Živá a mrtvá voda

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2001 10:59 - JIRI

Máte někdo zkušenosti se živou a mrtvou vodou?Potřeboval bych jak se užívá a vyrábí.Díky.'

reagovat 26.4.2002 13:26 - kk

http://www.razdva.cz/dostaljos/

zde najdete jak se uziva zamvoda. Ale nemohu najit, jak se vyrabi. Pokud by to nekdo vedel, dejte mi, prosim, vedet na 9238"post.cz

Dekuji
Preji prijemny den

reagovat 15.10.2002 05:28 - novakus

Jak se vyrábí, vím.
Čistá, pokud možno měkká (i vodovodní), pitná, ne destilovaná voda se v nádobě oddělí na dvě poloviny polopropustnou porézní přepážkou. Do těchto polovin se umístí elektrody, nejlépe nerezové. Na tyto elektrody se přivede stejnosněrné napětí o takové valikosti, aby se voda nezahřívala, maximálně, aby se zahřívala jen nepatrně. Elekrtický proud, procházející membránou pak během asi 10 hodin převede záporné a kladné ionty do oddílů s odpovídajícími elektrodami. Tak vznikne tzv. živá a mrtvá voda.
Tolik prameny literární.
Použití je podle pramenů mnohostranné a podle zkušeností odvážlivců prd platné. Je to asi tak, jako s geopatogenníni zónami, léčbou pomocí trombonu, nebo masovým působením zázračných léčitelů v televizi.
Bohužel si nepamatuji, která z těch polovin je mrtvá a která živá, ale to se dá snadno zjistit, podle zkušeností z klasické literatury.
Vezmeme dva čerstvě zabité rozsekané hrdiny. Polejeme hrdinu napřed mrtvou vodou. Tělo sroste. Pak ho polejeme živou vodou a on vyskočí živ a zdráv a koná se svatba převeliká.
Kdybyste to spletl, musíte použít druhého hrdinu.'

Bio Konopný protein

reagovat 11.5.2003 22:02 - Krist

Novakus dobrý :-))). Já jsem dostala živou a mrtvou vodu, jedna měla mít kyselé Ph, druhá zásadité. Nejsem chemik, tak jsem do toho jenom namočila indikační papírek a že nevíte, co něm bylo ? :-)))No Ph neutrální, jako u každé vody. Pak přišel domů chemik a ujistil mě, že kdyby ta voda měla skutečně uváděné Ph, tak se z jedné láhve polévám louhem a z druhé kyselinou. Na druhou stranu - věř a víra Tvá Tě uzdraví a pití vody a pomazávání se s ní ještě nikomu neuškodilo. Lepší se namazat živou vodou, než lihem :-)'

reagovat 12.5.2003 21:10 - BoB

Návod mám a dokonce tu vodu podle návodu vyrábím. Je to celkem jednoduché. Léčení touto vodou přináší výsledky, subjektivně hodnotím hojivost ran, ale netroufám si odhadnout do jaké míry podle postupů na http://www.razdva.cz/dostaljos/zimrvo.html.

PH také odpovídá poměrně silné kyselině a zásadě, měřeno PH indkátorem pro akvaristy. Zde uvedu jen stručný popis, pokud mi čas dovolí převedu celý návod do el. podoby, pak by jste ho určitě našli na webu, ale sám tomu nevěřím :-(.

Vezmete 3l a asi 0.7l zavařovací sklenici (0,7 tu širokou, ne klasickou kvůli vyrovnanému poměru objemů vody). Od 3l odříznete hrdlo těsně za zůžením, od té menší zase dno. Já to nechal udělat sklenáře. Dál dva pásky nerez plechu cca 30x150mm, usměrňovač na 230V tj 4diodový můstek. Pozor na bezpečnost !!! zkonzultujte s elektrotechnikem např použití oddělovacího transformátoru.
To nejobtížnější je sehnat polopropustnou přepážku, která se uchytí nití nebo gumičkou místo dna na menší sklenici. Zkoušel jsem ledacos, návod doporučuje pergamen, ale ten jsem nesehnal. Osvědčil se mi pravý celofán dříve používný na uzavírání zavařovacích sklenic.
Nakonec dáte sklenice do sebe dnem dolů, menší podložíte např dvěma dřívky, nalijete do obou stejné množství vody, do každé části vložíte elektrodu a pustíte usměrněný proud, opět velký pozor, pracujete s životu nebezpečným napětím. Asi za 20-30 minut je voda hotova. Hodně štěstí'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2015 14:02 - mamut

Živá a mrtvá voda se...

Svatá pravda.

reagovat 26.2.2015 14:04 - mamut

kritické myšlení jsou v...

Bohužel - je to tak. Vždy platilo, že na lidské blbosti se nechá nejvíce vydělat.

reagovat 30.3.2015 09:22 - jibla42

Výrobou živé a mrtvé vody a jejich účinky na lidský organismus se zabývám již několik let. Nejsem zastáncem různých "kutilských" zařízení a výrobků a proto jsem vyvinul moderní výrobní zařízení které mi zaručilo produkovat oba druhy vod v neměnné kvalitě. Pojmenoval jsem je Živá a Mrtvá voda z Českého Ráje a v roce 2014 mi byly vody schváleny SZÚ v Praze jako tekutá kosmetika na akné. Tyto vody jsem v nezměněném stavu samozdřejmě odzkoušel i na jiné zdravotní problémy než je akné. Výborné výsledky vykazují zejména při použití na špatně hojící se rány u lidí trpících cukrovkou(diabetes) na proleženiny(dekubity), bércové vředy a popáleniny. Dobře fungují také například i na různé druhy mykóz, migrény, hemeroidy, lupénku a mnoho druhů zánětů. Na základě těchto výsledků se na schválení obou vod jako širokospektrálního léčiva již pracuje.
Webové stránky pro tento výrobek jsou rozpracovány. Jinak je samozdřejmě možné vody u mě objednat mailem na expedice@blackdiamond.cz nebo na www.facebook.com/vodyceskehoraje a zaslat na dobírku. Cena je 150,-Kč/1L včetně DPH po celé ČR (doklad o nákupu je samozdřejmý).
Došel jsem k názoru, že je rozhodně snazší pořídit vody na určitý problém za několik stokorun než kupovat výrobní zařízení v řádech desetitisíců.

reagovat 30.3.2015 11:52 - Živák

Výrobou živé a mrtvé vody se zabývám už deset let a proto můžu s přehledem říct, že nejde o nic víc než čistý podvod na lidi :)

reagovat 30.3.2015 19:44 - pro Živáka

Jinak než podvodem se dnes zbohatnout nedá a prací už vůbec ne. A když někdo zamává potvrzením SZÚ, že jeho výrobky jsou neškodné, má o zákazníky postaráno.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravá výživa > Živá a mrtvá voda

registrace | přihlásit se