zkušenost s pervitinem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2004 23:58 - petanka

Já chci jenom napsat že drogy člověku pomůžou ale nesmí od nich čekat pomoct od problému ale fungujou takovým způsobem že na drogách naivní člověk pozná jaký je svět krutý a jak to chodí samozdřejmě že když ti něco dají tak i vezmou tak to funguje se vším nejen s drogama .tohle to není určené proto aby lidi brali drogy já akorát píšu svůj názor na drogy.Člověk který měl někdy aspo? trochu větší zkušenost s jakou koliv drogou a pochopil tak ví o čem tady píšu ale člověk co o tom akorát četl neví že je to ?uplně o něčem jiném než to je napsané v odborné literatuře jádro je sice pravdivé a doopravdy to funguje jinak.Píšu ze své vlasní zkušenosti už nějakou dobu jsem závislá na pervitinu ale mám radost že jsem poznala ty špatné stránky a to dno z kterého se jde těžko dostat ale mám radost že jsem na cestě nahoru člověk až zjistí že ta droga funguje a účinkuje v době když jí nemáš pozná že i delší pauzi stojí za to a ta dávka má cenu je to tak že týden nespíš a pak se divíš že to nefunguje.Jestli si někdo myslí že ti pomůže léčebna atd tak se mýlí protože přestaneš až sám opravdu budeš chtít tak se zamyslete a zjistěte jestli to je vaše hlava a né droga která zaslepí.Poslední co napíšu je rada nesnažte se drogy pochopit jsou nevyspitatelné

reagovat 18.12.2004 08:22 - Artan

Pervitin znám, ale stejně jsem tak docela nepochopil, co tím chtěl básník, resp. autorka sdělit :) A radil bych zopakovat pravopis, ty hrubky jsou děs.

reagovat 24.2.2005 23:02 - Semir

Cus lidi,myslim si že drogou a zvlášť pikem si člověk prostě otevře novou sféru myšlení,kterou měl nechat radši zavřenou.Naruší si tu pevnou původní psychiku,se kterou žil,a kterou si pěstoval od dětství,je na ní zvyklej.Lidskou psychiku na drogách bych přirovnal..já nevim...k modelíně,stačí sebemenší dotek a změní tvar.Pak ve smažení buď pokračuje a rozesrává si mozek pořád,prakticky ani nedokáže reálně uvažovat (ale nepřijde mu to),jelikož mu to myslí na jinej frekvenci. A nebo se na smach vysere,najde si motivaci v něčem jinym a psychicky se naladí do pohody. Pak teprve zjistí,že to měl udělat už dávno....nechci piko soudit,někdy člověku může otevřít oči,když k němu přistupuje opatrně a s rozumem,ale závislost je závislost...toť muj asi ujetej názor...bye

reagovat 13.10.2005 02:18 - Jindřich

Piko je super, lepší drogu neznám.Dodá vám energii na celý den, který má 25 hodin

reagovat 13.10.2005 10:44 - ivu

Jo, ale po častějším /dlouhodobějším/ užívání taky rychlé ubývání na váze, paranoia, podezřívání okolí..a ono taky, když je těch 25-hodinových dnů po sobě několik, tak je velice nepříjemné převalovat se v posteli a modlit se, ať už konečně usneš :/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.12.2017 13:21 - Nikdo

Ahoj potřebuji poradi.udelala jsem! Asi největší chybu svýho života....kvůli svým lačnosti jsem sito napalila v jehle která byla použita ....před tím jsem si ji přilila dezinfekci ahorkou vodou ....chci se zeptat jaká je pravděpodobnost že bych mohla něco chytit ????kdyby ten člověk co jí predemnou použil nějakou nemoc měl.pred použitím jsem. Ji vydezinfikovala a vmyla.

reagovat 25.1.2018 23:15 - Juraj

Podľa mna je pravdepodobnosť tak 33% a ak to náhodou prejde tak nepoužívaj použité ihly

reagovat 11.3.2018 20:30 - STAGE 5

Ahoj potřebuji...

Ahoj,
sdílení injekčních stříkaček, ale i jiného injekčního náčiní (rozdělávačka, voda...) s jinou osobou je pro přenos infekčních nemocí vždy rizikové. I přes "lačnost", o které píšeš, jsi jehlu vymyla a vydezinfikovala. Zbavení se všech virů a bakterií však nemuselo být stoprocentní. Nevím, jestli jsi od přidání tohoto příspěvku podnikla už nějaké kroky, osobně bych ti ale doporučovala, abys využila služeb kontaktních center nebo terénních programů pro uživatele návykových látek, kde tě anonymně a zdarma otestují na infekční nemoci. Například u nás v Kontaktním centru STAGE 5 v Praze testujeme na protilátky syfilisu, HIV a žloutenky typu C. Testy jsou hotové do dvaceti minut. Určitě je vždycky lepší mít jistotu, než se třeba zbytečně trápit.

Pokud by ses chtěla zeptat na jakékoli další informace ohledně přenosu, průběhu, testování nebo léčby infekčních nemocí, tak nám napiš na mail nebo zavolej na naši poradenskou linku.

Za STAGE 5 Bc. Hana Koutková, DiS.
Kontaktní a poradenské centrum STAGE 5, o. p. s. Progressive
Kontaktní adresa: Mahenova 4, 150 00 Praha 5
Email: stage5@progressive-os.cz
http://www.progressive-os.cz/
https://www.facebook.com/os.Progressive
https://www.facebook.com/kcstage5/

reagovat 4.7.2018 12:12 - Baryn

Ústí nad Labem,Mekka uživatelů pervitinu v ČR,v projektu Dragon,byli zjištěny v porovnání sostatními městy i v Evropském měřítku extrémní hodnoty zjištění z examiniace vzorků odpadních vod.

reagovat 30.7.2018 15:00 - Tommy

Co pomůže
na lepsi sex abyc to byo aspon jak po mensi lajne nosem? treba Viagra, Pooppers nebo jine leky nebo afrodiziaka? Zkouseli ste neco co funguje a neni to droga?

Protoze perník se mi líbil jen co se sexu týče a kvůli tomu se mě to brát nechce, tak přemýšlím co funguje ale není to vyloženě droga....

Jako je mi jasné že prestreleny na piku se nevyrovná nic ale mě stačí to co sem měl z malé lajny nosem naposled

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *