Ženské, jak by se Vám líbilo být mužským a naopak ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.2.2008 05:01 - Ema

Tak já si to přestavit nedovedu. Být plochá, mezi nohama stále něco překáží. A kdybych nemohla nosit podprsenku a kalhotky. A kdyby se mi nepostavil kdy chci. Br hrozná představa. Pouze po menstruaci by se asi nestýskalo. A co Vy ?

reagovat 29.2.2008 21:48 - Anna

Néééé.Já bych bimbasa nechtěla:-(A nejvíc mi je protivné,že bych asi teda byla homosexuál,protože já bych prostě se ženskou nemohla vlézt do postele:-)))))..no a ti to nemají jednoduché.

reagovat 29.2.2008 22:01 - Lukana

na jeden den bych si to docela zkusila. Nechala bych se od ženský obskakovat i ten sex bych si zkusila, at to poznám i z té druhé strany:-)a pak bych své zkušenosti následně využila:-)

reagovat 29.2.2008 23:26 - RR

To by bylo fakt užitečný, holky, kdyby jste si to alespoň na nějaký čas zkusily. Možná by jste si chlapů víc vážily. A to nemluvím o každodenní diskriminaci, co musíme my chlapi snášet. Jako např. kdyby jste si holky vyzkoušely jaké to je si po příchodu do práce vyndavat náušnice, nehty si udržovat krátké a nenalakované, zákaz barvení vlasů, hlavě ne žádné výstřední odstíny, vlasy si stříhat zásadně nakrátko, jinak hrozí šikana od šéfa, žádné kozačky, pouze polobotky, žádné sandále- ale jen plné boty, žádné větrací sukénky - ale jen dlouhé kalhoty, obojí i vtě ch nejparnějších vedrech, zapomeňte na jakýkoliv obrvýstřih- neboli jak vy říkáte dekolt- ale pěkně tvrdý límeček a pěkně utaženou kravatu a přes to všechno ještě kabát- tedy sako, což je vlastné jedno a to samé, a to opět i ve vedru, žádné holé ruce v tílku. No prostě zkuste si to. A k tomu všemu stále překážející a potící se hroudu kůže mezi nohama. Já bych tedy měnil hned. Akorát ty krámy bych opravdu nemusel.

reagovat 4.3.2008 19:27 - Tomáš

Škoda, že každý kdo nadává na opačné pohlaví se aspoň na týden nestane protějškem. To by si hned lidé sebe a ostatních víc vážili a byli k sobě ohleduplnější.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2015 15:26 - jirka

Dej pokoj s ňadrama, když...

Ale nemáte tu trapnou bouli v rozkroku, není na pipince vidĕt vzrušení, varlata se potí také, ňadra jsou krásné a máte krásnĕjší prádélko. Navíc máte vĕtší možnosti s kreativitou.

reagovat 17.10.2015 22:18 - bob

Ale naopak Peto.To musi byt...

No ale kladicka se bez koz nepostavi

reagovat 17.10.2015 23:26 - Eva

Ale nemáte tu trapnou bouli...

Ty vôl(vůl),po mesiaci by si to vzdal:menštruácia,nevolnosti a nosenie vložiek,zodrata pipinka po nich.A prípadné tehotenstvo.Buď rád,čím si-mužom.

reagovat 24.10.2015 13:07 - Karel

Nechtěl bych být ženou stále, ale zkusit si to třeba jen na den by mohla být zajímavá zkušenost.

reagovat 28.10.2015 22:27 - bob

Nedovedu si predstavit,ze...

Zatial ziadna neodpovedala,ake je ho mat v sebe,abych si urobil predstavu,aky je ti rozdiel,ked som ja unej
a ak to vnima ona a ako ju vnimam ja,ked sme v sebe.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *