zubní ošetření

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.12.2006 15:25 - bari3

jaký je váš názor na zubní ošetření u nás?

reagovat 5.4.2007 12:12 - hope

Pokud jde o celkový systém zubní péče a financování, ten velmi slušně řečeno nestojí za nic. Ale to by si mohli stěžovat spíš zubaři.

Co se týká kvality zubní péče, ta je různorodá. Záleží jakého si kdo najde zubaře a hygienistku a často i jestli je ochoten něco obětovat - dojíždění, finanční účast na ošetření.

U dobrých zubařů je tady péče špičková, co se týká kvality i přístupu. Osobně jsem měla dlouho ze zubaře trauma, než jsem změnila lékaře. K mojí nové paní doktorce chodím vyloženě ráda a myslím, že kdybych byla dlouhodobě v zahraničí, tak bych tam zdejší zubní péči velmi postrádala.

reagovat 5.4.2007 22:21 - Leviathan

Upřímně rečeno to státní stojí za prd. Byl jsem nucen přejít na soukromou kliniku a bylo to, jako bych vstoupil na jinou planetu. Jediná nevýhoda je, že si všechno platím sám. Žádná pojišťovna s nimi nechce podepsat smlouvu.

reagovat 6.4.2007 12:13 - Magdalena

Já mám velmi špatnou zkušenost zejména se systémem pohotovostní péče. Jednou v životě jsem tam byla nucena jít a od té doby říkám, že radši nebudu celou noc spát, než tam znovu vkročit - byla to pohotovost v Plzni. Teď bydlím již delší dobu v Praze a protože jsem hodně pracovně vytížená, nemůžu jezdit na ošetření k mé lékařce do Plzně. Narazila jsem ale na problém - jak najít v Praze zubaře, který by byl dobrý, ohleduplný k bojácným pacientům a bral nové klienty?

Máte někdo tip? Klidně i na soukromou kliniku. Po předchozích zkušenostech už nechci riskovat :-)

reagovat 6.4.2007 14:06 - Petra

Je hrozná, nedá se jim kolikrát ani věřit. Nechala jse si vyměnit kdysi černé blomby za bílé i u stoliček, protože mě pan doktor přesvědčoval, že to je to nejlepší pro mé zuby.Stálo mě to před 10 lety asi 4000 Kč. Pak jsem mluvila s jinou zubařkou,ta tvrdila,že to zas tak dobré není, že se tam drží více bakterií a celkově je životnost takové blomby nižší.Takže některé blomby za ty roky zase nahrazuji černýma.Pan doktor měl aspoň kšeft a celkově byl dost drsňák

Pak jsem přešla k jinému doktorovi.Ten je zase tak jemný, že mi to až zpočátku vadilo. A taky se mi u něj několikrát stalo, že ačkoliv jsem na nějaký problém na zubu poukázala,nic tam nenašel.Ale při příští návštěvě už z toho byl problém větší. Nebo dokonce použil malou kamerku přes počítač, přesvědčil mě, že se mi to fakt jen zdá,že tam nikde nic není a za týden z toho byla ďoura jak vrata. Stále to nechápu, k čemu ta jejich technika pak je?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2009 09:12 - anna

často se mi uvolnují korunky . nevím , proč mi to nedrží . mám i zánět dásní. jídlo jím měkčí , takže nevím ..... máte taky takový problém .?

reagovat 3.7.2011 13:55 - Hana

Dobrý den,
chtěla bych vyměnit tmavé plomby za bílé, ale moje zubařka mi je nechce dát, že by to nebylo dobré. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s bílou plombou a na kolik Kč zhruba vyjde jedna stolička? díky:)

reagovat 26.3.2014 04:50 - DENTAKTIV

Ahoj, www.dentaktiv.cz

DENTAKTIV Alexandra Pávková Kaštaková nedoporučuji,hrozný přistup

reagovat 17.10.2014 12:07 - DENTAKTIV MuDr.Alexandra Pávková Kaštaková

Ahoj, www.dentaktiv.cz

www.dentaktiv.cz www.permaland.cz MuDr.Alexandra Pávková Kaštaková hnusný přístup,hnus, zlodějna nejhorší zubařka, sprostá arogatní, její otec prof.Bohumil Kašták dostal dokonce pokutu od lekařské komory

reagovat 8.3.2018 11:03 - Simona

Určitě bys měla pravidelně chodit na zubní hygienu, komu, když budeš používat kvalitní pastu, kartáčky a ústní vodu, budeš mít zuby zdravé a nemusíš se bát ošetření. Co sem sundala rovnátka a starám se o zuby dle rad hygienistky mám je zdravé jak řípa.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *