ztracená zdravotní dokumentace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2005 13:56 - Renata

Zdravím, a zajímalo by mne, zda se někdo setkal s podobným zážitkem. Můj praktický lékař (prý během malování ordinace) ztratil celou mojí složku se zdravotní dokumentací. A nebylo toho za čtyřicet let málo. On si z toho nic nedělá, ale já mám ráda pořádek a docela mi to vadí. Taky mě straší pocit, že zmíněnou složku třeba někdo "našel" a kde je potom ochrana osobních údajů? Jsem zvědavá, zda jste se někdo s něčím podobným setkal.

reagovat 16.3.2006 09:38 - Věra

Mám podobnou zkušenost. Při rušení centrální kartotéky na poliklinice a dělení karet na jednotlivá oddělení se ztratila celá moje složka. Vtipné na tom je to, že to dávali dlouho za vinu mně a chtěli po mně, abych chodila po odděleních, kde jsem v poslední době byla a složku našla.

reagovat 3.8.2007 22:04 - Osvěžovač

Tady mne máš, i s mýma trubičkama.

Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat

reagovat 17.2.2008 20:11 - miluše

Syn měl na učňovské škole lekaře,po vyučení odjel do ciziny,nyní,po 12 ti letech se vrátil a lékař,který ho přijme,chce po něm původní zdravotní dokumentaci.Poradí mi někdo kde jí hledat?Děkuji.

reagovat 18.2.2008 11:15 - jana

Doktorka mojí dcery ze dne na den pťestala ordinovat a dokumentaci jsme už v živote nevideli.Jak typické pro tuto zemi už je to 13let zpátky.Omlouvám se za chyby píšu ze slovenska z dovolené.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2013 14:46 - Mončo,

Dobry den muzu se nekoho...

tak potenciální doktorce řekni, ať si vyžádá sama dokumentaci od doktorky bordelářky. Když jsem se přestěhovala, doktoři sami si vyměnili karty.

reagovat 3.5.2014 10:42 - marian

Zdravím, a zajímalo by mne,...

prosim muzemi nekdo poradit jak postupovat pri strate zdravotni dokumentace dekuji

reagovat 3.5.2014 10:45 - !

Postup je ten, že doktor založí novou zdravotní dokumentaci.

reagovat 3.5.2014 16:34 - Petr

Při změně praktického lékaře se vydává pouze výpis ze zdravotní dokumentace. Celá dokumentace je majetkem lékaře a ten je POVINEN ji archivovat, a to v papírové podobě. Nepovinně souběžně i v elektronické podobě, tj. v počítači. Že občas dojde ke ztrátě, tomu se při tom bordelu, který panuje v našem zdravotnicví, vůbec nedivím.

reagovat 13.3.2017 12:36 - pavlina

prosim muzemi nekdo poradit...

Ztratila semi zdravotni dokumentace,karta,lekar ji nema,ani ja.jak postupovat pri zalozeni nove karty,dekuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *