Zdravotní poruchy vyvolané užíváním sedativ nebo hypnotik - koment??e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2012 18:15 - dagmar9

Trpím depresí, úkostmi a nespavostí. Beru Neurol řadu let, dávky nezvyšuji. Prostě 1 na noc, v případě akaku úzkosti nosím Neurol v kabelce. Je-li tento preparát tak nebezpečný, co tedy místo něj? Po prášcích na spaní mě bolí hlava, zkoušela jsem Tritico, měla jsem vyschlo v krku a bušilo mi srdce. Známky zapomětlivosti u sebe nepozoruji. Ale, je-li to vlastně návyková droga, proč se ordinuje a co místo toho????

reagovat 13.4.2012 18:18 - nono

pokud ti to naordinoval lékař, tak ho ber, pokud ne, pryč od neurolu. Jakou máš diagnozu?

reagovat 13.4.2012 21:35 - luciano

Trpím depresí, úkostmi a...

Dnes už pacient nie je odkázaný na užívanie BZD. Existuje celá rada neškodných antidepresív a antipsychotík, ktorých vhodná kombinácia môže človeku pomôcť v boji s nespavosťou a s úzkosťami. Napríklad taký Valdoxan v kombinácií napríklad s Quetiapínom môže výrazne pomôcť. Existujú aj iné kombinácie. Navštív dobrého psychiatra, ktorý vie, aké kombinácie liekov ti treba predpísať, aby ti na tvoje problémy pomohli. K doktorovi, ktorý ti predpisuje BZD a hypnotiká viac nechoď.

reagovat 15.4.2012 14:57 - Václava K.

několik let užívám na spaní hypnogen a na deprese a úzkost citalon ,cítím se skvěle ,paměť mám dobrou piju bylinkové čaje,jako doplněk užívám lecithin,kloubní výživu,jím hodně ovoce a zeleniny

reagovat 1.7.2012 19:06 - Norbert

Prodám:
Adipex retard, meridiu, xenical,
sibutramin, oxycontin,
tramal, rohypnol
hypnogen
Cena mailem:
norbert.valek@seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.9.2012 22:00 - miška

Ale v cechach je myslim adipex legalny a ten pan fakt posiela len kartony?

reagovat 26.10.2012 21:30 - Ina

Ale v cechach je myslim...

jj posílá jen kartóny,je to podvodník. Sprostý,obyčejný podvodník!

reagovat 28.12.2014 19:27 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 25.2.2018 10:37 - Martin

Koupím xanax. Martass.z@seznam.cz

reagovat 18.6.2018 23:55 - Garros Olie

PENIS ROZŠIŘENÍ ..
ERECTILE DYSFUNCTION ..
LOW SPERM COUNT ..
Slabá chyba ..
ZVĚTŠENÍ PRSOU..
Vy a já oba dobře víme, že BIGGER je lepší, mnoho manželství a vztahů dnes v našem moderním světě se rozpadá především kvůli velikosti mužského penisu, neschopnosti uspokojit svou ženu, slabé erekce, předčasnou ejakulaci (většinou známé africkým ženám jako 1 minutový zážitek z člověka), abyste se vyhnuli rozpakům a vždy zůstaňte na špičce jako MAN, který jste, nejlepší a nejvyšší čas užíváte léčivé přípravky, krémy, speciální oleje a silné kouzla DR HENRY BUDE.
Call / WhatsApp Dr. Henry Bude: +2348100663964
Email: DR.HENRYBUDE@GMAIL.COM

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *