zubni implantaty

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2002 15:47 - Eva

Ahoj,
prisla jsem nehodou o zuby a rada bych se s nekym,kdo uz neco podobneho ma za sebou,poradila.Nevim,co je nejlepsi a jake jsou vubec moznosti.udu rada za kazdou radu a rada bych znala i radu pani doktorky.Predem vsem dekuji.Eva

reagovat 23.5.2002 00:25 - monika

paní Evo s tímto se musíte především poradit se zubním lékařem, neboť záleží na tloušce dásní jaké implantáty zvolit a nikde není psáno, že je vaše kost příjme.Doporučovala bych nejdříve pokud jste ještě tak neučinila nechat si udělat protézu.Ve Vašem dotazu není jasné o které a o kolik zubů jste přišla.

reagovat 8.4.2003 20:08 - jana

Opravdu nemáte nikdo zkušenost se zubními implantáty? Jana

reagovat 2.6.2003 15:34 - Radek

Mám všechny spodní zuby na implantátech. Stálo mě to vč. metalokeramiky cca 60 tis. Chce to pečlivé čištění. Ovšem koušu jako s vrostlýma zubama. Vlastně vrostlý jsou. Dělá to dnes každý stomatochirurg, kterých je už zaplať bůh dost.

reagovat 19.11.2003 23:04 - simona

Ahoj Radku, rada bych se zeptala, jak dlouho trva a jak to postupne probiha, nez ti zubni implantat daji definitivne myslim tim kdy uz mas hotovy kompletni zub. Nedavno jsem se o tom bavila se s vym zubarem a ten rikal ze to trva pul roku nez se ti zahoji kost po vytrhani tvych zubu a dalsiho pul roku nez prijme implantaty na ktere se az tedy po celem jednom roce nasadi konecny zub. Rada bych vedela jak to tedy vypada v prubehu roku? Dostaned behem te doby nejakou zubni protezu? a pokud ano musis za ni platit? touzim po implantatech ovsem predstava ze budu cely rok bezzuba je pro me myslim zcela pochopitelne naprosto neprijatelna. Predem dekuji za odpoved Pa Sima

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2018 00:18 - Jak jsem psal

kdyby mi nehrozila bez doplneni chybejicich zubu vymena celistniho kloubu,coz je brutalni zasah s nejistym vysledkem, taky bych do těch implantatu nesel. ale nemam moc na vyber.

reagovat 4.2.2018 13:34 - btw.:)

Já to zcela chápu. Snímací náhrada za 2 zadní zuby, toť totální nesmysl! A ta výměna čelistního kloubu, toť krutost značná! Naprosto rozumím! Nemáš na výběr. A hlavně, ať Ti to všechno dobře dopadne!

reagovat 13.2.2018 14:48 - Jana

Někdy je to jediná možnost, mít "klapačky." Nejen z finančních, ale i ze zdravotních důvodů! Nějaké chirurgické zákroky, kvůli parodontóze, umrtvování a amputace kořene, odříznutí a přišití dásně, to akorát přináší velký stres do života! I když, lékaři budou tyto zákroky třeba nabízet, je nejjednodušší, nechat takové zuby extrahovat, než je nejistě, zdlouhavě a pracně léčit, platit korunky,drahé zubní "mosty", teleskopické náhrady. To všechno je zátěž, nejen pro peněženku, ale, především, na psychosomatické a fyzické zdraví člověka! Tady je jediným řešením dobře udělaná snímací náhrada! Za lepší kvalitu zubů si lze připlatit. Keramické zuby se do snímacích náhrad nedávají. Nejsou ani důležité. Důležitý je správný tvar a postavení zubů v celkové zubní náhradě.

reagovat 9.4.2018 09:43 - Jó.

Někdo nemůže mít ani ty klapačky, páč mu neseděj! Zvláště u částečných zubních náhrad, zvláště pokud jste předtím měli zuby nepravidelné, křivé, hodně do předkusu! Vím, že se nabízí preprotetická chirurgie, ortognátní chirurgie čelistních kostí, měkkých tkání a obličejových svalů! Ale za mne, když to jinak nejde, než tímto brutálním způsobem, tak je raději lepší, chodit bez těch zubů, třeba i napořád! Konečný výsledk preprotetické chirurgie je nakonec "rovná" klapačka, s drobnými umělými zoubky a nepřirozený stařecký vzhled! Takový, dost nebezpečný retuš obličeje!

reagovat 23.4.2018 14:00 - Skutečnost

je taková, že i bez zubů se dá žít! Výrůstky, drobné cysty po extrakcích, nebo atrofie kosti, nejsou život ohrožující! Tedy, v drtivé většině případů! Pokud nelze zhotovit protéza, fixní můstek, ani implantáty, jde chodit, jíst a pít, i bez zubů! Karcinomy dutiny ústní vznikají většinou u kuřáků a těžkých alkoholiků! Nerovnosti dásní a předkusy čelisti, nejsou v žádném případě životu nebezpečné, přestože mnohdy brání zhotovení estetické a funkční protézy, nebo implantaci!!! JE AŽ S PODIVEM, JAK SE VŠECHNO HROTÍ! A STOMATOLOGOVÉ NUTÍ DO ČELISTNÍCH OPERACÍ!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *