Změna pohlaví

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2011 10:52 - Vlad

Chtěl jsem se zeptat jestli je možné při dnešním pokroku, kdy lide dokáží vypěstovat z buněk pacienta např. srdce, jestli by bylo možné takto vypěstovat třeba pohlavní orgány např. ženy a poté je vložit do muže, který zahájil změnu pohlaví.

reagovat 5.5.2011 14:15 - -

ne

reagovat 5.5.2011 21:00 - Pepa

Chtěl jsem se zeptat jestli...

S tím pěstováním orgánů to je možné maximálně v nějaké vědeckofantastické literatuře. V reálném světě se může jedinec nechat dopovat opačnými hormony a nechat přeoperovat na napodobeninu opačného pohlaví. Další možnost je počkat na reinkarnaci, snad se člověk pak trefí do toho správného těla.

reagovat 5.5.2011 21:01 - Vlad

ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s cenou zákroku a dalších poplatků, někde jsem četl, že v ČR je tento zákrok spolu s léky hrazen pojišťovnou

dále se chci zeptat jak je to s kvalitou výsledku, viděl jsem několik fotografii, ale na né na každé byl výsledek "přijatelný"

reagovat 5.5.2011 21:36 - Vlado

ještě jsem se chtěl zeptat...

ty seš dobrý prase

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2015 18:50 - ?

Před 60 léty o tom nebylo nic známo a na veřejnost se nic nedostalo.Nikde o tom psát nesměli. Také to podle toho vypadalo a sami jsme se v sobě nevyznali. Prostě akorát v hlavě zmatek a jenom tápáni co se s námi děje. Měl jsem staršího bratra, ten byl miláček rodičů a mě jenom zbyly nadávky kopance a důtky! Dost dlouho než jsem vůbec přišel na to co se se mnou děje. Nezlobte se ale dál už psát nebudu! Znova se mě vše vybavilo a ty vzpomínky nejsou zrovna radostné, dál už nemohu!

reagovat 30.3.2015 19:47 - Chápu

a díky.

reagovat 17.8.2016 14:57 - .

Chci se zeptat, jak to probíhá u komise? Nebo jak si to mám představit. Vůbec nevím co od toho mám očekávat.

reagovat 18.8.2016 05:53 - Niki

Jsem ženská v mužském těle a je to hroyné, mnohem těžším nežbopačně. Když holka řekne že bz chtěla klukem, oblíká se jako kluk a je technický typ,tak ji lidé obdivují. Opačně? Kluk v sukni, klak hotkách a podprsence, zajímá ho móda, chtěl by rodit Tak je k smíchu......

reagovat 18.8.2016 12:35 - ?

Nikdo kdo to nepoznal na vlastní kůži to pořádně nemůže pochopit! Prostě ty pocity nejde pochopit co prožíváme.Když každý kousek našeho těla je nám odporný a nejsme schopny ho přijmout za svůj. Naše mysl se proti tomu doslova bouří a je nám odporná. Těžko nám může jen tak někdo v tomhle pomoci. Nejvíce nás ale bolí zrada a nepochopení naši rodiny a dost čaasto i rozchod a vyhnání jako prašivou zvěř.Od nich to opravdu nejvíce bolí. Při změně pohlaví je to skoro pravidlo a počítejte na 99%, že vás to potká. Rovněž počítejte se strátou zaněstnání a bydlení. Není to vůbec jednoduchá cesta a to že vás čeká ve většině případů samota, ale aspoň si dokážete samy sebe vážit. Nevím proč jsme pro ostatní nepřijatelní a proč nás tak nenávidí a doslova se nás štítí. Že jsme neměli to štěstí se narodit ve správné kůži?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *