Zlatý stafylokok

Archiv příspěvků

reagovat 3.11.2003 20:13 - Petr

Múj tříměsíční syn má zlatého stafilokoka.asi ho dostal v porodnici.
Dětská lékařka mu naordinovala antibiotika, ale vúbec nezabrala.Teď mu naordinovala nosní spray s antibiotiky.Na letáku je napsáno od tří let.Mám z toho všeho velký strach.
Jaká léčba pro takové miminko je nejlepší???

reagovat 4.11.2003 12:56 - jindra

Ahoj, nevím sice jaká léčba je pro miminko nejlepší, ale můj 19letý syn má též zlatého stafykoloka a nic mu nezabralo, dokonce byl asi před 6 lety léčen svou vlastní autovakcínou-tu mu vyrobili v nemocnici Motol, avšak bez úspěchu. Tak s tímto stafylokokem prostě žije a co vím, je takových dětí daleko víc. Akorát ho častěji bolí v krku, je dost nemocný, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit: co nejméně antibiotik pro tak malá miminka!!!!!! Můj mladší syn byl do 1 roku léčen asi 6krát antibioticky, no prostě hrůza. Nyní vím, že to bylo zbytečné, neboť oba dva jsou alergici. Ale to se dříve asi nevědělo. Zkrátka doktorka se na mých dětech pěkně vyřádila. A nejen na mých. Oslabená imunita atd....

reagovat 18.11.2003 01:04 - Pavel

Mám jeden problém.Trpím už nějaký čas hnisavými záněty kůže a podkoží a vyšetření mi ukázalo,že to je zlatý stafilokok. Mě ale nejde do hlavy,jak jsem ho moh chytit. Nemohl byste mi někdo poradit??? Předem moc dík.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 18.11.2003 21:28 - Peťulka

Staphylococcus aureus (zlatý streptokok) se přenáší zcela běžně kapénkovou infekcí, pokud je tělo hostitele na toto "připraveno" oslabeným imunitním systémem. Já se ho zbavila (doufám že natrvalo..) pomocí zapperu. Je to taková krabička, co zabíjí tyhle mrchy v těle. A i když jsem si tady (na doktorce - léčba přístrojem zapper) přečetla, jak to nefunguje, tak prostě ta mrcha z těla zmizela.

reagovat 18.11.2003 21:29 - Peťulka

Streptokok... Stafylokok - já si to spletla..

reagovat 20.11.2003 09:42 - Martina

Dnes 20.11. jsem dle vysledků krčního stěru byla seznámena, že mám zlatého stafylokoka. Paní doktorka mne předepsala lék cotrimoxazol al forte (chemoterapeutikum - antibiotikum). Prosím nemáte s tímto lékem někdo zkušenost ? Už podle druhu léku - chemoterapeutikum mám obavy jej užívat. Jak se dá přirozenou cestou bez použití antibiotik zbavit se této nebezpečné bakterie? Nebo to bez antibiotik nelze ? Pokud máte někdo nějaké poznatky, prosím napiště. Děkuji.

reagovat 21.11.2003 06:10 - Vendula

Ahoj, Cotrimoxazol jsem brala také, docela mi to pomohlo na chřipku, popsala bych to jako normální běžné antibiotikum, žádných negativních projevů jsem si nevšimla a to jsem spíš přecitlivělá na léky, ale ten stafylokok se za nějakou dobu objevil znovu a čas od času zlobí. Právě teď mě škrábe v krku a váhám jít k doktorovi, jestli je to zase on nebo na mě leze nějaká rýma. Dokotorka mi totiž řekla, že toho bacila se už asi těžko zbavím, takže spolu válčíme a přežíváme jak se to jenom dá. Držím palce, aby ses ho zbavil na dobro.

reagovat 24.11.2003 11:50 - Martina

Moc děkuji Vendulce za odpověď. Někde na internetu jsem se dočetla, že na to pomáhá bylinka Lichořeřišnice - dostane se koupit ve formě čaje i jako kapky. Tak zkouším se s tím vypořádat. D8m pak všem vědět.

reagovat 12.12.2003 14:04 - misa

nic si z toho bacila asi nedělejte,ja ho mam porad. Dokonce mam i spaloveho streptokoka. Oba dva najednou. Ma stim nekdo zkusenost???Porad me moje lekarka dava antibiotika-to taky neni dobre. Ted beru Cotrimaxazol.-doufam take ze zabere. Byla jsem poradne vystrasena ze zacatku,ale asi se toho nezbavim. Napiste

reagovat 12.12.2003 14:04 - misa

nic si z toho bacila asi nedělejte,ja ho mam porad. Dokonce mam i spaloveho streptokoka. Oba dva najednou. Ma stim nekdo zkusenost???Porad me moje lekarka dava antibiotika-to taky neni dobre. Ted beru Cotrimaxazol.-doufam take ze zabere. Byla jsem poradne vystrasena ze zacatku,ale asi se toho nezbavim. Napiste

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *