Život se starší ženou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2010 17:59 - Pavel

Ahoj. Je mi 27 a mé přítelkyni 41. Žijeme spolu už 5 let a je to nádhera, všechno nám klape. Ona má dítě (15) z předchozího manželství. Je nám spolu skvěle, jenže mě pořád něco trápí - nebudu mít vlastní děti. Jak jsme řekl, je mi s ní báječně. Za žádnou jinou bych jí nevyměnil a snad ani nebyl šťastný. Co si o tom myslíte..? Zničit vztah, ve kterém jsem šťastný a nemít potomka, nebo žít krásný pohodový život s někým koho miluji a doopravdy mi rozumí, a...? Díky

reagovat 6.1.2010 22:35 - rozumím ti

ale přeci bys nevyměnil lásku, kterou máš za dítě které nemáš?? V životě jsou situace, že člověk prostě někdy nemůže mít všechno. Jenom dnešní lidé konzumenti si myslí, že musí mít vše a mají na vše nárok. Pak dělají unáhlená rozhodnutí, která ubližují druhým a nakonec i sobě samým. Pokud ji opravdu miluješ a myslíš si, že je to ta pravá, neopustíš ji. Žít se dá i bez dítěte, někteří lidé ho mít nemůžou a co nadělají?

reagovat 7.1.2010 10:08 - Jiki

Bud obetujes jedno nebo druhe. Je blby nemit vlastniho potomka, ale nebyl bys ani prvni ani posledni a pokud je to vazne zenska ktera za to stoji neni co resit. Muzes si nejake dite adoptovat, treba z ciziny a je to v pohode.

reagovat 7.1.2010 11:15 - Anonym

Ahoj. Je mi 27 a mé...

Na dítě bych se každopádně vysral. Snaž se udržet si přítelkyni, at' ho máš kam strkat.

reagovat 7.1.2010 12:04 - Anna

Proč se nepokusíte o dítě společně? Je hodně žen, které mají dítě po čtyřicítce. Sama jsem toho příkladem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2018 21:41 - Bez mena.

Je to nas zivot.Za ten cas,co sme spolu som nemal chut byt im neverny.Pre niekoho moze byt nas vztah proti srsti.My ale za cely ten cas sme sa ani raz nepohadali.Dopo.

reagovat 5.9.2018 23:38 - Luděk

Já sem na starší ženský , měl sem vztah s jednou barmankou v kasínu je jí 45 mě 27 za ruku sem s ní u nás ve městě nechodil , bylo nám dobře jezdit po výletech autem poznávat krásy ČR , s matkou sem se kvůli tomu pohádal snad jako by žárlila nevím , Kdo nezažil nepochopí , ženská se kterou sem se mohl bavit o čemkoli ,vždy upravená a sexy prostě paninka , brunetka s postavou školačky , ten tip ženský co bude atraktivní i v 70 .. , ale žádná namyšlená fiflena ikdyž by být mohla , v tu dobu byla rok po rozvodu a tak nějak sama , Chvíli sem u ní bydlel a poznal jí takovou jaká je měla byt 2+1 pronajatý a VW GOLF 4 , Popravdě mi s ní bylo nádherně , sex sní neměl chybu . Pár bývalích přátel to komentovalo že sem si našel matku a ne partnerku ... mě opravdu přitahujou a vzrušujou udržovaný ženský co se o sebe staraj a je jim kolem 40 , kdybych si mohl vybrat mezi opálenou 20 a vedle ní by byla její matinka 43 v sukni a helence tak já beru mámu :)

reagovat 6.9.2018 05:30 - 6.9.

Hmm...

reagovat 6.9.2018 15:25 - Xxx

Já sem na starší ženský...

Mně je 23 a také mně přitahují ženy kolem 40.

reagovat 6.9.2018 18:25 - Venca xy

Je pravda, že dneska některé ženy i po čtyřicítce vypadají na 30-35, pokud jsou štíhlý, sportovní, tak se vůbec nedivim, že se líběj i dvacetiletym klukum. Sám občas přemýšlim nad tím, takovou si najít, což by ve 33 letech zas nebyl takový extrémní rozdíl mít ženskou např. 37 let starou. Ani kdyby nechtěla už děti by mi nevadilo, spíš naopak, jenže co za deset, patnáct let, co bych potom dělal, hledal si nějakou mladší? By mě zajímalo, jak to pak tihle borci řeší, až jim partnerka zestárne na neúnosnou nebo spíše nepřitažlivou mez.Dokud je pružná a sexy, tak to jde.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *