zmena pohlavia

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2006 15:57 - anjelska princezna

ahojky chcem sa opytat ,kde je v cz daka fajn lekarka aby som mohla ist na operaciu zmeny pohlavia,mtf.kolko to stoji a ci to preplaca aj poistovna.kontakty telefony a pod.prosim.a tiez kto vie mi najst kontakt na dr enterovu z olomouca.sexuologicka vraj.piste ,cakam

reagovat 18.1.2007 16:44 - mario

ahoj,tiez na to cakam.v cechach je doktor mudr. Vesely,dostal som nanho kontakt od svojho plast.lekara.no odporucil mi aby som skusil dg komisiu na slovensku,inac sa to da aj cez neho,ale skratka to mam skusit na slovensku.

reagovat 12.6.2008 13:27 - miskats

Ahojte tiež sa chcem spýtať robia operacie na zmenu pohlavia aj na Slovensku .Ako sa k tomuto problému vyjadrujú poistovne,musí si človek celé platiť sám.Ako dlho trvajú takéto operacie ako prebieha liečenie MTF, z muža na ženu.ďakujem

reagovat 4.12.2008 14:52 - bojovníčka

Aj ma by zaujímala, kde a ako na to. Najmä, že ko?ko by som za ňu mala platiť. Je mi čím ďalje tým viac utrpením žiť v mužskom tele.

reagovat 5.12.2008 08:16 - Marek

Me by zajimalo, jak se muz preoperovany na zenu citi a zena. Podle me, si to nemuzes treba uzit orgasmus a spousty dalsiho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2018 09:47 - Fujjj

Ale jsou také dva druhy. Jedni co by jenom chtěli občas si vyzkoušet jaké to ty holky mají. A jsou takový co se nerodily v cizím těle. Jsou v uvězněni v mužském těle a přitom mají duši ženy a nedokáží se s tím vyrovnat. Dnes už není problém operativně to uvést do pořádku ale chování těch idiotů kteří těmto lidem dokáží udělat ze života peklo. Tak například když se někdo nechá předělat tak musí počítat, že v prvé řadě stratí práci. Za druhé většinu přátel a to dost často i rodinu. Pokud někde bydlí v menším městě tak často i bydlení. A těch všelijakých narážek připomínající dost často doslova štvanici na tuto osobu. Ale věřte pro tyto lidi tato šikana není nic proti tomu co cítí a zažívají v cizím těle. Tito lide si to v žádném případě sami nevybrali ale někteří lidé se k těmto lidem chovají doslova jak divá zvěř. Vlastně ta se ke svým druhům chová dobře.To dokážou opravdu jenom lidé!

reagovat 3.2.2018 19:43 - NAS SVET

Já se zastávám těchto lidí,protože si myslím že si to zaslouží,oni potřebují pomoc naší společnosti,a ne jak někteří činí,že se jim vysmívají.To je znak primitivity,a zaslepenosti.Sami neumí napsat něco k tématu,a jen kritizují druhé,to je snadné,to není žádný kumšt.

reagovat 5.2.2018 13:23 - Fialka

Chápu svým způsobem ty, kteří jsou trans ovšem jako věřící mám zábrany. Pan farář řekl, že gender není a jnemůžeš si vybrat kdy a jak se narodíš. Narodíš se jako muž jsi muž, narodíš se jako žena jsi žena a musíš se s tímto srovnat. Tedy mám obavu, že změna pohlaví je špatná a hříšná.

reagovat 5.2.2018 13:26 - no

Chápu svým způsobem ty,...

Srovnat by se měl pan farář. A nezůstavat ve starověku.

reagovat 6.2.2018 08:40 - Deny

Nejhezci trans zpevacka a modelka kim petras mtf. Jeuzasna a pry picu.......

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *