ZOLOFT, Stimuloton

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2004 13:02 - Dara

Jaké máte zkušenosti? Dík

reagovat 3.11.2004 13:55 - ni-ka

ZOLOFT- jen ty nejlepší, brala jsem rok, moc mi pomohl.

reagovat 29.12.2004 00:40 - ekovan

Brala ho moja 75.r.mama, teraz existuje generikum SERLIFT. Oba jej pomohli.

reagovat 31.1.2005 14:43 - Zuzka

Hroznou. Nespavost, úzkostné stavy, po 3 dnech musel být vysazen kvůli záchvatu totální úzkosti. Ovšem v mém případě byl špatně naindikován - neměla jsem depresi.

reagovat 30.3.2005 14:49 - Radka

Paní doktorko,beru Zoloft.Měla jsem osobní problémy,které jsem si už vyřešila.Když ho teď vysadím,nevrátí se mi ty hrozné stavy.A neni to tak,že to tělo si už teď nebude umět vytvořit ten hormon samo?Dnes už se cítím dobře.Děkuji za odpověď.Radka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2015 20:32 - Steve

Jana: S rychlým vymizením nepočítej. Nechci tě nijak strašit ale tohleto trvá mnohem déle, 6 měsíců ba i víc, klidně to vezme i rok. Samozřejmě, každej to má asi jiné.

Chtěl bych vidět toho kdo byl za 14 vyléčen. I těch 6 Neděl by bylo zlatých. Tomu ale nevěřím.

reagovat 5.7.2015 18:45 - Radek

Mému synovi byl pro...

Moje doktorka říkala že zoloft je šetrné a dobře snášené AD a proto se dává i dětem už od 6 let..

reagovat 30.5.2016 18:31 - Voda

Neznám vašeho lékaře, mě...

To je ale omyl všech uživatelů AD. Antidepresiva neléčí úzkostné a depresivní problémy. Pouze přelepují jiné, psychosociální nevyřešené problémy, v důsledku nichž člověk onemocní. AD mohou pomoct jako první pomoc, ale bez psychoterapie se vám všechny potíže vrátí. Mýtus o "nedostatku serotoninu" a jeho nutnou umělou nápravou byl vědecky vyvrácen, je to lež farmaceutických firem. Je jen málo těžce nemocných s hlubokou depresí, co potřebují umělou stimulaci. Úzkostní neurotici s psychosomatickými potížemi by se měli léčit psychoterapií, která zabírá mnohem lépe, než cpát se nadosmrti sračkama, po nichž akorát naberete. Kvalitní psychiatr by vám měl tyto informace říct a terapii doporučit. Antidepresiva neenapravuj í nerovnováhu či nedostatek, ale naopak vám po delším užívání způsobují nevratné poškození, jelikož mozek se na tenhle zásah adaptuje a přestane serotonin vytvářet sám.
Když člověku vzniknou nějaké potíže, znamená to, že někde něco dělal špatně a touto cestou by se měl vydat léčit. A s tím vám může pomoci terapeut. Je jen na vás, zda se chcete stát otroky psychofarmak s rychlým účinkem, nebo na tom trochu zapracovat a skutečně se léčit.

reagovat 30.5.2016 18:42 - jiri

Ahoj, beru Zoloft tři...

Jano, hlavně to co popisujete nejsou příznaky deprese, tak nechápu proč jíte antidepresiva, který fušerský rádoby doktor vám je napsal?

reagovat 30.5.2016 19:54 - spokojený Bill

Zoloft mi nedělal vůbec nic. Žádné zlepšení. Přešel jsem na Anafranil. Pochvaluji si. Normálně funguji a jsem plný energie.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *