žvýkačky Nicorette

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2005 20:26 - jindra

Je, ale radši si zajdi na rentgen, aby vyloučili ještě jiné nemoce.
Ta sliznice se tím kašlem podráždí a krev se může ve hlenu objevit, ale asi ne moc, nejsem doktor, ale slyšela jsem to.

reagovat 11.2.2005 10:35 - Honza

Máte někdo zkušenosti se žvýkačkami Nicorette? Já už nekouřím,ale stal se ze mě závislák na žvýkačkách,nejde mi se toho zbavit.Poraďte...

reagovat 2.3.2005 02:19 - lada

Měl jsem ten samý problém. Přestal jsem kouřit ze 100 cigaret denně a měl jsem absťák bez žvýkaček nicorette. Po 3 letech jsem dostal slabší infarkt a v nemocnici jsem se nicorretek bál. Žena mi proto přinesla obyčejné žvýkačky Winterfresh (ty tmavomodré), a já jsem ke svému překvapení zjistil, že ta závislost je jen psychická a nikoli fyzická. Za týden jsem si na nikotinové žvýkačky ani nevzpoměl, ale i teď, po 4 letech mám stále po ruce winterfreschky. Tak jako vám pomohly nicorettky přestat kouřit, tak stejně vám pomůžou obyčejné žvýkačky. Chce to jenom zkusit.

reagovat 2.3.2005 07:19 - Avi

lado, a jak se to podařilo z té stovky nekouřit? Já jsem bohužel na 40 a ráda bych....nicorette jsme měla již inhalátory, žvýkačky, náplasti a asi je to v něčem jiném.

reagovat 2.3.2005 11:03 - Bibi

Avi, ja to znam, taky mam problem v necem jinem. Ani ne, ze by mi chybel ten nikotin, klidne muzu mit i extra lightky, ale chybi mi ten ritual, kdyz se uvolnis, proste si jen tak potahujes z ty cigarety a je ti fajn. Nevim jak se toho zbavit, protoze mi taky ten smrad neni prijemnej, ale ten ritual...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.3.2013 15:33 - Linda

Já už to tady psal,ale pro...

Zajímavé příspěvky, naprosto souhlasím s p. Krahulíkem. Až na ten absťák 4-5 dní. Abstinuju nyní sedmý den a mám dojem, že to snad nikdy neskončí, navíc začínám přibírat a špatně spím... Je to sajrajt ty Nicorette, nezačínat!

reagovat 19.5.2013 11:43 - luciano

Na odvykanie od fajčenia odporúčam elektronické cigarety. Náplň sa dá z hľadiska obsahu nikotínu postupne znižovať a to až na nulovú hodnotu.

reagovat 20.5.2013 08:21 - !

Na odvykanie od fajčenia...

A už je to tady, reklama na ještě horší sráč. To, co elektronky způsobují, ale už nerozvádíš. Psala jsem to už na fórum o el. cigárech- zkušenot moje a lidí, které jsem mohla poznat a také zkoušeli všechny možné elektronické cigarety- nejen, že účinek není žádný, ale dostavily se hlavně zdravotní potíže: špatné dýchání, nevolnosti, bolesti břicha, malátnost...atd. Psalo nás to tam už víc, takže za mně elektronky jsou ještě větší sajrajt. Mně pomohla opravdu jen a jen pevná vůle. Člověk to holt musí překonat - je to těžké, ale ne nemožné!

reagovat 2.9.2015 11:41 - Vlastimil

Měl jsem ten samý problém....

Diky, ani nevis jak jsi mi pomohl.

reagovat 26.9.2016 19:07 - katka21

Prosím, potřebuji poradit. Kouřím skoro 30 let, aktuálně krabičku denně. V polovině prosince musím už "nekouřit". Stěhuji se do nového domu a podmínkou stavby bylo právě nekouření. Zároveň toho chci využít, protože dnes jsem zvyklá přijít z práce, uvařit si kafe a na balkonu si zakouřit. Chci věřit tomu, že změna prostředí mi v odbourání rituálu a návyku pomůže. Můžete mi doporučit, jestli volit žvýkačky nebo nápklasti? Případně něco jiného? Elektronickou cigaretu nechci, spray taky ne, to jsem zkoušela a akorát jsem se z toho pozvracela.... Můžete mi, prosím, někdo pomoct? Díky

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *