!!! Znásilnění TROCHU Jinak !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2007 23:51 - anonym

Není to hezké, ale ... Napadla Vás někdy myšlenka, jak musí být útočník vlastně šikovný a nebo obrovská vazba !? Čistě teoreticky jsem si představil sebe. Dívku odchytnete na odlehlém místě - to je základ. Co ale potom ? Takovou dívku musíte minimálně dole trochu obnažit, ještě jí nějak dávat nohy od sebe a pořád ji ještě držet a aby to bylo profi, tak nejlépe ještě zadělat pusu, aby nekřičela a podobně. Nepřipadá Vám, že pokud dívku nějak psychologicky neukecáte, nebo jí třeba duševně a citově nevidíráte, nebo ji neuvede do bezvědomí, že je snad až nemožné někoho jen tak znásilnit !? Nevím, ale já sebe si zatím představit nedokážu :-) Co Vy na to ? Nepříjde Vám také znásilnění jako nějaký krutý trik ? Jak je možné, že je tolik znásilnění a přitom to rozhodně není "jednoduchá věc" ...

reagovat 11.4.2007 17:58 - znasilnena

Debile

reagovat 11.4.2007 18:05 - anonym

oprava: nevydíráte

reagovat 11.4.2007 18:43 - Zenon

Jednou jsme se s partnerkou dostali k podobne diskusi. Tvrdil jsem ji, že pokud opravdu udělá všechno pro to aby se ubránila, tak se ubrání. Ona chtěla zkusit, jestli by se ubránila a tak jsme to zkusili. Samozřejmě bez mlácení. Mám 106kg a ona 54kg a musím říct, že to nešlo. Povalit na zem a zlehnout není problém, ale potom už by člověk musel mít alespoň 4 ruce. Držet jí obě ruce, stáhnout kalhoty a kalhotky, sám se svléknout atd. to už prostě nejde, když se pořád kroutí, točí se na bok, odráží se nohama směrem ode mně (vleže jakoby "nahoru"), zmítá se, nohy drží u sebe atd. Myslím, že většina znásilnění proběhne tak, že ženská radši podrží, protože má strach nebo nebo to po krátkém boji vzdá. Ale pokud se opravdu nenechá a ještě k tomu třeba škrábe a kouše, tak to asi jde velmi těžko.

reagovat 11.4.2007 18:47 - anonym

Přesně Zenone, jsem rád, že jsi pochopil, jak to myslím !!! :-) Jen jsi zapomněl ještě pátou ruku na ústa :-D

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2016 15:02 - Ondra

Líbí se mi pouze ženy v lacku latexu a kůži krásný striptýz se svadenim,dráždenim a velká vydrž žen při sexu,ale znásilnění neznám i když u sexu v lacku kůži latexu sem to viděl,ale nic mi to neříká žádná to nikdy tak tvrdě nechtěla

reagovat 27.4.2016 21:12 - Karolína

Pravděpodobně měl...

Tak to jsi měla opravdu smůlu na nějakého mamánka.
Bohužel je spousta těch, co i ve čtyřiceti nechtějí dospět a dokud máma funí, tak zůstane u ní.
Ale zas se to dá dobře poznat dopředu a neztrácet čas s nákým troubou.

reagovat 5.1.2018 02:18 - děda75

Je to věčně všude , Když...

"Dámy , noste opasek zajištěný zámkem , řekněte , že jste ztratily klíč a ty kalhoty prostě nesundá :-)"
.... a tak vás ve vzteku aspoň natrvalo zmrzačí nebo zabije ...

reagovat 24.2.2018 09:37 - Eduard Nud

Já jsem byl taky znásilněný, dneska, ale ještě jsem to nikomu neřekl. Jak k tomu došlo? Na vánoce mi děti přinesly k Ježíku velkého slona. On má takový velký a tlustý chobot. Mně se moc líbil a tak jsem si ho nechal. Slona. Ne chobot.

Dneska jsem se v noci probudil a bylo mi moc smutno. Tak jsem si sundal pyžamo a lehl jsem si úplně nahatý na bříško na postýlku. A chvilku jsem si užíval a odpočíval. A ten slon to uviděl, přišel ke mně a strčil mi chobot do zadečku.

Mně to moc bolelo a tak jsem moc plakal, přišly dvě sestry, ale ne moje, a ptaly se mě, proč pláču. Já jsem plakal ještě víc a naříkal: "Já tady nechci být, já chci domů, za maminkou a k tatínkovi."

Ale sestřičky mi říkaly, že to nejde, že už jsou oba u pána boha. Tak jsem říkal, že chci jít k Luďkovi a Mileně, že ty mě taky mají rádi. A nenechají mi ubližovat. Dneska jsem taky moc smutný a bolí mě prdelka a srdíčko. A hlavička. Ta větší.

A to je všechno.

reagovat 24.2.2018 09:44 - sdfg

Není to hezké, ale ......

Koukám,že o tom prd vítě.Znásilnění se patrně děje nejvíce v nějakých vztazích,možná i právě v tzv. thajských bars,kde jsou ženy pod nátlakem krutého zacházení,pokud se klientem nenenchají znásilňovat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *