Ženské hormony v pilulkách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2011 21:14 - Kamila

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli existují v lékárnách volně k prodeji nějaké ženské hormony v tabletách, na doplnění, když mi chybí (estrogen atd. )

reagovat 14.3.2011 14:14 - Mia

Kamilo, určitě ne, to jsou léky na předpis. Volně prodejné jsou doplňky stravy s fytohormony - hormony z rostlin podobné našim (např. Gynex). Mě však žádné tyto volně prodejné přípravky na moje problémy nepomohly (mám nedostatek progesteronu). Ale nepomohly mi ani ty na předpis nebo jen částečně.

reagovat 5.5.2011 22:22 - zmia

Kamilo, určitě ne, to jsou...

hezky vecer, mam stejny problem jako Mia. Chci se vas zeptat, zda s tim neco delate? Krom utrogestanu. Myslim trebas nejake bylinky. Dekuji moc. Zm

reagovat 6.5.2011 09:40 - Klára

hezky vecer, mam stejny...

bylinky na to jsou, teda spíš tinktury bylinkové. Já užívám Jeříb ptačí oskeruše. Dodává ženské hormony. Kupuju na netu, protože bohužel u nás v lékárně se nic takového nedostane a bydlím na malém městě. Když tak se poptejte.

reagovat 6.5.2011 10:50 - Mia

hezky vecer, mam stejny...

Z léků na předpis jsem měla utrogestan, duphaston a norethisteron, nepomohly. Bez předpisu jsem zkoušela, co jsem kde na netu našla, co kdo radil. Měla jsem Gynex, Femidon, Sarapis Menses, Ascorutin, pila jsem kontryhelový čaj. Nepomáhá nic. Chtěla jsem zkusit homeopatii, ale vzhledem k vysokým cenám se mi do toho moc nechce... U mě se nedostatek progesteronu projevuje tak, že po ovulaci začnu krvácet a mám to tak až do menstruace. I když špinit začínám i před ovulací. Takhle to mám od vysazení HA (3 roky). Gynekolog mi nenabídne nic jiného než hormony, které stejně nepomáhají. V různých diskuzích ženy, co mají stejný problém, jsou taky bezradné a nikdo z nás zatím nepřišel na to, co by pomohlo :-((( Takže účinnou radu bohužel nemám :-(((

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2018 19:08 - Simík

Pokud hledáte hormony at už...

A neměla by jste třeba nějaký odkaz?

reagovat 31.1.2018 07:35 - ?

,,

reagovat 19.4.2018 11:36 - Sara

Není pravda že jsou změny...

Od 40 let jsem brala kvůli problémům hormony, bylo to super, lepší než nabídka všechno pryč.. Po padesátce přišel přechod a 2 roky bez hormonů. Bolí mně úplně všechno, kosti i klouby.
Prosím o radu jak získat z ebay tyto hormony. Děkuji moc za pomoc na: postdata@seznam.cz

reagovat 27.4.2018 15:40 - Kajda

Není pravda že jsou změny...

Omlouvám se za blbou otázku, ale co je zkratka PM? Pročetla jsem si diskuzi,jelikož taky hledám pomoc. Byla mi diagnostikována PMS a vše s tím spojené se mi děje. Doktor mi předepsal Gynprodyl. Jsou to hormony a já jsem spíše takový přírodní typ. Ale moje stavy jsou někdy fakt psycho

reagovat 27.4.2018 15:45 - Kajda

Omlouvám se za blbou...

Nezobrazil se mi cely příspěvek... psala jsem ještě, ze se bojím užívat tyto léky, aby se to ve mě uvnitř nějak nezměnilo, nepokazilo, když tyto hormony budu dodávat uměle. Taky nevím,proč mi chybí!?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *