Změna barvy očí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.9.2008 20:37 - Jaroslav25

Asi v průběhu 3 let se mi změnila barva očí z hnědých na modro-zelené, slyšel alespoň někdo o něčem takovém?

reagovat 15.9.2008 17:10 - Modrook

U dospelych jsem o tom necetl, ale cetl jsem o kapkach proti glaukome (vysoky tlak v oku, ktery vede ke slepote), ktere menily modre oci na hnede.

reagovat 15.9.2008 18:55 - katka

a líbí se ti víc ta barva co jsi měl, nebo co máš teď? Pokud ta nová, neřešila bych to a byla bych jen ráda.

reagovat 3.10.2008 14:46 - diostratos

Me se v prubehu dvou let deprese (27-29) zmenila barva oci z tmave hnede na jasne zelenou.

reagovat 3.10.2008 17:38 -

Ahoj, u nas v rodine sa meni farba s vekom. Moja babicka mala ako mlada zena tmavohnede oci a uz dost dlho ma oci uplne zelene, len sem-tam hnedu bodku. Ma styri deti a vsetky to maju tiez tak, aj moja mama. ja som zdedila po otcovi oci modre a priblizne v 20 rokoch sa mi zmenili na uplne sive, modru takmer nebadat. je to zaujimave.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2014 12:39 - huh

no to já do sedmi měla obě...

Ukaz fotku, na to jsem fakt zvedava :)

reagovat 29.11.2015 17:15 - Bhíma

To je zajimavé co tu říkáte. Někde jsem četl, že se dá změnou stravy změnit barva očí:

https://www.youtube.com/watch?v=pSPU4fCfyzc

Co na to říkáte? Možná, že tělo, když se detoxikuje, tak se skutečně můžou tomu člověku změnit oči z hnědých na modré, ikdyž to zní psycho.

reagovat 29.11.2015 17:30 - Shogun

To je zajimavé co tu...

Nazdar Bhímo. Nevim jak tělo, ale ta kráva z toho videa by především měla detoxikovat svojí mysl. Typickej úkaz vegetariánky namyšlený až na půdu.

reagovat 11.12.2016 01:01 - Nikola

Dobrý den,
Mi se barva očí mění neustále, byla jsem na různých testech lekaři se shodli že se jedná o takzvané hybridní oči, když se narodí dítě tak se mu do určitého věku umění barva očí podle genetické výbavy. U některych lidi tyto změny nepřestanou do té doby dokud nedocilí jistého vývoje (menstruace, porod, atd.... ) nemoc to rozhodně není samozřejmě podporují tyto změny jako je štitná žlaza, anorexie, nebo také obyčejná angína, není to však pravidlem.... je samozřejmě jasné že u modré se nestane hnědá to je nesmysl.
Já osobně mám tak zvané kočičí oči(všechny barvy) ale odstíny se pořád mění jindy je více do zelena jindy do hnědá, jindy do modra a jindy také do šeda ale stále mám stejnou strukturu jen se měníodstiny, mi osobně řada spicialistů i z ciziny po různych testech řekla že je to porucha genetických očních pigmentů a že ustálení vyvolá jistá tělesná změna jak už jsem dříve uvedla menstruace nebo porod jelikož je mi 28 a menstruaci mám tak mi zbývá porod ale není to jistě je i pravděpodobnost že tyto oční změny vám zůstanou do konce života.

reagovat 17.2.2017 09:36 - Kiara

Teda Vy jste všichni naivky...

Náhodou představ si chytrolínko že to lze. Já měla oči světle zelené a poté v deseti letech jsem měla modré... divné představ si ty mudrlanko Jano že to jde tak si to promysli a buď ticho;)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *