znásilnění muže ženou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2003 14:47 - martin karas

Stalo se to mně,takže to je na rovinu.Na rehabilitaci,když jsem vyšel z parafínového zábalu a lehl si k masáži,tak mě dvě holky podržely a třetí mi vyhonila penis.Křičet jsem nemohl,co bych asi říkal,bránit se,když jsem nahý...a prát se s holkama.Tak to dodělaly až do orgasmu a ejakulace.Co byste dělali vy?Možná má někdo podobné zkušenosti?Vyslechnu si kluky,ale hlavně holky,protože nechápu,co z toho měly.Dík

reagovat 5.11.2003 15:14 - Jarka

Někdo z vás je psychiatrický pacient. Buď ty se svými nereálnými představami a bludnými produkcemi nebo ty holky.
Tak ven s pravdou!
Jarka

reagovat 5.11.2003 15:24 - roman kracík

Možná jsem trochu psychický pacient,ale až po tom,co se mi to stalo.je mi jasný,že nikdo neuvěří,ale stalo.Sen mnoha chlapů,ale asi v jiným provedení.No moc jsem se nesmál...A ty holky,tak ty se smály...aby ne.nevěříš ?

reagovat 5.11.2003 15:38 - Eva

Tak jak je to???? Martin Karas X Roman Kracík?????
A že by se chlap nebránil, pokud by to nechtěl...

reagovat 5.11.2003 21:27 - XXX

Jarko, Evo, staci se podivat na diskusi o panskych tangach a prispevek toho sameho cloveka, myslim, ze s tim znasilnenim pana Kracika ci alias to nebude az tak zhavy..myslim, ze je jasny, kdo je v tomto pripade pacient s chorobnymi predstavami...hej, chlape, mel by sis najit holku :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2018 20:31 - Žena může muže násilím přinutit

Znasilneni muze zenou je...

jak ke klasickému, genitálně genitálnímu styku, tak i ke styku genitálně análnímu, jazykově genitálnímu či jazykově análnímu. Navíc může žena muže donutit i k pasivnímu podstoupení peranální penetrace dildem, rukou, jazykem nebo jinými objekty.

reagovat 11.8.2018 21:06 - jo já

znásilnění muže ženou je technicky nemožné, tahle diskuse je o ničem.

reagovat 11.8.2018 21:29 - Znásilnění muže ženou je technicky nemožné jen potud,

znásilnění muže ženou je...

pokud za znásilnění považujeme pouze násilnou penetraci něčí vaginy, análního otvoru, či eventuálně úst a hrdla, vlastním penisem.

Pokud však definujeme znásilnění jako jakékoli násilné přinucení k sexuálnímu styku, je znásilnění muže ženou (právě tak jako jiným mužem, nebo dokonce zvířetem) perfektně možné, a dochází k němu i v praxi.

reagovat 12.8.2018 06:38 - Xy

Moje žena se vždy probudí dřív , než já a penis mi buď už stojí , nebo si ho postaví sama a nasedne si na něj , jako na koníčka a udělá se , když je hotová a to už jsem vzhůru , tak mě dodělá pusou . Je to znásilnění ? Na můj souhlas se nikdy neptala a mě se to líbí.

reagovat 12.8.2018 06:49 - Waltr

Moje žena se vždy probudí...

Když se ti to líbí, tak to není znásilnění.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *