Zvětšení penisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2003 07:39 - windel

Mám malý penis, četl jsem že se dá zvětšit pomocí nějaké cvičení. Neporadil by mi někdo?
Díky

reagovat 3.8.2003 22:27 - Dušan

Je mi líto, ale krom otoku po bodnutí včelou či vosou ti nic nepomůže

reagovat 4.8.2003 06:10 - i

ale kdyz z holky muzou udelat kluka, tak proc by nemohli pridat i kousek tomu, kdo trpi komplexy? vzdyt vse se da prese nastavit...

reagovat 12.8.2003 12:07 - alžběta

ahoj,
a co takhle nějaká pěkná nadržená kóča, ta Ti ho nezvětší? :-)))

reagovat 11.10.2003 10:34 - josef

Buď rád ,že ho máš ! Žádná metoda nazvětšení penisu není reálná! Je to jen tahání peněz , z kapes zamindrákovaných mužů!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2016 12:00 - hajný Veverka

Mám malý penis, četl jsem...

mám dávidlo 6 cm dlouhé a 2,5 cm silné, opíchnal jsem s tím pln bab v lese a mám se ženou pět dětí, není to o velikosti ale o funkci.

reagovat 1.9.2016 17:02 - Přesné tak

Když ho 10 minut denné ždímáš ve sprše, tak ho máš furt nateklej a o dost delší. Mrkni, tady to máš i s videeem.. http://zvetsit-penis.cz/cviky-na-zvetseni-penisu#comment-8330

reagovat 19.11.2016 15:50 - kbsdbib

snazim si zvetsit penis kazdodenim pouzivanim vakuove pumpy.jestli to někdo dela také a pouziva třeba hodne znamy bathmate nebo jakoukoli jinou pumpu,rad bych vedel jak dlouho zu to pouzivate,kolik minut denne,jake výsledky mate a jakou velikost podtlaku pouzivate-pokud mate s merakem.dekuji.

reagovat 2.4.2017 13:23 - Nejen pumpa

Zkouším pravidelné pumpování jako doplněk k doma dávkovaného "Andrimaxu" asi měsíc. Výsledky jsou dobré, ale zázračným zvětšením bych to nenazval. Spíš je to sport, který baví. ;-)
U pánů od 40 let je třeba nabudit testosteron. To je nejdůležitější. Koukněte na složení Andrimaxu a dalších přípravků, které zvětšování penisu také inzerují. Maca se prodává kolem 200,-, kotvičník lze koupit za babku, v lékárnách jsou třeba čaje za 50,- atd. Cena je rozhodně jinde, než za značkové produkty. Při pravidelném užívání roste chuť na sex, dobrá nálada, penis je aktivní a nabuzený do akce, roste objem svalů, ubývá špeků. Takže lze vše navíc podpořit sportovní aktivitou a lepší životosprávou. Ženy to podvědomě vnímají, takže jste pro ně i přitažlivější. Pro pány rozhodně ideální doplněk stravy.
Co mě překvapilo. Když chybí chuť, tak ani pumpou nic nenapumpujete. (Třeba krátce po vyvrcholení.) Jsou to dvě strany jedné mince.
Pumpa podle mě pouze podporuje vlastní erekci. A je tedy ideální k trénování krevního oběhu, k posilování srdce, k protažení cév, k protažení topořivých těles do stavu, kam by se jen vlastní erekcí penis nedostal, k procvičování svalů pánevního dna aj. Zpravidla udržuji maximální erekci pumpou kolem 30 minut, tak 2x denně. A při cvičení vynechávám vyvrcholení. To mi přijde jako velmi důležité. Vystřílením munice, se penis zase uklidí do nežádoucího klidu a dochází k jeho zmenšování.
Mé výsledky. Míval jsem 14,5 cm při silné erekci. Při ledabylé erekci tak 13-13,5. Začal jsem to řešit, když se mi začal zhoršovat orgasmus. Ne kvůli velikosti. Ale proč ne i to? Rozhodně se mi nyní zvětšil penis v klidovém stavu. Najednou je všude plno materiálu navíc. Zvyšuje to sebevědomí během celého dne. Také, dostavují se mi časté a nechtěné erekce. Což je také fajn. Připadám si jak v 15, když jeden nevěděl kam s ním.
Při erekci pomocí pumpy dosahuji tak 16-16,5 cm a silnějšího objemu. Zpravidla dosažení maximální délky pár minut trvá, penis se pomalu protahuje - zahřívá na provozní velikost. Mám dojem, že postupem doby dochází k trvalému protahování, ale velmi pomalu. Nedával bych tomu víc jak 0,5 cm za měsíc. Či spíš ani to ne.
Po sejmutí pumpy jsem ale nyní schopen udržet erekci kolem 15 cm a o poznání silnější objem. Navíc, pokud jsem si dříve hrával na 5 minutovky. Teď se bavím o erekci v desítkách minut. Také prožitek orgasmu je intenzivnější. Nejde jen o velikost. Tedy ano, z cca 13 cm jsem to dostal cvičením na 15 cm během krátké doby.
Ale je to jen trénink toho co už bylo a uvedení do dobré kondice. Kdysi se tady někdo rozepsal, že to samé zvětšení zajistí mladším partnerům častý partnerský sex. Toto je tedy cesta spíš pro pány, co hodlají být aktivní i ve věku po 40 a třeba nemají stálou partnerku, co by přispěla k pravidelnému tréninku. ;-)

reagovat 20.9.2017 18:58 - Nejen pumpa 2

Tak hlásím po čase výsledky. Pumpa letěla do kouta. Katastrofa. Začal jsem si koledovat o zánět žil. Žilky po povrchu penisu začaly být tvrdé, jako ucpané či co. Asi zánět žil. Trvalo pár dnů než to odeznělo. Nehodlám riskovat "křečové žíly" či cosi horšího. Takže nedoporučuji. (Všiml jsem si, že u vodních pump slibují, že nejsou takové zdravotní problémy. Řeší asi přesně tohle.) Takže opatrně a nepřehánět.
Hraji si s L-Argininem, Macou a kotvičníkem. Výsledky výborné. Chce to brát dlouhodobě. Platí, co jsem psal minule, delší a častější erekce. Jsem tak na 15 cm podle vzrušení a víc neřeším. Asi je to poznat i na vzhledu, holky mají větší zájem.
Přidávám si úkol pro domácího chemika. Nyní mohu i 3-4 orgasmy denně. Ale kvalita, kvantita a prožitek zaostává. Bylo by třeba zapracovat na množství spermatu.
Koukám na přípravky co to slibují. Opět to samé složení jako Andrimax. L-Arginin, kotvičník. Nejlépe hodnocený přípravek na sperma má jako hlavní složku řapíkatý celer a pak zinek. ;-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *