leden 2019 - 18:39
Karla (anonym)
Každý hubne prostě jinak. já chodím běhat cvičit, a strašně jsem si oblíbíla v poslední době jógu a takový ty podobný sálový lekce. jsem z ivančič, ale když jdu do práce tak po práci někdy skočím do Z4Y v brně vedle mendelovy univerzity, tam je to moc fajn.
25. Leden 2019 - 20:07
Jana (anonym)
Já miluji běh, posilovnu, jógu, flowin, bosu core, aquafita různé kruháče.
26. Leden 2019 - 19:41
Tom (anonym)
To má rád každý kdo miluje sport :D já teda na aquafit nebyl ? co to je a na co to funguje jakou partii?
27. Leden 2019 - 19:35
Petra (anonym)
cvicenicko ve vode, absolutne nezatezujes klouby, hlavne jsou potreba jen plavky takze super :)
22. Únor 2019 - 14:00
Josef (anonym)
To je dobrý rád na to chodím s přitelkyní, říkate si, že to je nic moc :D ale je to fuška jak blázen
24. Únor 2019 - 20:51
Návštěvník (anonym)
Pít se má prá třicetina vaší váhy denně a to minimálně a logicky stolní voda, ne ta co obsahuje nějaké soli a minerály.Pak jíst asi pravidelně a zdravě a pohyb. To musí přijít samo.
24. Únor 2019 - 23:16
Petra (anonym)
Tak určitě voda se pít má o tom žádná. ale pohyb je to nejdulezitejsi.
25. Únor 2019 - 22:19
Gabi (anonym)
Odpověď na a co vyzkoušet nějakou
souhlasím, svět zdraví je rozumná volba, mají tam profi lidi, dokáží poradit, namotivovat, takže i já se přidávám
26. Únor 2019 - 22:21
Janča (anonym)
já jelikož chodím cvičit někdy i 2 krát denně tak je voda pro mě důležitá, necítím se dehydratovaná a dodává mi energii když to tak reknu
27. Únor 2019 - 19:51
Miroslava (anonym)
to je v poradku, ja v brne miluju zone4you, jejich potreninkove welness je parada.
28. Únor 2019 - 21:17
Saša (anonym)
100 % zhubnout znamená zmizet trubko.
28. Únor 2019 - 22:26
mira (anonym)
To ne :D ale zalezi ceho chce clovek dosahnout.
26. Březen 2019 - 14:19
Petula (anonym)
Kazdy chce hubnout jinak, nekdo pomoci diety, nekdo pomoci fitka a zdrave stravy, to si myslim ze je ta nejlepsi volba .)
28. Březen 2019 - 19:12
Patricie (anonym)
Ja hubnu pomoci zdrave stravy a pohybu to mi prijde nejvice prirozene :)
29. Březen 2019 - 21:36
Hanca (anonym)
Urcite pohyb a strava timto ziskas krasnou postavu a zdrave telo, musis byt oddany a trpelivy
30. Březen 2019 - 20:58
Simca (anonym)
To 100%, pohybem, ale především strava to je základ.
28. Duben 2019 - 20:55
tamara (anonym)
To ano, pohyb je základ já chodím pravidelně do zone4you.cz na sálovky a nemohu si vynachválit, zatím jsem jich zkusila tak 8 a pecka
30. Duben 2019 - 13:39

Přidat komentář