ženám známé trable při cestování-hledání WC

Archiv příspěvků

reagovat 1.12.2006 21:22 - Karol

http://209.85.135.104/search?q=cache:d_ckSQT56BoJ:scat.szm.com/story/boze.txt+pokakala+do+kalhot&hl=en&ct=clnk&cd=18

reagovat 2.12.2006 01:23 - Arbiter

Tak si tady kolektivne priznejte, ze vas to pocuravani a pokakavani vzrusuje a delate to schvalne a neoblbujte, jak to nemuzete vydrzet.

Uz jen tohle forum - porad dokola si psat jak se kdo pomocil a pokakal, vzdyt je to pro vas o sexualnim vzruseni a nicem jinem. Tea to napsala aspon popravde.

reagovat 2.12.2006 14:08 - Lenka

Před pár dny jsem zažila největší trapas svého života. Při hodině matiky, na kterou jsem se moc těšila, protože máme nového sympatického matikáře, jsme se hned na začátku tak smáli, že jsem si zničehonic 2x pořádně ucvrkla do kalhotek. Okamžitě se mě na světlých kalhotách udělal docela velký tmavý flek v rozkroku. Vyjekla jsem překvapením a zděšením a dala si ruce mezi nohy. Celá třída se v ten okamžik soustředila na mou nešťastnou maličkost a učitel, který tušil moji nehodu, se zeptal jestli nepotřebuju na záchod. Jsem ale STRAŠNĚ stydlivá, a tak jsem jen pípla že ne a dělala jako by se nic nestalo. Jenže tím muj trapas teprve začal. Hodina byla teprve na začátku a to mokro v mých kalhotách podpořilo šílené nutkáni na malou. Potřebovala jsem čurat hrozně moc, svíjela jsem se, kroutila jsem se jako paragraf, ale styděla jsem se vstát a jít na záchod, protože by každý hned viděl, že už jsem to neudržela. Řekla jsem si, že to musím vydržet za každou cenu do přestávky. Když už jsem si myslela, že to zvládnu, tak jsem najednou s hrůzou pocítila proud tepla, který se rozlévá po mém klínu, stehnech a po nohách stéká na zem. Počůrala jsem se jako malá holka. Byla jsem zoufalá a začala tiše plakat. Ale to nejhorší bylo stále předemnou. Učitel se už příhodě ze začátku hodiny nevěnoval. Ale když procházel okolo mé lavice, tak šlápl do louže, kterou jsem "udělala", uklouzl na ní a spadl na zem. Hned mu bylo jasné, kde se tam ta louže vzala. Vstal a začal hudrovat jak je možné, že se počurávám v 17ti letech. To už jsem řvala na celé kolo a vyběhla ze třídy. No a aby byl trapas dokonán, tak jsem na chodbě doslova narazila na mého kluka z vedlejší třídy, protože mezitím už zvonilo na přestávku. Zachoval se ale jako opravdová kavalír a se vším mi pomohl. Stejně ale ne tento trapas NIKDY nezapomenu. Ani nevím, kde jsem vzala odvahu, tento průšvih veřejně popsat na netu. Snad to pomůže dalším stydlíkům, jako jsem já.
'

reagovat 2.12.2006 14:49 - Martina

No je fakt,že to občas svádí,já jsem jednou šla domů z nákupu,a strašně se mi chtělo čurat,už ve dveřích jsem si poprvé učurla do kalhotek,tak jsem zrychlila tempo,ale než jsem doběhla na záchod,ta jsem si jěště dvakrát docela hodně ucvrnkla a nakonec když už jsem byla na zachodě,tak jsem si řekla,že si prostě kalhotky nesundám,nepamatovala jsem si ten pocit,když jsem se naposledy počurala(to bylo v osmnácti)a tak jsem se prostě počurala a trochu mně vzrušilo asi to,že to prostě dělám schválně,bylo to příjemné'

reagovat 2.12.2006 16:19 - Vladoray

Máš ješte chuť se tak počúrat? Chci být u toho.'

reagovat 3.12.2006 00:41 - Ten kdo ví co chce.

pocuralases"seznam.cz

reagovat 3.12.2006 14:18 - Pavel

Vzrušuje některou močení na neobvylých místech ?'

reagovat 3.12.2006 15:21 - Martin zo Žiliny

Lenka tá tvoje story ako si sa pocikala pred matikárom a on spadol :-)) je ako z teen comedy ako Prci prci prcičky alebo Snowboardáci.'

reagovat 3.12.2006 18:07 - Prasák

Lenko, a nějakou jinou pohádku neznáš? Zkus třeba tu o Šípkové růžence...'

reagovat 4.12.2006 06:57 - Obdivovatel

Toto je presne to o čom som písal dávnej?ie, kreatívna fantázia, nič viac ani menej. Pod?a tejto diskusie by mala každá druhá ženská ktorú človek stretne plné gate. A to tak predsa nie je, ?e ano. Je tu nejaká holka čo je ochotná priznať ze ju pocit plných nohavic vrušil???'

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravé cestování a dovolené > ženám známé trable při cestování-hledání WC

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít