Zdravotni sestra

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.1.2007 03:51 - Marky

Zdravotni sestricky, mam dotaz, jak jste spokojene s praci, ja se totiz rozhoduju, jestli do toho mam jit, studium. Splnilo to vase ocekavani? Co jste od toho cekaly, dalo vam to, nebo naopak neco jinyho? Trochu priblizte pred a potom. Rozhodnuti. Dekuju!

reagovat 23.1.2007 13:17 -

Nikam! Budeš špatně placená služka!

reagovat 23.1.2007 13:59 -

Svou práci mám ráda,baví mě,ale souhlasím s tím ,že jsme špatně placené .Zodpovědnost,stres,nálady pacientů,lékařů,u posledně jmenovaných ještě poslouchat,jak nemají peníze,aby vám mohli přidat,pokud pracujete v soukr.ordinaci.

reagovat 23.1.2007 14:16 - L

Já nejsem sestra, ale vím, že jsou v práci nonstop, rodinný život nulový, většina bez přítele. Ale není to pravidlo. Pokud bych k tomu měla vztah, tak bych do toho šla. Já jsem ale na medicíně, nechceš zkusit toto? Možná to bude ¨lepší. Když jsem ted měla sesterskou praxi, tak jsem ráda, že nebudu jen sestra a nebudu dělat to samé dokola, co napíše doktor atd... Že si můžu sama rozhodovat. Ale kdybych nebyla na medicíně, třeba mě vyhodili, jdu hned na sestru, baví mě zdravotnictví. A sestra je v kontaktu s pacientem víc než doktor, pacientovi občas pomůže i víc :-)

reagovat 23.1.2007 14:35 -

Moje kamaradka je zdravotni sestra a co vim,je moc spokojena. Chtela si puvodne udelat medicinu,ale prvni rok se nedostala a pak uz nechtela...Pritele ma a nemyslim,ze se vidi malo...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2014 19:55 - Iva

Ramone,já to špatně pochopila,ale už vím co tím myslíš. No můj názor je,že bych radši zaměstnala letitějšíhi,než kluka mladého,co nemá tolik zkušeností a je to poděs.Víš,mít diplom je bezva a myslím si,že bys nikdy nelitoval. Dva,nebo tři roky uběhnou jak voda a ty bys měl patřičné vzdělání na práci,kterou bys chtěl dělat.
Já bych do toho šla.Taky si vem,kolik let ještě budeš dělat,než budeš mít důchod.Měj se

reagovat 18.9.2014 21:25 - ramon

ramone, já si myslím, že...

Tomu nerozumím, spousta lidí tam jde z gymplu, a ten já mám taky. Díval jsem se na podmínky UP v Olomouci a žádnou takovou podmínku jsem tam neviděl. Jen u porodní asistentky něco takového mají. Za 6 roků studia, to už bych byl MUDr:)

reagovat 19.9.2014 08:09 - .

Tomu nerozumím, spousta...

Ramone, asi tak takhle. Tady často lidé píší věci, které vydávají za absolutní pravdu a dost často si také vymýšlejí. Na tvém místě bych se informovala přímo na škole- to je takový problém napsat tam, nebo zavolat? Není, že jo a budeš vědět přesně, co a jak. Lepší, než tu třeba půl roku psát a dohadovat se, jak t vlastně je.

reagovat 20.9.2014 20:12 - Ramone

Na Bc. všeobecná sestra denní studium můžeš jít normálně, když máš maturitu kdekoliv. Nevím, jak je to na dálkovém, tam možná někdy požadují už praxi, ale snad také ne.
Já šla na všeobecnou sestru DiS. a chodila jsem na gympl, není podmínkou být zdravotnický asistent, abys mohl pokračovat na VŠ či VOŠ, ale je to výhoda, protože už o dané problematice něco víš.
Ale každopádně bych zavolala na studijní a zeptala se
Jinak s uplatněním na trhu práce si myslím problém nebude, sester je často nedostatek.

reagovat 20.12.2014 12:19 - martin

Mirku,já jsem taky...

Ja delal sanitaře na civilce v nemocnici na oddelení a sestricky se chovali hezky ke mě a rozmazlovali mě,ale byla tam honička,to si se moc nezastavil.Přijemnej kolektiv a hezká vzpomínka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *