znásilnění muže ženou

Archiv příspěvků

reagovat 10.8.2018 18:01 - pro ?????

A kolik takových hoven denně sežereš ty?

reagovat 10.8.2018 21:49 - I když to tak na první pohled nevypadá,

řada lidí ve světě je násilím nucena jíst nějaká hovna. Vlastní, cizí lidská, nebo i zvířecí.

reagovat 11.8.2018 13:51 - je to pravda

Nemáte ani ponětí, jaké formy a podoby mívá domácí násilí. To není jen o znásilnění a bití, ale znám případ sousedky, kdy ji vlastní muž nutil jíst po psovi hovna. Nebo ji nutil žrát kompostovou hlínu. Řešila to tam i policie, ale nebyly žádné důkazy, jen tvrzení proti tvrzení, on vše jednoduše popřel a manželku označil za paranoidní schizofreničku. Krátce poté se s ní rozvedl a odstěhoval se neznámo kam, asi dostal strach, tak práskl do bot a utekl.

Manuka Doctor

reagovat 11.8.2018 20:21 - Nemozne

Znasilneni muze zenou je nemozne . Konec .

reagovat 11.8.2018 20:31 - Žena může muže násilím přinutit

Znasilneni muze zenou je...

jak ke klasickému, genitálně genitálnímu styku, tak i ke styku genitálně análnímu, jazykově genitálnímu či jazykově análnímu. Navíc může žena muže donutit i k pasivnímu podstoupení peranální penetrace dildem, rukou, jazykem nebo jinými objekty.

reagovat 11.8.2018 21:06 - jo já

znásilnění muže ženou je technicky nemožné, tahle diskuse je o ničem.

reagovat 11.8.2018 21:29 - Znásilnění muže ženou je technicky nemožné jen potud,

znásilnění muže ženou je...

pokud za znásilnění považujeme pouze násilnou penetraci něčí vaginy, análního otvoru, či eventuálně úst a hrdla, vlastním penisem.

Pokud však definujeme znásilnění jako jakékoli násilné přinucení k sexuálnímu styku, je znásilnění muže ženou (právě tak jako jiným mužem, nebo dokonce zvířetem) perfektně možné, a dochází k němu i v praxi.

reagovat 12.8.2018 06:38 - Xy

Moje žena se vždy probudí dřív , než já a penis mi buď už stojí , nebo si ho postaví sama a nasedne si na něj , jako na koníčka a udělá se , když je hotová a to už jsem vzhůru , tak mě dodělá pusou . Je to znásilnění ? Na můj souhlas se nikdy neptala a mě se to líbí.

reagovat 12.8.2018 06:49 - Waltr

Moje žena se vždy probudí...

Když se ti to líbí, tak to není znásilnění.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *