Ženská ejakulace = orgasmus??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2007 11:02 - Iveta

Nevím, jestli jsem někdy měla orgasmus. Nevím, jak ho poznám. Ale přihodilo se mi to, čemu se říká ženská ejakulace. Tak se chci zeptat, jestli je to jako u mužů, že když mají ejakulaci, tak to neznamená že mají orgasmus...

reagovat 13.7.2007 12:00 -

To je prosím přesná ukázka toho, jaké divadlo se kolem ženské ejakulace dělá.Určitě tě u toho provázely příjemné pocity, ale byl to orgasmus? Toť otázka...V sekteru z údajné ejakulace ženy byla prokázána moč...skutečně, věřte nevěřte. Já to chápu spíš tak, že drážděním onoho fenoménu G, vzniká jakýsi neúnosný tlak na moč.měchýř, který pak reguje tím, že vypudí tekutinu do m.trubice. Může to být provázeno hezkými pocity, ale nemusí(neříkám že není, tak mne prosím nekamenujte) orgasmus. Orgasmus je i pocitové vyvrcholení, rozlije se po celém těle až do mozku, začně se rytmicky, u každé jinak, stahovat pochva děloha i konečník, poté dochází ke krásnému uvolnění a míru po celém těle, tedy pocit uspokojení. Ejakulace u ženy, zdá se mi může být dokonce spojená s nějakou nedostatečností, ochablostí moč.měchýře a nemusí být vůbec pocitově uspokojivá, je to jen velké divadlo pro muže. Ale nebijte mne, je to můj názor, možná spekulace. Orgasmy mám vaginální, mokrá jsem opravdu hodně, vrcholů mám několik v jednom milování, ale netříkala jsem nikdy.A jsem ale i tak spokojená:-)

reagovat 18.7.2007 13:33 - Petr

Jsem sice kluk ale myslím že až to přijde opravdu tak to poznáš možná bys mohla skusit hladit poštěváček a myslet přitom na něco erotického co tě vzrušuje přeji hodně štěstí....

reagovat 14.11.2007 08:06 - Milan

Pro anonymku. Píšeš velmi rozumně a přehledně - ale bohužel nemáš pravdu. Nevychází to u Tebe z žádného bludu - spíše z nedostatku vlastní zkušenosti a tím z nedůvěry. Já mám doma ženu extrémně squirtující vždy a tak jsem měl možnost dělat řadu experimentů. Navíc jsem vyzpovídal několik kapacit v sexuologii. - První výstřik v sobě má stopy moče, ale každý další již nemá žádnou chuť ani vůni. Nezanechává navíc stopy - ani na černé kůži. - Budiž - to vše by se dalo vysvětlit - ale vysvětli mi, proč když následně jde čůrat - je její moč žlutá a je intenzivně cítit?

Netvrdím že ženská ejekulace je přímo spojená s klasickým orgasmem - ten je jiný a jinak jej popisuje i moje partnerka. Ovšem při speciálním dráždění - kdy bezpečně vždy dojde k výstřiku - se dostává až jakoby k mdlobám, křečím a ztrátě kontroly nad sebou. Jestli bys mi chtěla tvrdit, že mi dělá divadlo tím - že dokáže rozsynchronizovat třeba pohyb očí - tak budu vždy tvrdit, že se strašně mýlíš.

Postup - jakým toho dosahujeme jsem popsal v návodu - ale rozhodně netvrdím, že je to nějak univerzální - jen řada lidí to zkusila a poměrně velké procento úspěšně.

Má to je jeden háček - u žen je ten pocit úzce spojen s obavou z pomočení a proto to blokují. Navíc u dost žen ta stopa moči je a v různých procentech - takže když to zkusí jen "trochu" - tak může mít velké obavy, že jde o "učůrnutí" - Takže při přípravě si buĎte jisti, že jste v prostoru, kde Vám to nebude vadit a že máte u sebe dostatečnou osušku.

Jinak kdo neví přesně co je squeerting - tak se podívejte na ta dvě první videa u toho návodu....

http://www.eroticcity.cz/cz/forum.php?idtema=13

reagovat 14.11.2007 08:50 - ???

Milane, Milane. Vypadalo to, ze jsi zkuseny... my zensky jsme potvory. Jakmile prijdeme na to, jak tu "tekutinu" ze sebe dostat, sehrajeme k tomu divadylko a vy chlapi nam to zerete. A to jen diky sve jesitnosti.

Anonymko: Mas v hodne vecech pravdu. Zenska ejakulace neni orgasmus. Nema s tim nic spolecneho. ALe muzi se citi dobre, kdyz si to mysli. Jsou to proste samci a diky tomuto jim muzeme zvedat jejich sebevedomi.Taky to umim a divadylko k tomu sehraju takovy, ze chlap se citi po sexu jako king. Zrejme nejsem sama, kdo umi zahrat mdloby, krece a vse, co si muzi pod pojmem "orgasmus" predstavuji...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2015 18:30 - Petra

Jek to Deniso funguje to udělátko mi to pomohlo hodně manžel mi to umí krásně nasměrovat a pak je to niagára i několik krát zasebou.

reagovat 30.4.2015 08:29 - Irena

Je mi teprve osumnáct a s přítelem jsme v sex schopu si taky koupili i mimo jiné věci takovou tu lžičku na G - bod,hned večer jsme ji vyzkoušeli a na potřetí se mi to povedlo čtyři výstřiky a orgasmus nebývalé síly takový jsem ještě neměla to mi říkal přítel já jsem byla úplně v transu.Je to parádní věc dneska po pálení čarodějnic kdy bude i něco do žíly a to se mi chce sexovat tak to opět vyzkoušíme,pak zase napíšu.

reagovat 30.4.2015 10:20 - Míra

S manželkou se o výstřik pokoušíme delší dobu a nic.Šíleně mne ta představa vzrušuje.Její g bod je citlivý,orgasmus s ním dosahuje,ale výstřiky ne a ne.Máme i nejrůznější pomůcky na jeho dráždění a tak si myslím,že děláme někde chybu.Strašně moc vám,kdo vystřikue závidíme a snad by nám pomohla nějaká rada,i když nevíme jaká,protože máme asi vyzkoušeno vše,kromě speciálního gelu na g bod.Jenže už nevěříme v úspěch a tak nevíme,zda by to nebyly vyhozené peníze.

reagovat 1.10.2017 20:04 - jindra

To je zase vyblitek tohleto. K tematu - ja obcas strikam ale vetsinou jen kdyz si to delam sama w chlapem se mi to zatim nepodarilo.

reagovat 3.10.2017 13:26 - Ghj

Squirt je nádherný. Strikam jak hasiči. Orgasmus maximální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *