co zdravého k jídlu pro děti?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2009 00:22 - lenka.k

Dobrý den,

založila jsem tohle téma, protože mě zajímají vaše názory a postřehy na zdravé jídlo pro naše milované děti:) co ano, co ne, proč, atd.

Mně v poslední době například překvapilo zjištění, že tavené sýry, jako třeba Kiri, obsahují spoustu éček, které mohou bránit vstřebávání vápníku do dětského organismu. Na druhou stranu je doporučována například Lučina, která obsahuje jenom přírodní suroviny a jako taková je pro dětsků růst přínosem. Zkuste se nad tím taky zamyslet, snad to našim dětem pomůže;-)

No nic, už dám prostor ostatním. Těším se na vaše názory :)'

reagovat 9.6.2009 09:08 -

Ono ale těm našim robátkům , nic moc nejede .

Náše rádi TERMIX , taky pr obahuje éčka .

Zdravou výživu odmítá .

Ani zahradní jahody nejí , ani mléko nepije .

nechtějí ani Sunarku .

jen such chléb a rohlíky . piškot apod

tak co s nima?
'

reagovat 10.6.2009 19:56 - Granvin

Nechci se tím nikoho dotknout, ale to, že nejedi nic zdravého nemají ze své hlavy, ale od rodičů.'

reagovat 10.6.2009 20:13 - ml

Naše děcka snědí všecko.Vše vždy vybíleno.Žádné diety.Zelenina,ovoce,ryby-všecko.I špeček.Granvin má pravdu.Jezte,coby rodiče vše a děcka budou žváchat to samé.

Toť můj názor na tuto "problematiku" :-)))))'

reagovat 10.6.2009 20:19 - ml

No,je to půl minuty,malá(4roky) mi došla ke kompu dát pusu zalíčená od prejtu:-)))

To je tak znovu do vany:-)))))))'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2009 22:59 - tak tak....

aha...no to mě teda nenapadlo :)) moje děti jedí opravdu vše.....prostě od každého něco.....ted už jen ten malej, ty velký už nemám ve výchově, žijou svoje životy.Ale i tomu malýmu z nouze občas koupím hranolky, ale stravu fakt neřeším. Prostě normálně vařím a normálně jíme......celý roky.......ale některý kamarádky fakt děcku dávají jídla, který si někde vyčtou s tím, jak jsou zdravá a nebo na to běží reklama v tv a pak se diví, že to jejich dětem neprospívá. Jsem pro, aby děti jedly od všeho něco, pestrou stravu, samozřejmě bez kofeinu a alkoholu......ale jinak je všeobecně známo, že nejvíce éček je v dětských potrevinách a nápojích. Takže ideál je : voda z vodovodu, domácí polívky a omáčky.....prostě klasika. Ne to. co se dá koupit, ale to, co člověk doma vaří......teda pokud člověk doma vaří :))'

reagovat 25.4.2017 21:21 - JaneMax

Dobrý den,

založila jsem...

Jedí děti raděj zeleninu, když jim z toho uděláte uměledké dílko? :) myslím, tvořit ze zeleniny obrázky, používat vykrajovátka apodobně :)

reagovat 26.4.2017 17:41 - Teréziass

Já to dělám malému na snídani, vždy se snažím udělat nějaký obrázek a zatím to funguje, taky celkově zeleninu i ovoce jíme s manželem dost, a když to vidí u nás nemá s tím problém.

reagovat 27.4.2017 10:15 - Freny145

co nějaké domácí zdravé pečivo?

reagovat 27.4.2017 13:54 - Renča

Moji prcci se mnou vždy dělají zdravé tyčinky a muffiny, dělám je podle receptů zde: www.svet-zdravi.cz/clanky/detske-svaciny, jelikož si sami řeknou, co tam chtějí obměnit tak nemám problém aby to jedly.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *