ŽIju sama a jsem spokojená

Archiv příspěvků

reagovat 12.9.2017 18:16 - !

Ahoj, žiji sama již mnoho...

starat se... to se má jenom chlap o ženskou, ale jak má ženská pohnout prstem, už se dívá, jestli nepohla více než bylo potřeba. Jak malé děcko. To žij opravdu raději sama, ještě jsi nedospěla na život ve dvou.

reagovat 13.9.2017 10:45 - Mimozenšťan

Ahoj, žiji sama již mnoho...

Jeden mimozenský druh muže po této zemi přece jen chodí Johano. Žije spokojeně už několik let s báječnou ženou se kterou se vzájemně o sebe starají, navzájem si pomáhají a ve všech směrech maximálně doplňují. Jen škoda, že se nepotkali daleko dříve. Nevěšte tedy hlavu Johanu a veřte, že ten správný muž pro Vás někde existuje a jednoho dne se Vám připlete do cesty. Jen to chce v to věřit a být trpělivý. Hovořím z vlastní zkušenosti.

reagovat 13.9.2017 11:12 - rx

Ahoj, žiji sama již mnoho...

Žena má již ve své genové výbavě tzv. pečovatelský komplex, což muži nemají. Takže je celkem normální, že se o muže stará a pečuje o něj. Jako všude, jsou ovšem výjimky a u těch je opravdu lépe, když žijí single.

Manuka Doctor

reagovat 13.9.2017 11:28 - roman

žijte si jak chcete a pokud to vyhovuje vám, neotravujte s tím ostatní, když to čtu je mě z vás šoufl, žiji se ženou už mnoho let, dříve promiskuitní vztahy po svatbě pouze s jednou ženou a jde to, dokonce i ten váš pečovatelský reflex mám, rád se starám o druhé, ale pozor ne o drby, řekl bych že každý člověk má své záporné i kladné zkušenosti,nelze je zevšeobecňovat!

reagovat 13.9.2017 18:11 - Radana

Já taky žiju sama už několik let a jsem moc spokojená že žiju v klidu, bez koule na noze a otročení chlapovi. Vždyť co to je chlap?
Jen ty dva pytlíky, ten nahoře musí žena naplnit, ten dole vyprázdnit a nesmí to splést. :-) To mi řekla tchýně jako nejcennější vklad do manželství, který jsem ocenila až časem. Dokud jsem se toho držela, všechno klapalo, ale když měl pán tvorstva doma také zabrat, bylo zle. Služku a strožok nikomu už dělat nehodlám a nic za to.

reagovat 13.9.2017 22:34 - 13.9.

Žena má již ve své...

Jsem téhož názoru.

reagovat 13.9.2017 22:37 - 13.9.

Já taky žiju sama už...

A co se na tom dá splést?

reagovat 14.9.2017 17:15 - To

Já taky žiju sama už...

je ale ubohost, cos předvedla

reagovat 14.9.2017 19:27 - S.

je ale ubohost, cos předvedla

Sám jsi trapák a co si myslíš, že soužití s chlapem pro ženu je? Pořád jen vařit, uklízet a prát na něj i na děti, je to novodobá otrokárna, zeptej se nějaké ženy, jestli jí to takto vyhovuje. Opravdu je lepší být single, žena má ušetřené nervy i finance a chlapa potřebuje jen na to udělat dítě a ani to už dneska nemusí.

reagovat 14.9.2017 20:15 - pokud

Sám jsi trapák a co si...

si najde blba, tak máš pravdu.
Ale člověk je většinově párový a k životu potřebuje někoho dalšího. Pokud si neumí najít vhodný protějšek, je to jeho problém.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *