Žlučník

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2004 22:23 - Karel

Dobry večer
prosím o radu.Manželka dostala včera silný žlučníkový zachvat.Během 14 dnu již druhý.Je pravda ,že od toho prvního nedodržela správnou dietu.Včera jsem ji odvezl na chir.ambulanci.Tam ji aplikovali Novalgin a Algifen.Po hodině velké bolesti ustoupily.Vysledky-hodnoty krve byly trochu zvýšené.Dnes byla na sonu žlučníku /dr.píše vícečetná cholecystolothiasa ve fundu a v oblasti krčku žlučníku,jednotlivé konkrmenty do 10 mm,stěna žlučníku je 2 mm/.Prosím o radu- nevím jestli do 10 mm je kamen velky a jestli se da rozpustit.Je nutná operace?Jaka lecba by mohla pomoci.Na operaci se ji zatím moc nechce.Je to možné zvládnout i bez operace,nebo je na operaci čas.Na vodové dietě se nedá dlouho vydržet.

reagovat 26.10.2004 23:05 - Zuzana

Zdravím,
sice nevím co to znamená ten popis, ale já byla na žlučníku ve 20 letech. Komplet mi ho vzali (laparoskopicky) a mám klid. Měla jsem tam 5 kamínků. A žádnou dietu jsem ani snad nedržela jen jsem si nedávala hned nějaké smažáky atd.. Jizvičky nejsou skoro vidět tak není na co čekat.
Držím palečky.

reagovat 27.10.2004 13:12 - Martina

ahoj Karle, mne bolí žlučník třetím rokem, do roka jsem měla tak 8-10 žlučníkových kolik, do letoška, letos pouze 4x.Jsou to strašlivé bolesti a kdo je nezažil, nepochopí co to je! Pokaždé jedu na ambulanci, dostanu Algifen do žíly a zase jedu domů. Letos užívám, bez přestání Isochol, jsou tam přestávky, tak 10-14 dní, pak mne totiž zase začně bolet žlučník a jde to od začátku, ale letos, než se to rozjede, mám Isochol. Je mi 33 a na OP mne ještě nikdo neposlal.

reagovat 27.10.2004 20:51 - Radka

Karle, operace neni nutna. Poridte si knihu od Jiriho Cingrose SAM SOBE DOKTOREM. Mate tam popis jak ocistit nejen zlucnik.

reagovat 29.11.2004 17:16 - Anna

Doporučuji brát s jídlem Emulips.Je pro správné trávení tzv.žlučník v krabičce.Není drahý-jedna dávečka vyjde na 3.50 .Je skvělý!Více se o něm dočtete na www.webpark.cz/ddss/
Jsou tam i zkušenosti lidí-co ho užívají a co si díky němu můžou dopřát.Ráda jsem poradila.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2016 20:56 - maida

čeká mě operace...

Dcera byla na operaci se žlučníkem v 21 letech, měla stále záchvaty, od té doby jí všechno a bez problémů, je to už 12 let avše OK

reagovat 29.7.2016 21:14 - jeny

za trapnost, která nefunguje...

Reklamu na operace žlučníku děláte leda vy
Mně operace žlučníku zničila zdraví, vytvořil se mně duodenogastrický reflux, nastalo zvracení krve a další. Tím nechci říct, že v někerých případech operace nepomůže.
Pokud jsou kameny malé měly by pomoci léčivé byliny, které žlučník vyčistí.(Aktivují činnost žlučníku).
Je třeba si uvědomit, že žlučník slouží jako rezervoár žluči a vstřikuje žluč, kdy je potřeba. Po odebrání žlučníku žluč volně odtéká a poškozuje střeva.

reagovat 28.4.2017 13:32 - Eva

Ahoj, prosím o radu... Mám...

Kupte si zelený ječmen a chlorella a poté to

reagovat 22.5.2017 23:28 - Andrea

Dobrý den,zabývám se 100% přírodními produkty z bylinek,které jsou zcela bez chemie a vyráběné podle tradiční čínské medicíny na nejrůznější zdravotní potíže.Z vlastní více jak dvouleté zkušenosti můžu jen doporučit,protože produkty sama užívám,vyřešila jsem si nejrůznější zdravotní potíže a doporučuji dále lidem,kteří nechtějí užívat chemiché léky a chtějí se léčit a hlavně uzdravit přírodní cestou.
Napište mě na email: matuskova794@gmail.com
Ráda poradím a pomůžu i Vám.

reagovat 19.7.2017 15:30 - Eva

Ahoj mám líný žlučník nafouklé břicho přibývání na váze beru ursosan 2vecer nic nepomáhá prosím o radu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *