Zkušenosti s masáží

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2005 21:21 - Pachole

Jaké máte zkušenosti s masáží jako prostředkem pro psychické uvolnění? Já i moji žáci s ní máme zajímavé zkušenosti, ráda bych se poptala i dalších lidí. Co uvolnění, lepší spaní, vyjasnění potíží, odbourání stresu, jak působí masáž na Vás, jak vnímáte maséra, co erotika u masáže, vyhledáváte ji nebo Vás obtěžuje?
Máte raději masáž na masérské židli nebo lehátku? Raději oleje nebo emulze?

reagovat 5.1.2005 21:23 - Pachole

Přihodím další okolnosti. Několik hostů v hotelu, kde jsem masírovala, mi řeklo, že by jako chlapi na masáž nešli ke chlapovi, pouze k ženě. Několik pánů mi dalo jasně najevo, že jim nikdo nesmí sahat na hlavu - co vy na to, pánové? Taky s tím máte problém? Menším průzkumem mezi svými známými jsem zjistila, že chlapi mají k vlastní hlavě dost vyhraněný přístup - buď jim dotyk na ní dělá strašně dobře, nebo to naopak nikomu kromě holičky nedovolí.
Jak často při masáži usnete?
Kolem masáže je spousta drobností, které ji mohou ovlivnit, které ovlivňují i vztah masér-zákazník, ráda bych znala názory dalších lidí. Někdo se fyzickému kontaktu vyhýbá, protože má špatné zkušenosti s dotykem od doktorů, někomu je lhostejný. Jak je to u vás?

reagovat 6.1.2005 20:35 - Pavel

jsem sice chlap, ale sahani na hlavu snasim vic nez dobre. Kdyby k masazi celeho tela patrila i masaz hlavy a trea i oliceje, bylo by to snad uplne MAXIMALNI.
Samozrejme, ze mi pomahaji masaze od stresu a nekdy se mi i stane, ze u toho usnu.

reagovat 7.1.2005 02:15 - Ivan

Při jedné z mých masáží jsem taky usínal a stala se mně trapná záležitost. Asi jsem při tom myslel na něco vzrušujícího nebo byla masaž i jinak příjemná než obvykle. Zkrátka to na mně muselo být poznat. Nejhorší bylo, že když jsem si to uvědomil, nešlo se delší dobu toho pocitu zbavit. Chodím dál na stejné masáže, ale už se mně to nestalo.
Aspoň pokud vím :-)

reagovat 7.1.2005 07:36 - v.quo

Pro 116 kg chlapa obaleného sádýlkem je masáž od ženy samozřejmě moc příjemná, nicméně pokud chci opravdu pořádně rozmasírovat záda velikosti valacha, tak uspokojivý tlak vyvine pouze pořádný chlap nebo velmi festovní ženská...podotýkám, že jsem heterosexuál a jde vážně jen o to, že i když krásná šikovná masérka ví, kam šáhnout - je schopná namasírovat jen jeden orgán a nejsou to záda - masáž u masérky tedy považuji opravdu jen jako příjemnou záležitost a uvolňující relaxaci. Nejlepší na masáže jsou však podle mně slepí číňané...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2017 16:51 - Petra

JO, slyšela jsem od známých, že tam si vychvavulí slečnu masérku a širokou nabídku masáží a procedur.

reagovat 10.1.2018 19:46 - Klára

Jaké máte zkušenosti s...

Taky mám s masáží v souvislostí s relaxací dobré zkušenosti, jen na to většinou nemám čas, tak jsem si domů koupila masážní křeslo a to funguje skoro stejně tak dobře.. konkrétně ho mám z http://www.masazni-kresla.cz/ , pokud by to někoho zaujalo :)

reagovat 28.3.2018 13:55 - Adam

Taky bych mel fajn clanek. Bodej by vsechny zeny se takhle snazili delat svym muzum radost. Obvykle zenske takove nejsou, ale masaze jsou kazdopadne prospesne a vhodne. https://www.zvetsenipenisu.co/masaz-penisu/

reagovat 25.7.2018 10:00 - Evča

Já jsem s mážemi kam chodím moc spokojená. Hlavně mají výbornou majitelku, se kterou je super domluva a hlavně se snaží maximálně vyjít vstříc s termínem.

reagovat 25.7.2018 10:02 - noa co?

Jsou to její peníze, které dáš, tak se snaží.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *