Zdravotní rizika související s používáním bederní šňůrky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2012 10:32 - Dan

S kamarádkou vedu dětský trampský oddíl a máme to v indiánskémm stylu,takže děcka bývají v létě nahatí. Jsou to kluci a holky mezi 8 a 14 lety a všichni se dobře známe. Nosíme taky kolem pasu provázek,říká se tomu bederní šňůrka. Někteří kluci ale po vzoru indiánů si začali vepředu dělat očko, pak si stáhnou předkožku a očkem protáhnou žalud. Je to tak lepší,protože jim pak penis moc nebimbá a navíc když mají erekci (což samozřejmě bývá celkem často),tak je to taky pohodlnější. Jejich rodiče to viděli a měli z toho srandu. Mohl by z toho být nějaký zdravotní problém?Jenom upřesňuju,že skuteční indiáni si vytahují předkožku a tu si vážou,ale připadá mi to nehygienické a navíc když kluk je vzrušenej tak by ho to mohlo bolet. Já proti tomu nic nemám a poslední léto jsem to začal taky nosit.

Chtěl bych se ještě zeptat,máme chlapce,je mu 13,je dost vzrušivý,úplně stačí,aby se svléknul a hned má erekci. A má ji třeba hodiny. Tak nevíme,jestli není pro něj lepší,kdyby si vzal aspoň slipy. Nikomu to jinak nevadí a máme všichni hezký vztah a kluci se za to nestydí ani před holkama.

reagovat 8.2.2012 19:10 - Dan

Protože je tohle celkem citlivé téma,pokud by měl zájem si někdo o tom popsat,mám mail amalkinek@gmail.com. Děkuju.

reagovat 8.2.2012 19:19 - Dane

jsi normální pedofilní prase.
Proč nemůžou děti nosit aspoň bederní roušku, když už to má být "po indiánsku"? Protože by ses z toho nemohl vzrušit?

reagovat 8.2.2012 21:25 - Dan

jsi normální pedofilní...

Ne my roušky nikdy neměli protože nám překážejí.Pedofil nejsem,s kamarádkou plánujeme první sex.Na dětech se nevzrušuju nemám to zapotřebí.

reagovat 9.2.2012 10:00 - Daniel

Ne my roušky nikdy neměli...

Vědí rodiče těch dětí, jak to v tom Vašem oddíle vypadá a co se tam děje? Máte k tomu jejich písemný souhlas? Asi bych se zdráhal do takového oddílu své nezletilé dítě dát.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2014 17:11 - omyl

admin reaguje, to když se mu...

myslím, že admin neručí za obsah diskuzních příspěvků. Jistě, měl by mazat, ale nestíhá. To trestné není.

reagovat 1.1.2014 17:17 - omyl

Teda, já jsem chlív, ale...

Tady velká část témat se zvrhla nebo byla založena tak, že jde o vyloženě úchylácké téma. Tohle je jedno z nich. Kdyby dělali jen část toho, co popisují, tak to je na soud a kriminál. Jenže asi to trestné není. Tedy, dotyčný tu nepíše skutečnost, pouze perverzní fantazie. Za to ho nikdo nezavře, určitě ne za pedofilii. Možná by mohl dostat pokutu za nějaké obtěžování, pobuřování a nevím, jak to nazvat.
Kdyby policie měla řešit každou perverzi, co nějaký úchyl napíše, tak by nikam nepřišli. Tohle píše plno lidí, nejen "úchylové", ale i "slušní", co třeba dělají v práci manažera, doma má rodinu, před lidma v okolí se chová slušně. Ale když má anonymitu na internetu, tak projeví tu potlačovanou perverznost.
Myslím, že trestní orgány spíše zajímá, kde někdo šíří skutečné dětské porno a nebo kdo přes internet se snaží navázat vztahy s nezletilými ap. Tohle asi řešit nebudou.

reagovat 1.1.2014 17:54 - Marcel

Tady velká část témat se...

Já bych řekl, že to bude realita, táboroví vedoucí bývaji velmi často teplouši. To je moje zkušenost. Nás kluky chodil osahávat po večerce taky jeden takový týpek. Nedělal z toho nikdo vědu, spíš nám to bylo k smíchu. Byl absolutně neškodný, nikoho nenapadlo ho udat. Normální chlap většinou neinklinuje k práci s mládeží, protože mu děti kromě vlastních zpravidla lezou na nervy. Zato pedofilové nebo gayové práci s mládeží milijí. Dává jim to příležitost se ukájet. Ale žádnou vědu bych z toho nedělal. Oni někteří aplégři nejsou žádní svatouškové. Jeden kluk na táboře ho ještě dráždil. Třeba když přišel vedoucí do naší chatky po večerce, tak mu schválně říkal, že mu vždy před spaním stojí a co by se stím dalo dělat. Že doma onanuje a před námi ostatními se stydí a na masturbaci nemá čas. Vedoucí byl očividně vzrušený z této informace a poradil mu, aby dělal masturbaci, když jde na velkou. Tam má na to klid. Je to těžké, i mezi učiteli je plno pedofilů. Bylo to tak vždycky a asi i bude. V úvodním příspěvku jsem si všiml, že je řeč pouze o chlapcích. Takže se orientuje asi na ně. Jak chodí po indiánsku holky, to tam ani nepopisuje.

reagovat 2.1.2014 23:09 - Bederní šňůrka zdravotní riziko nemá

Ale její používání za účelem prostrčení žaluda očkem je poněkud zvláštní.

reagovat 14.1.2014 22:44 - rolničky z ledničky

Tomu můžeš posílat...

Tak jsi měl pravdu. Po víc jak týdnu, co jsem jim psal z mého soukromého mailu pod svým skutečným jménem, mi neodpověděli. Zřejmě jsou admini sami na sebe hrdí, že dávají prostor pedofilům. Ovšem ne zas tolik, aby mi férově odpověděli. Ani bych nebyl překvapený, kdyby na mě po vypnutí adblocku vyskočily bannery na warez a free video. Zjišťovat to ale nebudu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *