Zeman - video o našem státě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2013 00:24 - vaclav

fakt nářez po zhlednutí jsem su hidně uvědomil https://www.youtube.com/embed/TlbYfNC8XQA?feature=player_detailpage

reagovat 4.2.2013 09:16 - stupidní

fakt nářez po zhlednutí...

video, defacto o ničem. Strašit komunistama ve spojení se Zemanem může jenom naivka.

reagovat 5.10.2016 19:58 - Blbeczech

Zeman je teda taky unfair nekorektní.Sdělil,že EU čelí organizovanému influxu mladých siřanů,kteří utekli před ISIS místo toho by s ním měli bojovat.

No nevím jak vy,já bych teda moc zájem bojovat s primitivy vyzbrojenými a vycvičenými a ještě být likvidován nálety ruska a občas nějakým chemickým útokem od Assada neměl,to nejde o malou bojovou morálku,ale o selský rozum.

reagovat 5.10.2016 20:04 - sdfg

Zeman je teda taky unfair...

Právě, proč teda statisíce lidí emigrovaly z ČSSR, kór když tu ani nebyla žádná válka? Měli být tady a bojovat se systémem! Od pivního tácku se to pěkně kecá, to je fakt. Nehledě na to, že za tamější situaci můžou lokální nenažrané velmoci. Problém je, jak v té mase imigrantů rozeznáme ty radikály, stačí jedno promile a jsme nahraní...

reagovat 5.10.2016 20:10 - 5.10.

fakt nářez po zhlednutí...

Zeman není zlo,ale nástrojem zla k zisku moci...
Čučím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2017 10:28 - atheista

A myslíš, že se ty různé...

podívej s těmi šátky je to tak, dneska často potkám Inda, který má na hlavě turban, někdy krásný šperk a jsem vklidu, ten člověk se chová slušně, je hezky oblečený, ani indické ženy ( u nás bydlí rodina) skoro denně je vidím v jejich obvyklých sukních, nemám s nima žádný problém. Necítím žádné nenávistné projevy ani u sebe ani u ostatních lidí. Ale za to arabové, ženy v těch jejich hadrech, když třeba příjdou v letním vedru a lezou na koupališti do vody. To je chuťovka. Dokonce jsem viděl po nich plavat hovno na vodě. to je ještě to nejmenší, viděl si je močit? Klidně se vymočí pod sebe. Čumí jako vemena, tady nemají co dělat,

reagovat 21.4.2017 16:07 - Přesně tak

Já si myslím, že z...

V Británii je hysterie hlavně proti Polákům a Rumunům. Jim chtšjí bránit v emigraci. Ale ti lidi tam dělají. Pákistánci a jiní mohamedáni, kteří jen kořistí ze sociálních dávek, ti jim nevadí. Vrcholem je pákistánský starosta Londýna. S Indy je to jiné. Dobře se začleňují do společnosti, jsou pracovití a mnozí i bohatí. Ale muslimové ? Těm se dělat nechce. Kšeftují s drogama a zastírají to kebabem. I v Kataru, Emirátech nebo u Saudů nenajdete mohamedány z chudších zemí. Chodí tam makat katoličtí Filipínci, Číňani nebo Indové. Rodilí Arabáši dostávají od státu tak tučný podíl na ziscích z nafty, že se jim do práce chodit nevyplatí.

reagovat 14.5.2017 20:30 - Zleman?

Pičus

reagovat 22.9.2018 15:04 - hajný Jelen

tak nevím co jsem četl, dneska byl článek o Zemanovi, bylo tm napsáno že je chátra, anebo že chátrá? musím si dát udělat brýle, ale kdyby mě mohl někdo napsat pravdu! Děkuji.

reagovat 22.9.2018 15:25 - D

Angela Merkelová vydržela se Zemanem 30 minut. Dostal odpovídající prostor. Rozumné, rozumné!

http://forum24.cz/angela-merkelova-vydrzela-se-zemanem-30-minut-dostal-odpovidajici-prostor/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *