Zkušenosti se seznamkou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2005 11:20 - Marcela

Ahoj!!

Má někdo zkušenosti se seznamkou na netu?? Dala jsem si tam inzerát, dokonce mám domluvené i rande ale pořád divný pocit.
Odepsalo sice spousta chlapů ale vybrala jsem si zatím jednoho, mám i jeho fotku líbí se mi, nechápu jak může být ještě svobodný a bezdětný/34/ snad si ze mě nedělá srandu, je to ten typ co se holkám líbí.
Jelikož mám dítě, tak chci být opatrná.
Máte někdo nějaké zkušenosti????'

reagovat 1.10.2005 11:35 - Woland

Marcelo, ano nasel jsem na rande.cz svoji zenu, uz nam tahne na 4. rok ;)
Kazopdadne - nepocitej s tim, ze to vyjde hned po prvni schuzce, naopak, prvnich par schuzek byva dost nic moc, nez se naucis "odfiltrovat" lidi uz z prvnich mailu, kteri ti nesednou. Takze doporuceni:
- nemit moc velky ocekavani
- nezabalit to po prvnich par schuzkach, ktere mozna budou nic moc
- moc dlouho si s lidma nepsat, setkani na zivo je daleko pravdivejsi, nez v mailu
- byt pozitivni, to pritahuje nejvic ;)

GOod luck!

reagovat 1.10.2005 12:49 - Marcela

Dík. No jsem na tu mou schůzku zvědavá.
Co když až toho člověka uvidím, tak hned mi bude silně nesympatický, že s ním nebudu chtít jít si ani sednout na něco.
Když mu to řeknu, tak ho asi urazím, ale zase se přetvařovat??
Mám nervy už ted, když si to představím, tak jsem už zpocená a divný tlak v břichu.'

reagovat 1.10.2005 12:55 - Lena

Asi ti moc neporadím, také jsem to ukoušela. Bylo to hrozný. Měla jsem domluvenou schůzku a to jsme nevěděli jak vypadáme, já přijela o trochu dřív, že ho jako budu pozorovat z dálky a že si ho prohlídnu.

Tak přijel, vystoupil z auta a začal se rozhlížet, tak jsem poznala, že to bude on.
Jelikož napsal, že je vyšší než já, tak to nebyla zrovna pravda, nenápadně jsem se otočila a šla pomalu pryč. Najednou jsem cítila, že jde za mnou, tak jsem vešla do obchodu, a on za mnou/nebyl si jistý/. a najednou: Slečno nejmenujete se Lena?? Já tady mám domluvenou schůzku. A já: jéé bohužel ne atd.. Tak odešel zpátky na náměstí.
Mě ho bylo tak líto, byl to ten typ co by pro ženskou udělal všechno/zajištěný, hodný atd../ prostě tak na mě působil, ale já hned od prvního pohledu věděla, že bych se prostě nezamilovala.
Chci ještě prožít lásku a zamilování, to zatím ještě vyhrává před penězi'

reagovat 1.10.2005 13:00 - Marcela

No já jeho fotku mám, líbí se mi, i jeho hlas se mi líbí, když zavolá. On má mou fotku taky ale prý moc nevyšla.
Tak si říkám, že třeba se mu nebudu líbit já, o čem si budem povídat??
Proč je svobodný?? Když vypadá dobře a je dobře zajištěný, no pořád mě napadaj takové blbé myšlenky. Tak se nechám překvapit už se to blíží.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2017 23:24 - Gama2

Nejlepší seznamka jakou jsem viděl je Take me out na Primě. Žádné dementní kecy o splynutí duší a že na kráse nezáleží, že důležitá je vnitřní krása a takové podobné nesmysly jako na klasických seznamkách. Tam je to opravdu akční!

reagovat 29.10.2017 02:40 - Tonda

Lidé v seznamkách jsou většinou divní. Zřejmě se ani seznámit nechtějí, většinou jsou to případy pro psychiatra.

reagovat 5.11.2017 11:30 - Tiborek

Ahoj, hledám touto cestou kamarádku z okr. ÚO. Mě je 53 let. K občasným schůzkám. V případě zájmu piště prosím na email: tiborek33@seznam.cz. Hezký den

reagovat 30.11.2017 02:15 - Beta 10

Většina lidí na seznamkách jsou psychicky vyšinutí nebo podvodníci. Mají problémy s komunikací a dost často to jsou lidé, kteří se skutečně léčí na psychiatrii. Jednou jsem zkoušel se seznámit přes seznamku a už nikdy více. Jedna holka mne odmitl se zdůvodněním, že jsem cizí člověk. Jiná zase odmítla pozvaní na diskotéku, že prý na to není připravená. Chápu, že třeba na nějaké zkoušky se člověk připravovat musí, ale tady nešlo o zkoušky, ale o obyčejnou návštěvu diskotéky. Ti lidé jsou na hlavu a myslím si, že je vlastně dobře, že se nemohou seznámit. Stejně by nebyli schopni nějakého vztahu.

reagovat 16.1.2018 02:00 - Gama2

Možná bychom tady mohli udělat hitparádu nejvíc kuriózních odpovědí ze seznamek. Byla by to docela prča, ti seznamující se jsou opravdu cvoci, melou úplné nesmysly, většinou jsou to zřejmě psychicky nemocní lidé. Tvrdí, že se chtějí seznámit, ale ve skutečnosti se ani nesnaží. I když napíšou, že zájem o vás mají, takže potom nekomunikují anebo odmítají někam zajít nebo začít pořádně komunikovat, takže k reálnému seznámení stejně nakonec nedojde.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *