Živá a mrtvá voda

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2001 10:59 - JIRI

Máte někdo zkušenosti se živou a mrtvou vodou?Potřeboval bych jak se užívá a vyrábí.Díky.'

reagovat 26.4.2002 13:26 - kk

http://www.razdva.cz/dostaljos/

zde najdete jak se uziva zamvoda. Ale nemohu najit, jak se vyrabi. Pokud by to nekdo vedel, dejte mi, prosim, vedet na 9238"post.cz

Dekuji
Preji prijemny den

reagovat 15.10.2002 05:28 - novakus

Jak se vyrábí, vím.
Čistá, pokud možno měkká (i vodovodní), pitná, ne destilovaná voda se v nádobě oddělí na dvě poloviny polopropustnou porézní přepážkou. Do těchto polovin se umístí elektrody, nejlépe nerezové. Na tyto elektrody se přivede stejnosněrné napětí o takové valikosti, aby se voda nezahřívala, maximálně, aby se zahřívala jen nepatrně. Elekrtický proud, procházející membránou pak během asi 10 hodin převede záporné a kladné ionty do oddílů s odpovídajícími elektrodami. Tak vznikne tzv. živá a mrtvá voda.
Tolik prameny literární.
Použití je podle pramenů mnohostranné a podle zkušeností odvážlivců prd platné. Je to asi tak, jako s geopatogenníni zónami, léčbou pomocí trombonu, nebo masovým působením zázračných léčitelů v televizi.
Bohužel si nepamatuji, která z těch polovin je mrtvá a která živá, ale to se dá snadno zjistit, podle zkušeností z klasické literatury.
Vezmeme dva čerstvě zabité rozsekané hrdiny. Polejeme hrdinu napřed mrtvou vodou. Tělo sroste. Pak ho polejeme živou vodou a on vyskočí živ a zdráv a koná se svatba převeliká.
Kdybyste to spletl, musíte použít druhého hrdinu.'

Bio Konopný protein

reagovat 11.5.2003 22:02 - Krist

Novakus dobrý :-))). Já jsem dostala živou a mrtvou vodu, jedna měla mít kyselé Ph, druhá zásadité. Nejsem chemik, tak jsem do toho jenom namočila indikační papírek a že nevíte, co něm bylo ? :-)))No Ph neutrální, jako u každé vody. Pak přišel domů chemik a ujistil mě, že kdyby ta voda měla skutečně uváděné Ph, tak se z jedné láhve polévám louhem a z druhé kyselinou. Na druhou stranu - věř a víra Tvá Tě uzdraví a pití vody a pomazávání se s ní ještě nikomu neuškodilo. Lepší se namazat živou vodou, než lihem :-)'

reagovat 12.5.2003 21:10 - BoB

Návod mám a dokonce tu vodu podle návodu vyrábím. Je to celkem jednoduché. Léčení touto vodou přináší výsledky, subjektivně hodnotím hojivost ran, ale netroufám si odhadnout do jaké míry podle postupů na http://www.razdva.cz/dostaljos/zimrvo.html.

PH také odpovídá poměrně silné kyselině a zásadě, měřeno PH indkátorem pro akvaristy. Zde uvedu jen stručný popis, pokud mi čas dovolí převedu celý návod do el. podoby, pak by jste ho určitě našli na webu, ale sám tomu nevěřím :-(.

Vezmete 3l a asi 0.7l zavařovací sklenici (0,7 tu širokou, ne klasickou kvůli vyrovnanému poměru objemů vody). Od 3l odříznete hrdlo těsně za zůžením, od té menší zase dno. Já to nechal udělat sklenáře. Dál dva pásky nerez plechu cca 30x150mm, usměrňovač na 230V tj 4diodový můstek. Pozor na bezpečnost !!! zkonzultujte s elektrotechnikem např použití oddělovacího transformátoru.
To nejobtížnější je sehnat polopropustnou přepážku, která se uchytí nití nebo gumičkou místo dna na menší sklenici. Zkoušel jsem ledacos, návod doporučuje pergamen, ale ten jsem nesehnal. Osvědčil se mi pravý celofán dříve používný na uzavírání zavařovacích sklenic.
Nakonec dáte sklenice do sebe dnem dolů, menší podložíte např dvěma dřívky, nalijete do obou stejné množství vody, do každé části vložíte elektrodu a pustíte usměrněný proud, opět velký pozor, pracujete s životu nebezpečným napětím. Asi za 20-30 minut je voda hotova. Hodně štěstí'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.10.2014 20:26 - Milá tečko

Kdyz jsem napsal, ze Bible je...

"Kdyz jsem napsal, ze Bible je jen jedna, tak jaky mas duvod me usvedcovat z toho, ze resim jejich pocet?"

A kdo se tady začal zcela mimo mísu vnucovat s biblí a nějakýma jejíma verzema? Řešit, která z nich je pravá a která ne, jako by to tu někoho zajímalo?

Víš, znalče stvořitele, ono to s tím panickým strachem bude obousměrný. Že? Není žádnej rozumnej důvod věřit něčemu jen proto, že je to napsáno v knize, jež nám byla po staletí vnucována násilím (a teď je nám už vnucována jen s úlisným mudrováním). Kdyby to byla pravda, tak je to samozřejmě v prdeli. V takovým světě bych žít nechtěl a měl bych v něm nepochybně problémy. Stejně jako kdyby byla pravda, co je v Koránu nebo v Mein Kampfu. Na druhou stranu, to už je pravděpodobnější sbírka pohádek Božky Němcový než bible nebo korán.

Vždycky je legrační, jak se ti pámbíčkáři nakonec uchýlí k vyhrožování. Klidně si zůstaň ve světě všemocnýho pantáty, co ti dovoluje nebo zakazuje dýchat, ale já, když dovolíš, zůstanu svobodný, jak jsem se narodil.

reagovat 23.10.2014 22:26 - .

Mam jen chvilku na to, abych rychle ukazal par veci.

>A kdo se tady začal zcela mimo mísu vnucovat s biblí a nějakýma jejíma verzema? Řešit, která z nich je pravá a která ne, jako by to tu někoho zajímalo?

Nektere lidi pravda zajima, zbytek ji przni a radsi "pohodlne" zivori v podvodu. Ukazat na blud "cteni do Bible" byl pro ty prvni.
Proc se tedy ozyvas jako postrelena husa?

>Není žádnej rozumnej důvod věřit něčemu jen proto, že je to napsáno v knize, jež nám byla po staletí vnucována násilím (a teď je nám už vnucována jen s úlisným mudrováním).

Asi nemas spetku poneti o historii tehle zeme. Za protireformace tady pacholci Vatikanu palili hromady Bibli a nekteri to povazovali za zivotni hrdinstvi. A kdypak tedy se tu Bible nasilim vnucovala? Necham se od zkusenejsich poucit.
A Bibli ulisne nevnucuju, protoze by to byl protimluv.

> Kdyby to byla pravda, tak je to samozřejmě v prdeli. V takovým světě bych žít nechtěl a měl bych v něm nepochybně problémy.

Tak si bud jisty, ze problem mas a ze zijes v takovem svete. Jen se chlacholis tim, ze to je jinak.

Sleduj tohle, treba te to trkne:
Protoze, kdyby Stvoritel neexistoval, pak se tady nikdo nebavi, to je jedna vec.
Druha vec - kdybychom hypoteticky existovali nezavisle na nem, tj. jako ze on neexistuje, pak by po smrti nikdo o nic neprisel a na nicem by nezalezelo, protoze za zivota vrazda, kradez,... vsecko jedno.

Kdezto - jestli on "hypoteticky" existuje, pak ti, kteri ho ignoruji jako kdyby nebyl, po smrti budou prichazet navzdycky o vsecko, narozdil od tech, kteri ho vzali v uvahu a zachovali se podle jeho vule.

Takze rozumny clovek musi byt soudny v tehle elementarni uvaze. Proto Bible rika, ze je blazen, kdo rika "neni Boha".

K tomu si pripocti tu skutecnost, ze zadny clovek nema zadny deterministicky dukaz toho, ze Stvoritel neexistuje.
Verici clovek ve Stvoritele dukaz nepotrebuje - byl by to protimluv.

>Vždycky je legrační, jak se ti pámbíčkáři nakonec uchýlí k vyhrožování.


reagovat 23.10.2014 22:26 - .

Vyhrozovani a varovani jsou 2 ruzne veci a ani je od sebe nehodlas rozlisovat. Panbickari maji k dispozici vzdycky nejakou donucovaci politickou moc. Rikaji ji o volbach klidna sila.

> Klidně si zůstaň ve světě všemocnýho pantáty, co ti dovoluje nebo zakazuje dýchat, ale já, když dovolíš, zůstanu svobodný, jak jsem se narodil.

Zivot neni otazkou vysnene reality, ale realitou skutecnou. Nekdo pred tizivou realito utika do drog chemickych, jiny do drog nabozenskych, a ti ostatni do drog politickych, nebo filosoficko-intelektualnich. Protoze neznaji a ani nechteji znat skutecne Stvoritelovo vychodisko z takoveho srabu.

Stejne jako existuji falesne obrazy nebo padelky penez, existuje k nim original. Uplne stejne je to s nabozenstvimi a Stvoritelem.

A jestli si chces hrat na to, ze jsi svobodny, jak jsi se narodil, pak se slusi zeptat, jestli je skutecne svobodny nekdo, kdo chte nechte nevyhnutelne smeruje ke smrti?

V Bibli to je napsane naprosto vystizne: Mzdou hrichu je smrt. Clovek se rodi smrtelny (toho jsi si doufam stacil vsimnout, i kdybys byl teenager), protoze je hrisny = nezna Boha. A kdo je smrtelny, je otrokem hrichu.
Jak tedy muzes rict, ze dal zustanes svobodny, kdyz jsi ani nikdy nebyl?

A jestli si myslis, ze vzdycky budes mit posledni slovo, pak je to za soucasneho Tveho stavu pred Bohem jen iluze.

reagovat 24.10.2014 04:35 - Panenko Marja ochraňuj mě před kktama

Mam jen chvilku na to, abych...

Další dement, co na mě dělá "ty ty ty, ty máš problém", a když se ho zeptám, proč si to myslí, tak mi řekne, že tomu prostě "věří" :) Opravdu myslíš, že budu poslouchat idioty jako jsi ty, jen proto, že oni čemusi uvěřili?

Bezdůvodně si věříš jakýmusi bludu, a kdo to nedělá, žije podle tebe "v podvodu"? Když nemáš důkazy k takovým obviněním, jak sám říkáš, tak drž laskavě hubu a krok. Protože stejný nesmysly jako ty maj v hlavě miliony mohamedánů nebo hinduistů, kteří jsou jeden jako druhej přesvědčeni, že jenom ten jejich bůh je originál, že jenom ta jejich cesta je skutečná realita a vše ostatní je faleš a podvod.

Kdybyste vy křesťani neměli k dispozici výhrůžky a "varování", už byste neměli nic. Fyzici, jazykozpytci, historici zkoumaj realitu, nikdo z nich nemá zapotřebí vyhrožovat ani "varovat". Dělaj to jen zasraný pámbíčkáři a politici. Protože ten váš druh pámbíčkaření ani neni nic lepšího než nepotřebná politika a komunita pro slaboduché, kteří by rádi našli sílu kdekoli, jen ne v sobě (tam to nejde). Proto vám nezbývá nic jinýho, než se vnucovat, úlisně nebo se vztyčeným prstem, jako když šmejdi prodávaj svoje předražený a nepotřebný hrnce.

"Za protireformace tady pacholci Vatikanu palili hromady Bibli a nekteri to povazovali za zivotni hrdinstvi. A kdypak tedy se tu Bible nasilim vnucovala? Necham se od zkusenejsich poucit."

To si děláš prdel, nebo opravdu žiješ v tomto bludu? Ona se ta bible asi nepálila proto, aby se nahradila něčím hodnotnějším. Ona se pálila maximálně proto, aby se nahradila nějakou jinou biblí. Základní je ovšem fakt, že křesťanství je tu původně naprosto cizorodej prvek, kterej sem přišel a byl prosazován ruku v ruce s mocí a feudálním útlakem. Už to by tě mělo trknout, co je to asi za skvělou ideologii. Ale na to vy křesťani velmi rádi zapomínáte. Vy jste si vytvořili pohádku, že tu lidé žili "v bezbožném hříchu" a jakmile jim bylo křesťanství vyjeveno, hned ho láskyplně přijali do svého srdce. Blbost. Dějiny křesťanství jsou dějinama násilí, krve, bolesti a donucování.

reagovat 24.10.2014 04:45 - Svobodný člověk

Vyhrozovani a varovani jsou 2...

"A jestli si chces hrat na to, ze jsi svobodny, jak jsi se narodil, pak se slusi zeptat, jestli je skutecne svobodny nekdo, kdo chte nechte nevyhnutelne smeruje ke smrti?"

Kdyby byl svobodnej jen ten, kdo si můžu dělat, cokoli chce, pak by svodoba byla jen vlastností všemocných a to slovo by nemělo smysl. Tak si to asi představuješ ty, že nikdo není svobodnej, a proto jsi ochotně otrokem a rád bys udělal otroky i z nás ostatních. Hlupák s duší otroka i otrokáře, to je pravý křesťan.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravá výživa > Živá a mrtvá voda

registrace | přihlásit se