Zkušenosti z vězení

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2008 11:56 - Monika

Zajímalo by mě, jaké to je ve vězení, vztahy mezi vězni atd... Máte někdo osobní zkušenost(i)?'

reagovat 26.12.2008 20:18 - david

nemám, byl jsem na exkurzi a působilo to tam velice zvláštně, nechtěl bych tam ani noc!!!'

reagovat 27.12.2008 10:10 - Vězeň

Tak jdi ty hovado když to chceš vědet ja tam byl 2 roky a zbytečně'

reagovat 27.12.2008 12:22 - xx

všichni ve vězení tvrdí, že jsou tam nevinně""" (posral to svědek, soudce, advokát) je né oni!!'

reagovat 27.12.2008 12:30 -

Mě stačilo byt do rána ve vazbě za chlast a bitku.Przčna,deka.Zachod zavřený pod zámkem jedině zazvonit.Nikdy víc.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2018 10:04 - Karel

Že je ve vězení nemožné se dostat k internetu a koníčkům,ale bohatí zkorumpují vězně,kteří jim tam pašují všechno je skandální a nespravedlivé a jen to podporuje v těchto státech impotenci právního státu a civilizované společnosti.
Vězení má být liberální, takže nějací kápové tam nemají žádný vliv, protože je nikdo nepotřebuje a jsou třeba na internetu, nebo hrají počítačové hry a komunikují s rodinou a pracují, hrají na hudební nástroje i cvičí a dělají si rekvalifikace a externě jezdí pracovat samozřehjmě dle stupně přísnosti jejich trestu.

reagovat 6.4.2018 10:30 - I vezeni je nespravedlive

Pokud zavrou nejakeho zbohatlika , ktery nesedi za nasilnou trest.cinnost na detech tak ten si tam vsechno "koupi" a to doslova. V pohode telefonuje , ma moznost k internetu a praci ma takovou jakou chce ... Jinak vezeni u nas to je porusovani lidskych prav kde se budete citit ne jako clovek a ani jako zvire ... Tam lidskost necekejte , jen prestrasne ponizeni !

reagovat 6.4.2018 13:37 - Ne

To sou keci,bezdomovec je...

všichni,ale máš i takové případy,kdy bezdomovec schválně páchá trestné činy aby se dostal do vězení. Hlavně přes tu zimu.Tam to má pak bez starosti.

reagovat 6.4.2018 14:25 - hahetr

Bezdomovec je člověk, který v podstatě nemá co ztratit a nikdo si na něm nic nevezme. Pokud něco dluží, nikdo z něj nic nedostane. Ukradne-li něco v krámě, může mu být jedno, jestli skončí ve vězení, kde bude dostávat análošuk, anebo bude dál mrznout a o hladu na ulici. Tohle je výjimka a člověk se těm bezdomovcům ani nediví. Když už touží se dostat přes zimu do vězení, tak konkrétně pro ně je to tam lepší v tom, že jsou sice pod zámkem, ale mají aspoň střechu nad hlavou, jsou v teple a dostanou najíst. Východisko z nouze největší, jediná jejich ochrana před umrznutím na ulici.

reagovat 6.4.2018 14:29 - To je pravda

pokud se někdo chce dostat do vězení - jsou to převážně bezdomovci. V krutých mrazech a v zimě mají jen dvě možnosti volby, bud zmrznout, nebo přečkat v zimu v lochu (i za cenu toho, že jim tam nějaký buzerant nasype semeno do konečníku)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *