ženám známé trable při cestování-hledání WC

Archiv příspěvků

reagovat 27.11.2006 12:05 - magda25

.. no to víš pánové si z nás dělají legraci jsou ve výhodě když se jím chce čůrat prostě jen rozepnou poklopec a je to, naštěstí s kaděním jsme na tom stejně, ale i tak někteří mají názor že pokadit do kalhot se může jen ženská, jak říkáš evčo přála bych jím to zažít mě osobně to potkalo při čekání na vlak kterej měl asi půl hodiny zpoždění hádejte jak to dopadlo???? s ostudou jsem musela asi půl km zpět domů s plnejma kalhotama'

reagovat 28.11.2006 09:47 - Martin

Výhodu trochu při čůrání máme, ale také to co vyndáme, je vidět. Ženy, mají-li sukně, si pod ní mohou dát kelímek aa čůrat do něj a vidět nebude nic. A z pokakání si nic nedělej, že by se to mužům nestávalo je blbost. Mně už se to "povedlo" několikrát.'

reagovat 29.11.2006 23:10 - hanča

taky se mi to už povedlo se pořádně pokadit cestou z práce a mám z toho uplnou fobii, bylo to dost ponižující a navíc jsem zrovna v tom okamžiku potkala jednu známou co je docela drbna a tak se o mé nehodě dozvěděla celá ves:-('

Full Spectrum kurkumin

reagovat 30.11.2006 12:51 - Káč

Některé vaše příběhy jsou fakt dost drsné. Tak nějak mám pocit že do týhle party taky patřím, ačkoliv jsem nějakou velkou nehodu s ostudou zatím naštěstí neměla. Ale znám se a vím že dost často dobíhám na poslední chvíli, a nejednou už bylo i pár kapek (nejen kapek) v kalhotech.

Dost mě vyděilo jedno ráno letos koncem září když jsme byli s přítelem na vandru, sotva jsem otevřela očičko a koukla do světa, tak se začalo cosi bouřit v břiše. Radši jsem honem vylejzala ze spacáku, přítel se dost divil takhle rychlý vstávání u mě ještě nezažil. No jenže zrada, byli jsme v úzkém údolí, všude kam oko dohlídlo jen řídkej bukovej les, žádný roští, kromě dvou příkrejch stární žádná nerovnost kam by se člověk schoval, a jako napotvoru tim údolím vedla cesta, při mý smůle s turistickou značkou. No, do nejbližšího křoví to byl kus cesty, a od praní kalhot mě zachánila menst. vložka. Jak já před tím nadávala že když už někam vyrazím tak akorát přijde menzes, ale teď jsem za něj byla ráda. Tak stažený půlky a orosený čelo jsem ještě neměla. Dost mě to podkopalo mý sebevědomí. Dyť já jsem se tam fakt regulérně pokadila, to že mi v kalhotech neskončilo všechno, a že od ostudy mě zachránila vložka je vlastně jen náhoda. Bejt to roští o tři kroky dál tak už asi ani ta vložka nestačí. Juj to by byla ostuda, s přítelem jsme byli tou dobou spolu velmi krátce, cca měsíc. Nebyl by to nejlepší úvod do vztahu.

Děsím se okamžiku až to jednou nezvládnu, a štěstí mě opustí. No ale po vašich příbězích jsem se aspoň z části poučila a od té doby co sleduji tuhle diskusi radši chodím včas, protože jeden nikdy neví. Držim všem palce, ať už nemá nikdo důvod sem přispívat.'

reagovat 30.11.2006 16:32 - Jane P

Také mívám problémy. Chodím často čurat a někdy je to fakt problém. Hlavně na místech, kde je problém najít WC, nebo tam, kde si žena normálně dojít nemůže. Jednou jsem si vzala dlouhé šaty a nevzala si kalhotky. Když se mi chtělo čurat, tak jsem si našla diskrétní místo, roztáhla nohy a trochu rozevřela stydké pysky. Nikdo nic přímo neviděl, jen po mně zbylo mokré místo. Byl to příjemný pocit. Zkoušely jste to také někdy ? Nebo používáte nějaké jiné metody ? Podělte se prosím.'

reagovat 1.12.2006 06:55 - Martin

Nova zenska sportova disciplina sa vola kakanie do nohaviciek.

reagovat 1.12.2006 19:34 - Tea

Ja se tedy cas od casu doma pocuram naschval ... libi se mi to. Rekla bych, ze se to libi vetsine jinych holek. Jenom o tom nechteji mluvit. Nemam pravdu ?

reagovat 1.12.2006 19:44 - Karolina

Mas, taky to obcas udelam naschval doma. Ovsem na verejnosti bych to zazit nechtela, to musi byt silenej trapas.

reagovat 1.12.2006 21:22 - Karol

http://209.85.135.104/search?q=cache:d_ckSQT56BoJ:scat.szm.com/story/boze.txt+pokakala+do+kalhot&hl=en&ct=clnk&cd=18

reagovat 2.12.2006 01:23 - Arbiter

Tak si tady kolektivne priznejte, ze vas to pocuravani a pokakavani vzrusuje a delate to schvalne a neoblbujte, jak to nemuzete vydrzet.

Uz jen tohle forum - porad dokola si psat jak se kdo pomocil a pokakal, vzdyt je to pro vas o sexualnim vzruseni a nicem jinem. Tea to napsala aspon popravde.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *