Zlatý stafylokok

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2003 20:13 - Petr

Múj tříměsíční syn má zlatého stafilokoka.asi ho dostal v porodnici.
Dětská lékařka mu naordinovala antibiotika, ale vúbec nezabrala.Teď mu naordinovala nosní spray s antibiotiky.Na letáku je napsáno od tří let.Mám z toho všeho velký strach.
Jaká léčba pro takové miminko je nejlepší???

reagovat 4.11.2003 12:56 - jindra

Ahoj, nevím sice jaká léčba je pro miminko nejlepší, ale můj 19letý syn má též zlatého stafykoloka a nic mu nezabralo, dokonce byl asi před 6 lety léčen svou vlastní autovakcínou-tu mu vyrobili v nemocnici Motol, avšak bez úspěchu. Tak s tímto stafylokokem prostě žije a co vím, je takových dětí daleko víc. Akorát ho častěji bolí v krku, je dost nemocný, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit: co nejméně antibiotik pro tak malá miminka!!!!!! Můj mladší syn byl do 1 roku léčen asi 6krát antibioticky, no prostě hrůza. Nyní vím, že to bylo zbytečné, neboť oba dva jsou alergici. Ale to se dříve asi nevědělo. Zkrátka doktorka se na mých dětech pěkně vyřádila. A nejen na mých. Oslabená imunita atd....

reagovat 18.11.2003 01:04 - Pavel

Mám jeden problém.Trpím už nějaký čas hnisavými záněty kůže a podkoží a vyšetření mi ukázalo,že to je zlatý stafilokok. Mě ale nejde do hlavy,jak jsem ho moh chytit. Nemohl byste mi někdo poradit??? Předem moc dík.

reagovat 18.11.2003 21:28 - Peťulka

Staphylococcus aureus (zlatý streptokok) se přenáší zcela běžně kapénkovou infekcí, pokud je tělo hostitele na toto "připraveno" oslabeným imunitním systémem. Já se ho zbavila (doufám že natrvalo..) pomocí zapperu. Je to taková krabička, co zabíjí tyhle mrchy v těle. A i když jsem si tady (na doktorce - léčba přístrojem zapper) přečetla, jak to nefunguje, tak prostě ta mrcha z těla zmizela.

reagovat 18.11.2003 21:29 - Peťulka

Streptokok... Stafylokok - já si to spletla..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2016 20:59 - Eva

Dcera 14 stafylokok,atb mela mesic,ted jiz rok stridame masti..
Střídavě oblačno spíš horší..kolena ruceUz si nevím rady jak to dostat pryc,spolužáci uz se dceri smeji a je z toho nestastna.poradite mi prosiim?


reagovat 7.12.2017 15:40 - Monika

Ahoj všem,
zkoušela jsem ho zabít :) koloidním stříbrem. Prý je to vedle stafalu jediné, co by mohlo pomoci.
Tak držím palce všem,
Monika

reagovat 27.1.2018 21:02 - Hanka

Fakt zlatého stafylokoka na krčním vůbec neřeší, prý běžná fauna.

reagovat 23.4.2018 21:41 - Jaroslav

Velmi dobré zkušenosti mám s frekvenční terapií. Používám ji s úspěchem pro sebe a svou rodinu (včetně našich zvířecích miláčků) více než 10 let pro nejrůznější oblasti - likvidace patogenů (a to včetně zlatého stafylokoka), léčbu nemocí, detoxikace, posílení imunity, atd. Nyní jsem svůj systém inovoval zakoupením jednotky Spooky Central, abych mohl používat také plazmovou lampu a část svého původní zařízení Spooky2 pro kontaktní a dálkovou frekvenční terapii prodávám. Informace vyžádejte emailem.

reagovat 30.4.2018 17:47 - Jaroslav

Informace k systému Spooky2 pro frekvenční terapii.

Spooky2 systém je na profesionální úrovni (nikoliv pouze zapper). Platforma Spooky2 sdružuje odborníky pro frekvenční terapii z celého světa. Prodávám položky, které umožní kompletní kontaktní a dálkovou terapii:

2x Programmable Dual-channel DDS Signal Generator Spooky2-XM
2x Spooky Boost v3 univerzální propojovací board a zesilovač
2x Spooky Remote BN pro dálkové léčení a detoxikaci
1x souprava pro kontaktní aplikaci (2 ruční a 2 nožní elektrody)
příslušenství (kabeláž, napájecí zdroje, flashdisk s daty, páska, náhradní konektory, transportní kufřík)

Specifikace:
Spooky2-XM je vysoce přesný a stabilní FPGA 5 MHz generátor řízený ARM mikroprocesorem; lze nastavit libovolný frekvenční průběh až do 20 MHz a řídit spolupráci obou kanálů.
K prodávanému hardware náleží pravidelně updatované programovatelné prostředí Spooky2. Disponuje rozsáhlými databázemi frekvencí a protokolů pro léčbu nemocí, detoxikaci, stimulaci imunitního systému, ničení parazitů či plísní apod. Opírá se o výsledky výzkumů biorezonančních klinik a výzkumných středisek (ETDFL, VEGA/BIO, Newport, Hulda Clark, British Rife Research Group, . . . ) a rovněž zkušenosti uživatelů. Obsahuje i protokoly východní medicíny (čakry, kundaliní, ajurvéda. . . ) a databázi MW Frequencies (léčiva, přírodní oleje, vitamíny a minerály), atd.
Problematiku frekvenční terapie Spooky podporuje online obsáhlý soubor informací a výukových materiálů (Spooky2 Support). Zkušenosti i výsledky frekvenční terapie Spooky2 mají širokou platformu na internetu s přispěvateli z celého světa (Spooky2 Forum, Spooky2 Blog, Facebook/Spooky2 Rife, apod.) a také pravidelné diskuse s předními odborníky alternativní medicíny (Spooky2 SAMA).

Aplikace vyžaduje počítač. Software, podrobné manuály a zákaznický přístup k databázím jsou součástí prodeje.

Vstupní informace o systému Spooky2 naleznete na adrese www.spooky2-mall.com/blog-index . Úplné informace o prodávaném hardware vyžádejte u prodávajícího.

Prodejní cena: 11.700 Kč, dohoda možná
Kontakt na prodávajícího: 608211495

Rozšíření: generátory Spooky2-XM a software Spooky2 jsou určeny také pro zařízení, která nejsou součástí prodeje: studený laser, pulsní elektromagnetická terapie (PEMF) a imprinting, skenování léčivých frekvencí (biofeedback), výroba koloidního stříbra, a ve spojení s jednotkou Spooky Central také pro plazma lampu a terapii ultrazvukem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *