ŽIVOT S MUSLIMEM

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.11.2005 07:07 - rozinka

Ahoj všem..
Jestli mátě zkušenosti se svým partnerem muslimské víry a nebo jste žili v arabské zemi (nejlépe v Izraeli)...Svěřte se mi se svými zkušenostmi
Předem dík

reagovat 8.11.2005 07:09 - Ponocny

No uvadet zrovna Izrael jako arabskou zemi se mi zda tak nak divny...

reagovat 8.11.2005 08:12 - Petra

To taky hledim, jsem nevedela, ze Izrael je arabska zeme

reagovat 21.3.2006 21:38 - lenka

A co bys presne chtela vedet??Jsem skoro 5 let s muslimem (4 roky vdana),manzel je alziran.Ve vztahu se urcite nenudim!!!Vzdycky rikam,ze kdybych se mohla jeste jednou vdat,vzala bych si araba!!a po treti-araba!!Snad jsi pochopila,co jsem tim chtela rict-je to bezpochybne ten nejlepsi vztah,jakej jsem kdy mela.Hluboce si manzela vazim-jinak podotykam,ze s "ceskym pepou" nema pranic spolecneho.

reagovat 21.3.2006 22:23 - Marta

Asi žijete tady,kdybys byla v Alžíru,tak bys měla českýho pepu ráda.Kamarádka po příjezdu tam poznala 5 bratrů svého manžela v posteli.Jak byla štastná,když tam odtud zdrhla.Tak si to užij.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2018 13:57 - Annie

Ahoj, i když je tato konverzace stará, doufám, že se zde dockam nějaké odpovědi :-) Chci se zeptat, zda Berbeři můžou být také muslimové ? Měla jsem přítele z Alžírska, který byl muslim žijící několik let ve Španělsku. Podle chování a vzhledem by mě nikdo nenapadlo, že by byl muslim. Do Alžírska nejezdil, žil pouze ve Španělsku. Vím, že mi někteří z Vás napíši, že jsem naivní, že jsou všichni stejní, ale když jsem se ho zeptala, jestli uznává islám, řekl mi, že islám tolik nepraktikuje, občas si dal skleničku šampaňského, ale vepřové maso nejedl. Později jsem mu řekla, že mám na islám svuj názor, že se mi tato víra nelíbí a on mi odpověděl, že chce žít s člověkem, kterýmu nebude záležet na barvě, zemi a náboženství a že chce ve vztahu hlavně důvěru a že já mu nevěřím. Tímto bohužel náš vztah skončil.

reagovat 8.6.2018 00:45 - stařec

Tak zivot s muslimem neni pro...

Závidím ti tvou naivitu,neumíš si představit co zažívala dcera známé co si vzala v Anglii muslima afrického původu.Nejdřív před svadbou byl ten nejlepší na světě ,tak galantní prej nikdo u nás není ,potom měla díte a když nechtěla poslouchat jeho matku a zřehmě druhou ženu tak jí zbil až jí zlomil čelist a snadlícní kost nebo tak něco .Hnal jí do práce protože jako bílá vydělá víc .

reagovat 8.6.2018 00:46 - stařec

Chce se mi blejt...

Leť třeba do prdele !

reagovat 8.6.2018 00:51 - stařec

Ahoj, i když je tato...

Asi jsi si zachránila krásný zbytek života ,nehledej to čemu se moudří vyhybaj.Přeju ti normálního slušnýho muže .

reagovat 8.6.2018 21:54 - Nenenemuslim

Znám i případ, že mladík po bouřlivé diskusi s premiérem státu SÚdán si zuby vyčistil a během 3 hodin byl ve špitále se 40 teplotama. Ezoterikové mu poradili, ať si zuby nikdy nečistí,ať mladíka nikdo nenutí k čištění chrupu, že si jeho organismus poradí sám. A měli pravdu! Sice přišel o zuby, ale z ezoterického hlediska měl už pokoj. A do Súdánu už nikdy nevkročil.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *