zkušenosti s čínskou medicínou, pomohla Vám ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2003 14:08 - hana

Ahojda, hledám lidičky, kt. pomohla čínská medicína se zbavit zdravotních problémů a pokud možno definitivně, že už se nemoc nevrátila.

reagovat 16.6.2003 19:55 - Petra

definitivní odpověď asi neexistuje, přesto by mě také zajímaly zkušenosti lidí s touto medicínou (ale hlavně prosím ne žádné "reklamy" na to jsem už vážně dost alergická, především zkušenosti v oblasti "běžných" nemocí jako jsou angíny, chřipky a tak.

reagovat 17.6.2003 14:08 - coroner

Angína a chřipka patří do jisté míry mezi jinová "eliminační" onemocnění. Ta vznikají jako důsledek nevhodné životosprávy - chaotického způsobu stravování - kdy jsou v jídelníčku zastoupeny potraviny s převahou expanzivní energie, které se obecně podílejí na oslabení imunitního systému.
Prevence proti chřipkovému onemocnění a angíně u nás prakticky neexistuje, protože "odborníci" na zdravou výživu jako prevenci doporučují většinou právě ty potraviny a potravinové doplňky, které tato onemocnění způsobují.
Čínská medicína může u eliminačních druhů onemocnění zmírnit pouze jejich průběh.
Úplné potlačení projevů není ostatně zcela žádoucí.
Abychom angínu nebo chřipku vůbec nedostali, k tomu slouží preventivní energetická medicína + zasvěceně praktikovaná makrobiotika.
Tento systém ovšem vyžaduje náš trvalý aktivní přístup k celé problematice tělesného a duševního zdraví - seznámení se s přírodními zákony, pochopení přírodních zákonů, žití v souladu s přírodními zákony.
To pak vede i k pochopení skutečných příčin onemocnění a jejich odstraňování - prevenci.
Na stejném principu původně fungovala i klasická čínská medicína, jejíž duchovní podstatu Západ vůbec nepochopil a začal ji - ke své škodě - využívat běžným alopatickým způsobem.
Nutno opět zdůraznit vlastní odpovědnost za své zdraví, protože budeme-li porušovat vesmírný řád, nepomůže nám žádná medicína.
V lepším případě budou výsledky léčby silně závislé na náhodě, jak se nám zrovna do určité zákonitosti určitým opatřením podaří strefit. csk

reagovat 23.6.2003 17:26 - Pavel

Ano, můj syn se léčil se štítnou žlázou (hyperfunkce) a nyní je zcela bez problémů. Prášky (Euthyrox) bral jen zpočátku a pak jsme je zcela vysadili a jedl jen čínské byliny. Akorát je to trochu dlouhé, léčba trvala 3,5 roku, ale stálo to za to.

reagovat 9.7.2003 10:23 - Jarinka

Mela jsem kdysi vazne zdravotni problemy, o kterych jsem se jiz na tomto serveru zminovala. Dlouho jsem se jich nemohla zbavit. At uz slo o cysty na vajecnicich nebo chronicke zanety mocovych cest. Pred 2 mesici jsem shodou nahod zacala brat jakousi cinskou doplnkovou stravu. Ve skutecnosti prochazim ted druhou kurou ze tri. Hned pri prvni kure po tydnu byly znat obrovske vysledky. Prichod menstruace nebyl vubec bolestivy ( a to v minulosti jsem nebyla treba i tri dny schopna vyjit z postele - bolesti - krece, horecky, zvraceni, prujem...). Na nasem trhu jsou tyto vyrobky velmi kratce a v lekarnach nedostupne. Ma maminka na ne neda dopustit. Prosla si nekolika operacemi a chemoterapiemi, ma s tim taktez neuveritelne vysledky. Tech krasnych zmen je takova spousta, ze nelze vse ani vypsat. Od zacpy, pres alergie, chronická onemocnění po skvělý stav nehtů, zubů a vlasů. Možná by to mohlo znít jako reklama, ale je to vážně úžasné. Jsem typ člověka, který je dost nedůvěřivý (nekdy az moc) a toto si me naprosto ziskalo. Pokud budete o tom chtit vedet vic napiste mi na e-mail nebo mi zavolejte na tel. 608 82 82 26 Jarmila

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.4.2018 14:18 - To je

Ahoj, já jsem si díky...

ale hloupá reklama...

reagovat 20.5.2018 23:24 - Lenka

Ahoj, já jsem si díky...

ahoj a mozes mu napisat k tomu nieco viac? syn ma 3.5 roka a atopicky ekzem..stale bojujeme :-(

reagovat 21.5.2018 20:59 - M.

Pro ženy. Jestli máte dlouhodobé problémy s vaginálními infekcemi, kvasinkami, zápachem, atd.,. kupte si Scerlett tělíska. Asi 360 kč - za dvě tělíska. Bohatě stačí na rok.
Čínské bylinky a jediné co mi zabralo. A pořádně.
Nejsem nějaká reklamní blbka, dá se to pořídit už ve všech lékárnách.

reagovat 21.5.2018 22:27 - Jsi reklamní

Pro ženy. Jestli máte...

blbka...

reagovat 21.5.2018 22:58 - jsi

blbka...

ubožák.
Měla jsem problémy x měsíců a pak konečně něco zabralo. Dělám reklamu, ok. Ale nic z toho nemám, než pocit, že to některé ženě také pomůže.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *