Zneužívání u lékaře

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2004 15:45 - Radka

Chci se podělit o svůj zážitek, možná poradit. Je mi 17 let. Při celkové preventivní prohlídce mně lékař prohlížel velmi důkladným způsobem. Musela jsem se úplně svléknout a prohlížel mne od hlavy k patě, včetně prohlídky genitálu. Hodně jsem se styděla, nebylo to ale nepříjemné, spíš naopak. Při rozevírání stydkých pysků jsem se vzrušila (cítila jsem že hodně vlhnu), potom když mi prohlížel klitoris a vytahoval jej z předkožky, došlo u mně dokonce k orgasmu. Nic na to neříkal (ani já). Celkově musím přiznat, že to bylo hodně vzrušující a líbilo se mi to. Chci se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost?

reagovat 21.7.2004 15:51 - katae

Je mi 32 let, při celkové preventivní prohlídce mi lékařka změří puls, zjistí, jestli na tabuli přečtu i menší písmenka, položím se na lehátko, vyhrnu tričko a prohmatá mi břicho. Pak mi odebere sestra krevní vzorky, ty posílá na vyšetření, zjistí, jestli mám v pořádku moč, změří mě a zváž, a to vše oblečenou.

Na preventivní prohlídce u gynekoložky mi udělá běžné gyn. vyšetření, prohmatá prsa a pošle na ultrazvuk prsou do nemocnice.

Takže to, co se stalo Tobě je v podstatě znásilnění.

reagovat 21.7.2004 16:01 - rud

Katae, vždyť kecá. Ventiluje tu svoje perverzní choutky :o)

reagovat 21.7.2004 16:04 - Ignácius R.

Ach Bože,šálí mě snad zrak..?

Což jste nepochopili,že se zde jedná o erotickou fantazii nějakého úchyláka, který zde píše ve slastném očekávání příspěvků od dívek a žen?

reagovat 21.7.2004 16:05 - katae

pro rud: To mě taky napadlo, ale člověk nikdy neví. Na střední škole jsme měli takového úchyláka-lékaře, holky to dost děsilo k němu chodit, ale já jsem spadala k lékařce, tak z vlastní zkušenosti nevím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2013 20:43 - Sabca

Mudře ,nejsi gynekolog,ale...

:DDDDDDDDDDD

reagovat 30.3.2013 16:54 - Líba

Mudře ,nejsi gynekolog,ale...

Jsem všeobecná sestra a stránky jsem rozklikla, protože mě zaujalo téma. Počítám, že lékaře také.

reagovat 20.12.2014 17:08 - Denis

Já mám nepříjemný zážitek s uroložkou Valovou z VFN. Vyšetřovala mi genitál a záměrně tvrdě stlačila nadvarlata i chámovody, až jsem vykřikl bolestí. Jako nějaká sadistka. Přiběhla jiná doktorka z vedlejší ordinace a začala jí domlouvat. Vážně divné.

reagovat 7.11.2017 21:10 - Jana

Tady se píše o perverzních...

gynekolog ti v žádném případě nesmí sahat na klitoris, nesmí tě osahávat, nesmíš být úplně nahá od zhora dolů, to se nesmí, dále si za to můžete sami, máte hledat pouze ženy líkařky, pokud bohužel není, tak máte tlačit na ministerstvo zdravotnictví a na vládu, aby zpřísnila podmínky pro lékaře a víe chránila Vás ženy, například v západních zemí, nebo v USA neexistuje, ž ekdyž je gynekolog chlap, aby tam byl sám, navíc při každé prohlídce, než vejdete do ordinace vyplnujete formulář do kterého píšete, zda si přejete doprovod například kamarádku, rodicče, nějakou ženu, nebo přítele jako pojistku, aby jste nebyla zneužita a pokud nemáte zrovna doprovod, tak je tam kolonka, že si přejete jako podporu a pojistku mít u toho sestru, aby náhodou lékař-muž nezneužol své postavení, navíc prvně jdete do ordinace, pak je konzultace, pak jdete do oddělené místnosti, kde jste úplně sama, nesmí tam jít ani lékař ani lékařka, až se připravíte a celá se zakryjete takovýma láktkama, je to podobný papíru. Až jste připravená, tak dáte vědět lékaři či lékařce, že už může vstoupit, v žádném případě nesmí lékař vstoupit, než mu to sama neodsouhlasíte, musí zatukat a zeptat se , zda jste zakrytá a zda může vstoupit a je to tak správně, lékař je jen muž a není to přeci váš muž, nebo přítel a podle toho se musí chovat, musí mít úctu k člověku k dotyčné žene a respektovat její práva, bohužel se to tak u nás v naší zemí neděje, nenechte si to líbít, musíme si uvědomit, ž ejde o Nás o všechny, všichni máme ženy, manželky, přítelkyně, matky i dcery, nedovolme to !!!!

reagovat 7.11.2017 21:29 - Tomáš

Lékař nemsí sahat ženě na klitoris, to nevíš?....copak nejsou v každé ordinaci pravidla co nesmí dělat?....nesmí ti sahat n aklitoris a ještě si s ním pohrávat, to je normální zneužití a znásilnění a ty jsi hlopupá, že jsi to dovolila, lékař nesmí ani svlékat osobu stejného pohlaví, pokud s tím dotyčný či dotyčná nesouhlasí, navíc nikdy nesmí být žena úplně celá nahá a musí být vždy zakrytá a jen určitou část těl aohalená na nezbytnou dobu, je zajímavé, že nejsou tyto pravidla v každé ordinaci, ale hlavně, že pořád chtějí už tak vysoké platy, másí mít vždy obě rukavice, máte právo odmítnout takovou prohlídku, máte právo požadovat doprovod jako například přítel, nebo sestru. Navíc lékař nikdy nesmí sahat bez vašeho souhlasu na klitoris, to se nesmí, myslím to vážně !!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *