Zážitky z dětství

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2008 04:42 - Blanka

Když mi bylo asi 10, tak jsme s mámou jednou byly u známých na chatě. V noci mě kamarádka probudila a dala si prst přes pusu, abych byla potichu. Podívaly jsme se dolů do obýváku, kde na podlaze klečela moje máma na všech čtyřech a kamarádky otec klečel za ní, rukama jí držel za zadek a narážel do ní. Máma u toho sténala a já se lekla, co jí to dělá a zeptala se kámošky. Ona mi pošeptala, že mrdají. Kámošky máma seděla v křesle, dívala se na ně a kouřila cigaretu. Dodneška na to vzpomínám. Máte někdo podobný zážitek?

reagovat 7.6.2008 21:58 - K.

moje máma se starala o dědečka asi rok než umřel. už se sotva došoural na záchod a to mu trvalo tak půl hodiny. jednou týdně ho máma myla a já jí pomáhala. odshora k pasu a potom nohy. potom mě vždycky poslala pryč, že už to dodělá sama. já tušila, že ho myje mezi nohama a snažila jsem se zůstat, protože jsem byla zvědavá, ale ona mě vždycky poslala pryč. jednou jsme ale měli vysazený dveře, protože je táta v garáži natíral. Když mě zase poslala pryč, tak jsem se potichu vrátila a šmírovala. Děda ležel na boku, máma mu roztahovala půlky od sebe a žínkou mu myla zadek. potom mu mydlila pytel, kterej mi připadal strašně dlouhej. potom ho otočila zase na záda a já uviděla jeho scvrklej, vrásčitej penis. máma si sundala žínku, namydlila si ruce a začala mu ho mydlit, přitom mu stahovala kůži z žaludu. dědovi se penis napřímil a za chvíli byl žalud rudej a napnutnej. potom máma jednou rukou přidržela tu kůži staženou, aby se žalud nemohl schovat a druhou rukou začala kmitat rychle přes okraj žaludu sem a tam. myslela jsem si že mu ho asi chce pořádně umejt nebo co, ale najednou děda zasténal a z žaludu mu začalo stříkat semeno. to bylo poprvé co jsem viděla chlapa stříkat.

reagovat 13.6.2008 12:06 - Honza

to je nářez

reagovat 20.12.2008 21:14 - Pavel

Tohle se stalo ještě za komunistů, když bylo těžký sehnat ůdržbáře. Já ležel v posteli s chřipkou a mámě se konečně povedlo že k nám přišli 2 instalatéři spravit topení. Měla pro ně připravený kafe a koláče, kdo tu dobu zažil ten ví o čem mluvím.Byl jsem zvědavej a chtěl jsem vidět, jak to spravujou, tak sem vstal z postele a šel se podívat. Máma klečela na pohovce, čelem k opěradlu, nohy roztažený, zadek vyšpulenej a sukně vyhrnutá. 1 borec stál za ní a mrdal jí zezadu a druhej ten starší stál za pohovkou a tomu ho kouřila. Ten si mě všimnul a jenom na mě mrknul, jakoby se nic nedělo. Stál jsem tam a čuměl ještě chvíli a pak jsem šel zpátky do postele. Topení spravili. :)

reagovat 20.12.2008 22:18 - ml

No teda,kolik Ti bylo let??A co otec?

Nebo sis to vymyslel. I kdyby,tak supr.Veselé Vánoce!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2018 09:01 - Balon

Já mám rád hodně nafukovací balonky...!! Když jsem byl malý , tak mě máma nafukovala balonky. Vždy jsem jí poprosil aby co nejvíc nafoukla. Pak sem s balonem šel do pokoje a dal si ho pod sebe, pod penis. Na balonu sem se třel, dokud sem nebyl hotový a balon neprasknul. Vim, že máma mě pozorovala mezi dveřma jak na balonu masturbuju, se o balon třu penisem. Mámu to vzrušovalo, protože parkrát si jí přejela rukou... A když balon podemnou prasknul, tak máma poznala že jsem hotový a pak mi penis rukou několikrát zkontrolovala !!! Dodneška mě balonky velmi vzrušujou i si doposud přeju aby mi máma balon nafoukla a chtěl bych ho před ní prasknout... S mámou jsem o tom mluvil ale zatím bezúspěšně !!! Mé tel: 722386890.

reagovat 21.2.2018 18:07 - Balon a máma .

Když mi bylo cca 5 - 6 let , začal jsem masturbovat na nafukovacím balonu !!! A nbi nevím jak to začalo . Několikrát jsem šel za mámou aby mi nafukovací balon co nejvíc nfoukla . Když ho nafoukla , tak s balonem sem šel do pokoje a třel sem se o balon penisem dokud jsem nebyl hotový a balon podemnou nepraskl !!!! Vím že mě máma pozorovala , protože se chodila na mě koukat jak se třu na balonu.... , několkrít jsem jí viděl mezi pootevřýma dvěřma jak na mě kouká a viděl jsem jak si jí rukou semtam přejíždí.... Jak balon podemnu prasknul , tak jsem se udělal a máma mi pak několitát penbis zkontrollovala a sáhl si na něj ..... Hodně mě to semtam vzrušilo .... Dodneška si nafukuji balona třu se na něm dokud nepraskne. I jsem zkoušel oslovit mámu aby mi balon nafoukla , že chci balon před ní prasknout.... , tak jako v dětsví !!!!!!! , ale zatím bezúspěšně . Mé tel 722 38 68 90.

reagovat 21.2.2018 22:17 - luci

Mama bola najmladšie dieťa...

I to se v životě stává,že otec se synem sdílí jednu ženu.Přitom někdy nerozlišují čí je manželkou.U sousedů jsem se k tomu nachomýtla,když tchán obšťastňoval snachu.Nevím proč museli na zahradě,pár metrů od baráku.Za zavřené dveře vidět není.

reagovat 28.4.2018 00:04 - Balon

Rad bych si popovidal s maminou nebo slecnou o sexu. Mama a syn, mama a dcera apod. Tel 722738533. Mam tady prispevky mama mi nafoukla balon.

reagovat 26.5.2018 07:41 - jolana

I ja mam zažitek s otcem,když to se mnou kolem sedmnácti mlátilo často jsem ho šmirovala při sprchování,otec je velký fešak byla jsem šílene nadržená když jsem sledovala pod sprchou jeho nádherný čurák s velkým žaludem který měnil velikost když si po něm přejížděl,vše ještě doplnovaly krásné velké kule,otec vědel že ho šmíruji,jednou mamka odjela a a já ho doslova znasilnila,on se zeptal jestli to opravdu chci,tak mě dal na záda a pře demnou rostl nádherný obrovský žilnatý čurák s nádherným naběhlým žaludem z kterého vytékalo mazivo,pimalu se do mě dostával žaludem až tam byl celý čurak,byla to nádhera vymrdal mě až mě šly z nosu bubliny,pak najednou prudce výtáh a proudy semena chrlil na mé prasa.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *