Živá a mrtvá voda

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2001 10:59 - JIRI

Máte někdo zkušenosti se živou a mrtvou vodou?Potřeboval bych jak se užívá a vyrábí.Díky.'

reagovat 26.4.2002 13:26 - kk

http://www.razdva.cz/dostaljos/

zde najdete jak se uziva zamvoda. Ale nemohu najit, jak se vyrabi. Pokud by to nekdo vedel, dejte mi, prosim, vedet na 9238"post.cz

Dekuji
Preji prijemny den

reagovat 15.10.2002 05:28 - novakus

Jak se vyrábí, vím.
Čistá, pokud možno měkká (i vodovodní), pitná, ne destilovaná voda se v nádobě oddělí na dvě poloviny polopropustnou porézní přepážkou. Do těchto polovin se umístí elektrody, nejlépe nerezové. Na tyto elektrody se přivede stejnosněrné napětí o takové valikosti, aby se voda nezahřívala, maximálně, aby se zahřívala jen nepatrně. Elekrtický proud, procházející membránou pak během asi 10 hodin převede záporné a kladné ionty do oddílů s odpovídajícími elektrodami. Tak vznikne tzv. živá a mrtvá voda.
Tolik prameny literární.
Použití je podle pramenů mnohostranné a podle zkušeností odvážlivců prd platné. Je to asi tak, jako s geopatogenníni zónami, léčbou pomocí trombonu, nebo masovým působením zázračných léčitelů v televizi.
Bohužel si nepamatuji, která z těch polovin je mrtvá a která živá, ale to se dá snadno zjistit, podle zkušeností z klasické literatury.
Vezmeme dva čerstvě zabité rozsekané hrdiny. Polejeme hrdinu napřed mrtvou vodou. Tělo sroste. Pak ho polejeme živou vodou a on vyskočí živ a zdráv a koná se svatba převeliká.
Kdybyste to spletl, musíte použít druhého hrdinu.'

Bio Konopný protein

reagovat 11.5.2003 22:02 - Krist

Novakus dobrý :-))). Já jsem dostala živou a mrtvou vodu, jedna měla mít kyselé Ph, druhá zásadité. Nejsem chemik, tak jsem do toho jenom namočila indikační papírek a že nevíte, co něm bylo ? :-)))No Ph neutrální, jako u každé vody. Pak přišel domů chemik a ujistil mě, že kdyby ta voda měla skutečně uváděné Ph, tak se z jedné láhve polévám louhem a z druhé kyselinou. Na druhou stranu - věř a víra Tvá Tě uzdraví a pití vody a pomazávání se s ní ještě nikomu neuškodilo. Lepší se namazat živou vodou, než lihem :-)'

reagovat 12.5.2003 21:10 - BoB

Návod mám a dokonce tu vodu podle návodu vyrábím. Je to celkem jednoduché. Léčení touto vodou přináší výsledky, subjektivně hodnotím hojivost ran, ale netroufám si odhadnout do jaké míry podle postupů na http://www.razdva.cz/dostaljos/zimrvo.html.

PH také odpovídá poměrně silné kyselině a zásadě, měřeno PH indkátorem pro akvaristy. Zde uvedu jen stručný popis, pokud mi čas dovolí převedu celý návod do el. podoby, pak by jste ho určitě našli na webu, ale sám tomu nevěřím :-(.

Vezmete 3l a asi 0.7l zavařovací sklenici (0,7 tu širokou, ne klasickou kvůli vyrovnanému poměru objemů vody). Od 3l odříznete hrdlo těsně za zůžením, od té menší zase dno. Já to nechal udělat sklenáře. Dál dva pásky nerez plechu cca 30x150mm, usměrňovač na 230V tj 4diodový můstek. Pozor na bezpečnost !!! zkonzultujte s elektrotechnikem např použití oddělovacího transformátoru.
To nejobtížnější je sehnat polopropustnou přepážku, která se uchytí nití nebo gumičkou místo dna na menší sklenici. Zkoušel jsem ledacos, návod doporučuje pergamen, ale ten jsem nesehnal. Osvědčil se mi pravý celofán dříve používný na uzavírání zavařovacích sklenic.
Nakonec dáte sklenice do sebe dnem dolů, menší podložíte např dvěma dřívky, nalijete do obou stejné množství vody, do každé části vložíte elektrodu a pustíte usměrněný proud, opět velký pozor, pracujete s životu nebezpečným napětím. Asi za 20-30 minut je voda hotova. Hodně štěstí'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.10.2014 09:28 - Co to pořád plácáš?

> A ono na tom...

Rozdíly mezi biblí jehovistickou a katolickou jsou pro život asi tolik podstatný, jako rozdíly mezi sbírkou pohádek Božky Němcový a Jardy Erbena. A ty bych řekl, že jsou podstatnější, protože vypovídají něco o naší kultuře, a ne o jakési nudné oligarchii pouštních nomádů.

reagovat 16.10.2014 21:02 - tiny

Nejde o obhajobu nabozenskych manifestu.

Bible je jen jedna, a neni ani katolicka ani jehovisticka, ani -iku neb o -istu.

Stejne jako je Pravda jen jedna a lzi je bezpocet.

A uz vubec protimluv je, ze relativisti maji nejakou pravdu. Nemaji totiz poneti, kde je vlevo nebo vpravo.reagovat 17.10.2014 01:27 - Tak to seš vedle

Nejde o obhajobu nabozenskych...

Řešit počet biblí (nebo počet pšouků na špičce jehly) je tvůj boj. My ostatní se kokotinama nezabýváme.

Tak určitě, největší mudrci světa vidí všechno absolutně. Dokážou ti říct o každým flusanci, jestli je absolutně vlevo, nebo absolutně vpravo. Zvláštní je, že jejich absolutna si většinou vzájemně zcela protiřečí.

Ani sám nevíš, o čem mluvíš. Pravda je jen jedna? Takže jestliže "Jsem člověk" je pravda, všechna ostatní tvrzení světa jsou lež?

reagovat 17.10.2014 19:26 - .

Kdyz jsem napsal, ze Bible je jen jedna, tak jaky mas duvod me usvedcovat z toho, ze resim jejich pocet?
To bude tim, jak pises, ze se vydavas za mluvciho tech, co se kokotinama nezabyvaji.
V podstate se chovas jako Jehovisti - vkladat nekomu do ust, co nerekl.

Za mudrce se vydavaji neznalkove Stvoritele, a sam mas panicky strach jen pomyslet na to, co kdyby vubec byl.
Ale zrejme se Ti zatim uspesne dari se od Nej svou velkohubosti emancipovat.
Ale mej nadeji. I takovi se nakonec sami na sobe presvedci, ze nemaji v moci ani svuj pristi nadech.

Az prijde cas, budes nejen videt, ale i zakouset, ze jsi mel co do cineni s pravdou, kterou povazujes za psouk.

http://www.gotquestions.org/Cesky/
http://www.gotquestions.org/Cesky/reagovat 17.10.2014 20:26 - Milá tečko

Kdyz jsem napsal, ze Bible je...

"Kdyz jsem napsal, ze Bible je jen jedna, tak jaky mas duvod me usvedcovat z toho, ze resim jejich pocet?"

A kdo se tady začal zcela mimo mísu vnucovat s biblí a nějakýma jejíma verzema? Řešit, která z nich je pravá a která ne, jako by to tu někoho zajímalo?

Víš, znalče stvořitele, ono to s tím panickým strachem bude obousměrný. Že? Není žádnej rozumnej důvod věřit něčemu jen proto, že je to napsáno v knize, jež nám byla po staletí vnucována násilím (a teď je nám už vnucována jen s úlisným mudrováním). Kdyby to byla pravda, tak je to samozřejmě v prdeli. V takovým světě bych žít nechtěl a měl bych v něm nepochybně problémy. Stejně jako kdyby byla pravda, co je v Koránu nebo v Mein Kampfu. Na druhou stranu, to už je pravděpodobnější sbírka pohádek Božky Němcový než bible nebo korán.

Vždycky je legrační, jak se ti pámbíčkáři nakonec uchýlí k vyhrožování. Klidně si zůstaň ve světě všemocnýho pantáty, co ti dovoluje nebo zakazuje dýchat, ale já, když dovolíš, zůstanu svobodný, jak jsem se narodil.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravá výživa > Živá a mrtvá voda

registrace | přihlásit se