zdravotní pojišťovny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2008 12:34 - Katka

Ahoj,jsem z Moravy a jsem pojištěná u VZP. Hodně jsem teď slyšela o Hutnické zaměstnanecké pojišťovně (www.hzp.cz), proplácí 1500 Kč na sportovní aktivity a 500 Kč na antikoncepci. Je třeba se přeregistrovat do konce září, proto by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenosti s touto ZP. Proč se nepřepojistit, když VZP škudlí peníze pro své managery..?

reagovat 15.9.2008 19:43 - betka

Všechny zdravotní pojišťovny DOBŘE platí své manažery, konec konců je zatím nic moc nenutí, aby šetřily. A měnit pojišťovnu jenom kvůli příspěvkům na sport a antikoncepci..??? To vypadá na laciný marketingový trik No, já bych se pokusila porovnat ještě jiné podmínky pojištění, zejména by mne zajímali smluvní lékaři této pojišťovny - kde, jací, kolik ...aby se mi nestalo, že mne někde odmítnou ošetřit.

reagovat 16.9.2008 18:13 - fuj VZP fůůůůůj

Mně VZP nechce platit za lékařský výkon, který potřebuji. Ostatní pojišťovny platí. Víte co si o této pojišťovně myslím? Že si nahrabali miliardy a mají porád málo.

reagovat 17.9.2008 09:12 - Iris

Já jsem hrozně naštvaná na pojišťovnu ministerstva vnitra, pořád slibují, mají reklamy, kolik toho svým klientům proplácí, ale pak, když jdu s paragonem a žádám o příspěvek(podle jejich bulletinu), tak mi začne ukazovat - někde v jejich písemnostech, že mi to nemůže proplatit, protože...to a to....!! Mají to tak šalamoutsky napsané, že nakonec nedostanete skoro nic. Mám plno známých, kteříod tam odešli a já je budu v nejbližší době následovat. Ale kam, nevím, slyšela jsem že Metal-Aliance a Česká národní splňují to, co píší.

reagovat 17.9.2008 22:28 -

VZP je veřejný rozpočet, tam se miliardy nehrabou. Tam mizejí v černých dírách. Kdopak asi financuje vydávání bulletinu VZP (informačně nevalný, na křídovém papíru a v kvalitním tisku) - no samozřejmě pojištěnec a pakuje se na tom ... no kdopak asi? Žádejte roční vyúčtování hospodaření své pojišťovny - máte na ně jako pojištěnec právo!!!

Žádejte od svých pojišťoven VÝPISY ze svých zdravotních účtů (máte na ně právo) a systematicky upozorňujte na nesrovnalosti. Chce to čas a trpělivost, ale není jiná cesta - MY jsme klienti SAKRA !!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.10.2012 21:54 - Robinsonka

Ahoj,jsem z...

Zajímá vás, kolik stála zdravotní péče, kterou jste čerpali v loňském roce a chcete případně své pojišťovně pomoci odhalit nesrovnalosti? O vystavení Přehledu vykázané zdravotní péče můžete požádat dopisem, nebo osobně přímo na pobočce VZP.Požádat můžete jen o svůj vlastní přehled nebo o vystavení přehledu za své nezletilé dítě.
http://www.vzp.cz/klienti/informace-a-zivotni-situace/prehled-vykazane-pece

reagovat 23.11.2012 11:26 - jana

prosím vás me
áte někdo zkušenost,,
měla jsem plný cesták který jsem odnesla napojištovnu a již 2měsíce čekám a nic.
řekli mi že jej pošlou ke koumámí na posudkovou komisí - jako kdyby mě konotrlovali zda jsem si asi razítko nedala sama.no podle mně buzerace obyč.lidí.
je v tom docela dost korun myslela jsem na vánoce a stále už 2 měsíce čekám.
opravdu mi příde jako kdybych ku lékaře mi raízitko vydali neoprávněně takové obštrukce...nač kontrola to nevěří lékařům...
prosím máte někdo zkušenost da proplatěj ano či néééééééééééé
děkuji

reagovat 23.11.2012 15:10 - petra

tady je jen parta debilů v této zemi tak není na co čekat
2mšsíce tam nebo sem to jim nevadí hlavně že maj oni pánové nehoře peněz jako šlupek
cítím s vámi na invalidce jen almužna a peníze jsou poztřeba nyní před vánocemi
přeji pevné nervy a brzké vyříení
nemám zkušenost ale vím že se cestáky proplácejí
---vc-í-

reagovat 23.11.2012 18:01 - Zkušenost

prosím vás me
áte někdo...

takovou sice nemám,ale vůbec mě to nepřekvapuje.Když máme doplácet za elektřinu,tak to je vždycky do 10 ti dnů,ale když nám mají vracet,je jedno,jestli za vodu,nebo topení,tak na to mají spoustu času.

reagovat 26.11.2012 08:50 - david

takovou sice nemám,ale...

ano cítím také s váma.
opravdu jde vše přes posudkovou komisi a nevím proč když lékař dá raítko proč ještě posudková koumá zda jeto pravda jestli jsme tam byli no poro mně osobne jeto také buzerace.
a to vám pak stejně proplatí je zlomek částky tak se moc asi netěšte.
ale přeji vám at vá brzo přispějou.
mně taky propláceli a m,ěl jsem za měsíc vyřízeno ale opravdu jen zlomek částky ak se nelekejte že vám nedaj vše jsou na penze když maj dát opravdu opatrní

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *