Zuby - tahání nervů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2007 19:47 - Lenka

Ahoj lidičky, zítra mám jít k zubaři, kde mi budou tahat nervy ze zubu (šestka nahoře)...sice to prý nějak lokálně umrtví, ale i tak se bojím, mám ze zubaře velký strach :( Prosím Vás, byl už na tom někdo a bolí to hodně? Kamarád mi říkal, že to vůbec necítil, ale moc mu nevěřím. Díky Lenča

reagovat 25.7.2007 11:34 - Blanka

A co chceš ,aby to bolelo,nebo nebolelo.Když ti někdo napíše,že to nebolí,nebudeš věřit.Když napíše bolí,tak se budeš zase bát.Tak si vyber!

reagovat 25.7.2007 11:44 -

Teď už je to jedno, šla tam podle datumu včera.

reagovat 13.2.2008 13:10 -

vy jste koumesové

reagovat 13.2.2008 13:31 - Katka

Leni, bude to lokálně umrvené, tak nic neucítíš, jen tu injekci a až to přijde k sobě, ale to už si vezmeš prášek a bude to OK..

A teď koukám, že ten dotaz je už z července :-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2012 09:39 - Lucka

Já mám teď pěkné trable se zubem. V sobotu mě chytla šestka dole, ale tak že jsem v noci ani nespala (kojím, tak jsem si nechtěla brát žádné léky) no a doktorka mi v pondělí řekla, že to bude nejspíš rostoucí osmǐka, protože nemohla dojít na to, ve kerém zubu je problém (nereagovala jsem na chlad ani pokleání). Do druhého dne se mi to ještě zhoršilo, tak jsem šla znovu a nakonec to opravdu byla ta šestka - kaz pod plombou, asi hodně hluboký. Nicméně mi na to dala jen tu dočasnou vložku na 3 týdny, pak mǎm přijít na plombu. Nechtěla tahat nervy, že mrtví zub je blbý. Jenže jakmile mi odezněla injekce, začal ten zub děsně bolet - cítím pulzování při každém ťukňutí srdce a bolí to na skus, tak nevím jestli je to tak podrážděné po zákroku nebo je třeba ty nervy holt vytahat. Máte někdo zkušenost prosím? Zabral mi nakonec ibalgin, který jsem chtě nechtě nakonec musela použít:-/

reagovat 24.10.2012 10:30 -

Já mám teď pěkné trable...

Je to asi jen podrážděné, mě se to stává také často, že 2 dny to bolí, jako blázen a pak dobré. Asi ti tam dala depulpin, příští zákrok už bude 1000x lepší, uvidíš. Mám za sebou to samé, zub mi takto vydržel asi 4 roky a pak stejně musel ven, vypadla blomba, dostal se mi do zubu zánět a pak už to jelo. Druhý zub tohle čeká tento pátek.

reagovat 7.3.2013 12:24 - Martin

Dnes mi propichovala nerv bez umrtveni, ta bolest se nedala skoro vydrzet!!!!

reagovat 7.3.2013 13:49 - Renata

Lidi, kam to chodíte k zubařům? Já chodím v Praze do Stomacentra (je pravda, že si všechno platím), ale bez injekce na umrtvení tam na vás nikdo ani nesáhne - takže pohoda. Čistili mi tam kanálky již u dvou zubů (byl v nich zánět) a byla to pohoda (akorát peněženka mi zhubla o několik tisíc). Na doktorech ale šetřit rozhodně nehodlám!

reagovat 7.3.2013 13:53 - Renata

ještě pro upřesnění.......oni ti dražší zubaři mají také mnohem lepší vybavení a to je znát. Např. pro endodoncii (čištění kanállků) mají endodontický mikroskop. Díky němu celý zákrok podrobně sledují a nepotřebují k tomu pacientovi reakce, takže mu klidně mohou dát injekci, apod...Rozdíl je i v použitých materiálech - mají větší životnost a přidané antibakteriální látky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *