Zženštilí kluci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2008 11:10 - Michal

Co říkáte na takový kluky. Ja jsem asi jeden z nich, maluju se, nosim damsky obleceni, ale mam pritelkyni. Znate nekoho takovyho taky?A jakej mate na takovy lidi nazor?

reagovat 21.7.2008 13:13 - bukvice

jsou krásní

reagovat 21.7.2008 13:16 - Diana

Já myslím, že dneska to projde. Část holek takové kluky chce.... i když já mezi ně nepatřím. Výhoda je, že zpravidla před holkou nekrkaj, neprděj ani jinak živočišně nesmrděj. Hezky o sebe pečujou a vypadaj roztomile. Přitom s erekcí potíže nemívají.

reagovat 22.7.2008 11:50 - leos

taky mam rad na sobe damske obleceni a libi se my to

reagovat 22.7.2008 12:06 - maceška

Leošku, ty potvůrko, nepíše se-líbí se my to-ale mi to. Už když to vidíš, musíš uznat, že to vypadá strašně.

Ale k věci. Co nosíš za dámské oblečení?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2016 09:31 - (_._)

Ale to se mu musel hodně hluboko zaříznout, pravděpodobně až na mozek!

reagovat 26.5.2016 10:31 - Honza M.

https://www.super.cz/430771-dve-rany-pro-johnnyho-deppa-dva-dny-po-smrti-maminky-jeho-bisexualni-manzelka-podala-zadost-o-rozvod.html

Možná trochu mimo téma, ale nechápu, proč ti slavní a tak bohatí netrvají na předmanželské smlouvě. Pak může přijít nějaká čubka a oškubat je. Přišla jsi s holým zadkem, tak s ním také odejdi, když chceš rozvod, no ne? Co je to za zkurvené zákony, které umožní ženské požívat výhody i po rozvodu? Mohl mít tolik ženských, a takhle si to pohnojil.

reagovat 26.5.2016 12:03 - DELUSION

...

Asi to bude tím, že když si člověk může dovolit žít svůj život, je relativně zajištěný, případně ví, že se zase zajistit může, tak na takovýchto malichernostech nebazíruje.
A proč by nemohla využívat výhod manželství i po rozvodu? Za prvé nikdo neví, kdo rozvod zavinil a co se stalo, to, že chce někdo rozvod, může mít různé důvody, a zadruhé si při manželském slibu řekli, že spolu budou v dobrém i zlém, tj. že budou svým způsobem navždy svoji a jeden podpoří druhého a zajistí ho. Ona tato vyživovací povinnost neplatí jen u mužů, mají i ženy vůči svým rozvedeným manželům.

reagovat 26.5.2016 12:15 - Honza M.

Asi to bude tím, že když...

Že může mít nárok na obrovský majetek, to je malichernost? Vy nejste normální. Proč by SAKRA měla mít nějaké výhody z manželství po rozvodu, který sama iniciovala? Ona ho samozřejmě zavinila. Ještě bezohledně po smrti jeho matky? Ona ho podpořila jak? Ona ten manželský slib porušila rozvodem - ne že budou navždy svoji, tak co to tu píšete za blbosti?

reagovat 26.5.2016 14:10 - DELUSION

Že může mít nárok na...

Pokud s někým nežiješ, můžeš asi těžko hodnotit, jak to vše vlastně bylo, kdo co zavinil a inicioval. A už Malý princ byl poučen o tom, že pokud k sobě někoho připoutáš (což vztahem činíš), tak že jsi za něj potom zodpovědný, čili vzdát se kvůli němu části majetku je to nejmenší.
Nebo jinak - pokud člověku po rozchodu nebo rozvodu nejvíc leží na srdci ztráta majetku, je to asi tak nějak špatně, ne? A ano, v takové situaci by pro mě jenom majetek byl malicherností v porovnání s tím, že ztratíš osobu, do které jsi třeba vkládal osudové naděje. Mysli si o tom, co chceš, ale já lásku a city na peníze nepřepočítávám a klidně je někomu dám, ať si je sežere,, víc mě bude mrzet, že on viděl náš vztah jinak. A jinak by mi osobně nestálo za to, na rozvodu s někým vydělat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *