Zubní korunka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.11.2004 11:51 - Tina

Zajímalo by mě, jaké zubní korunky máte? Mě čeká šestka dole a moje zubní říká, že nejlepší je zlato, při keramické by mi prý musela zub více zbrousit a mohlo by se prý stát, že by keramickou korunku neunesl. Já ale nechci zlatou. Jaké máte zkušenosti?

reagovat 6.12.2004 05:15 - Pavel

Me se libi zeny se zlatymi zuby, v mladi jsem byl zamilovan do spoluzacky, ktera mela oba predni zlate zuby . A zjistil jsem, ze nejsem sam komu se to libilo. Bohuzel to neni az tak moc popularni v teto dobe, ale 6 vzadu dole neni tak napadne ja bych si to na Tvem miste urcite nechal udelat.

reagovat 6.12.2004 21:31 - S.

Ja mam keramickou. Je to nenapadny a neni to poznat.
Radsi si priplat drazsi a lepsi. Je to vec nazoru, ja bych zlaty nechtela.

reagovat 7.12.2004 17:12 - Vera

Asi také záleží kolik je ti let (jak dlouho to má vydržet) a kolik na to máš peněz. Keramická je nejdražší, ale vydrží nejvíc a vypadá přirozeně pořád, vydrží i větší tlak a to na šestce bývá. Já měla od 19 vpředu korunku zlatou, vně pokrytou pryskyřicí (?) a časem se bílá vrstva obrušovala a prosvítalo zlato. Brrrr. Taky mysli na budoucnost, je možné, že budeš dříve, či později potřebovat další a údajně je lepší, aby vše bylo z jednoho materiálu (hlavně kov).

reagovat 22.3.2005 23:10 - Eva Pašková

Zajímalo by mne,jestli je normální a běžnou praxí,nechat po nasazení zubní korunky sousední zuby k ní přilepené.Děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2017 18:51 - Jiří

Dobrý den. Poradil by mi, prosím, někdo, nebo spíše doporučil ordinaci(kliniku)? Mám zájem o následujíci: obě horní 1, obě horní 2, mám endodonticky ošetřené - již několik let. Nyní již částečně rozbořené. Mám zájem(potřebuji) na všechny tyto 4 zuby zhotovit celokeramické korunky + budou jistě nezbytné i sklokeramické? čepy. Mám zájem o ordinaci, která vlastní a používá při ošetření mikroskop, a pracuje i s tvz. dental smile designem. Cenu neřeším, ale opravdu nepodstoupím takový zákrok v "běžné" ordinaci, kde mikroskop nemají a zákroky provádí stomatolog (před)důchodového věku, který má zbytky zraku... Nejlépe v regionu Severní Morava, ale není podmínkou, dopravím se kamkoliv v rámci ČR. Čím dříve, tím lépe.
Mnohokrát děkuji za radu - doporučení.

reagovat 3.5.2017 21:35 - doporučení

Dobrý den. Poradil by mi,...

MUdr. Doktorová, ulice U Debilů, ta je skvělá. A hlavně budeš vědět, že před tebou neměla v prsty v hubě nějakého pitomého, hloupého dělňase.

reagovat 4.5.2017 19:55 - Benda

Nemělo to být: "A hlavně budeš vědět, že před tebou neměla v hubě nějakého pitomého, hloupého dělňase?"

reagovat 4.5.2017 21:44 - spíš

Nemělo to být: "A...

prsty v hubě. Tys to nepochopil? To ti jedno V navíc tak vadí? Zvláštní. Já to pochopila.

reagovat 14.6.2017 16:37 - ditasa

Dobrý den. Poradil by mi,...

Zdravím,

já mám skvělou zkušenost s Schill Dental Clinic. S mikroskopem pracují a mají schopné zubaře (já osobně mám zkušenost s panem doktorem Schillem). Pobočka, na kterou docházím já je v Praze, ale slyšela jsem, že další mají i v Bratislavě na Slovensku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *