Ženské vadžrólí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2008 09:38 - Jasmína

Ženské vadžrólí je technika pocházející z Asie, která mi vyléčila jednou pro vždy stále se opakující se záněty močového měchýře. Žádné léky mi nikdy na dlouho nepomohly, jenom tato technika. Ráda bych se tady na diskusi dozvěděla, jestli má některá žena taky tuto zkušenost.

reagovat 25.3.2008 20:36 - emma

tuto zkusenost nemám, naopak, co je to za techniku?.nic o tom nevím, jsem neslysela a moc ráda bych, Jasmíno, vedela o co se jedná. Muzes to blíze vysvetlit a popsat??

Ty zánety mne taky stále v poslední dobe trápí. Dekuji ti.

reagovat 26.3.2008 06:39 - Jasmína

emmo, v podstatě se jedná o posilování obranyschopnosti sliznice v močové trubici jejím jemným třením, což se dělá opatrným zasouváním sterilní trubičky. Působí to i nějak energeticky přes čakry, ale tomu tak dokonale nerozumím, chápu jenom tu mechanickou část. Například tantra se touto věcí hodně zabívá a na internetu nejdeš plno návodů, pokud zadáš slovo vadžrólí.

reagovat 26.3.2008 09:57 - Zdena

Taky to občas dělám, ale neléčím si tím záněty močových cest ale inkontinenci. Stačí jednou za čtrnáct dnů vadžrolí a inkontinence je pryč.

reagovat 27.3.2008 08:09 - Polertová

To zní zajímavě. Když jsem hledala slova vadžrolí na netu, tak to tam popsijí, že se to dá dělat urologickou cévkou z lékárny. Myslíte, že mi urologickou cévku prodají v lékárně bez předpisu?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2016 17:13 - Milan

Narozdíl od tebe, ty blbečku, který zapleveluješ všechny vlákna hloupýma kecama, píše svůj názor k věci, a ne neustálé stupidní komentáře, jejichž informační obsah je nula. Co si tím dokazuješ? Stejně se ti všichni smějí, co jsi za trapáka a zoufalce.

reagovat 4.10.2016 20:36 - Franta

Vadžrolí je skvělé na milostné vypíjení, alespoň na začátku, než se milenci naučí uvolnit při vzrušení.

reagovat 10.10.2016 20:33 - Standa

Vadžrolí je skvělé na...

Díky za nápad s trubičkou, to je najadnou jiné :-)
S erekcí jsem nedokázal močit a takhle to je sranda :-)

reagovat 3.11.2016 10:49 - Hanka

Překvapilo nás, kdyřž jsme to vypíjení začali zkoušet, jak je ženská trubička krátká :-)
Jinak je to bezva nápad, když leží přivázaný k posteli a po milování mu tam strčím trubičku a vypiju ho, tak je úplně hotový a hned může znovu. A já měla problém začít čůrat, když byl na močové trubičce přisátý a tak nějak jsem se uklidnila a už to jde.
Tou sílou zážitku při milostném vypíjení jsme byli moc překvapeni a podcenili jsme to, začali jsme ve středu a celý čtvrtek jsme se jen milovali a splývali v sobě, a probrali se z toho až ve čtvrtek v noci, a udělali si tak problém ve škole sa v práci, protože jsem tam nepřišli. Byla to taková síla, že kam se hrabou drogy, na stolku vedle postele jsme měli mobily a vůbec jsme je nevnímali a neslyšeli zvonit, asi dvacet zameškaných hovorů. Síla. Příště tedy jen v pátek.

reagovat 11.11.2016 11:47 - Luky

Co je to to milostné vypíjení, jak se to dělá a fakt se tím člověk zdroguje?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *