Zážitky z dětství

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2008 04:42 - Blanka

Když mi bylo asi 10, tak jsme s mámou jednou byly u známých na chatě. V noci mě kamarádka probudila a dala si prst přes pusu, abych byla potichu. Podívaly jsme se dolů do obýváku, kde na podlaze klečela moje máma na všech čtyřech a kamarádky otec klečel za ní, rukama jí držel za zadek a narážel do ní. Máma u toho sténala a já se lekla, co jí to dělá a zeptala se kámošky. Ona mi pošeptala, že mrdají. Kámošky máma seděla v křesle, dívala se na ně a kouřila cigaretu. Dodneška na to vzpomínám. Máte někdo podobný zážitek?

reagovat 7.6.2008 21:58 - K.

moje máma se starala o dědečka asi rok než umřel. už se sotva došoural na záchod a to mu trvalo tak půl hodiny. jednou týdně ho máma myla a já jí pomáhala. odshora k pasu a potom nohy. potom mě vždycky poslala pryč, že už to dodělá sama. já tušila, že ho myje mezi nohama a snažila jsem se zůstat, protože jsem byla zvědavá, ale ona mě vždycky poslala pryč. jednou jsme ale měli vysazený dveře, protože je táta v garáži natíral. Když mě zase poslala pryč, tak jsem se potichu vrátila a šmírovala. Děda ležel na boku, máma mu roztahovala půlky od sebe a žínkou mu myla zadek. potom mu mydlila pytel, kterej mi připadal strašně dlouhej. potom ho otočila zase na záda a já uviděla jeho scvrklej, vrásčitej penis. máma si sundala žínku, namydlila si ruce a začala mu ho mydlit, přitom mu stahovala kůži z žaludu. dědovi se penis napřímil a za chvíli byl žalud rudej a napnutnej. potom máma jednou rukou přidržela tu kůži staženou, aby se žalud nemohl schovat a druhou rukou začala kmitat rychle přes okraj žaludu sem a tam. myslela jsem si že mu ho asi chce pořádně umejt nebo co, ale najednou děda zasténal a z žaludu mu začalo stříkat semeno. to bylo poprvé co jsem viděla chlapa stříkat.

reagovat 13.6.2008 12:06 - Honza

to je nářez

reagovat 20.12.2008 21:14 - Pavel

Tohle se stalo ještě za komunistů, když bylo těžký sehnat ůdržbáře. Já ležel v posteli s chřipkou a mámě se konečně povedlo že k nám přišli 2 instalatéři spravit topení. Měla pro ně připravený kafe a koláče, kdo tu dobu zažil ten ví o čem mluvím.Byl jsem zvědavej a chtěl jsem vidět, jak to spravujou, tak sem vstal z postele a šel se podívat. Máma klečela na pohovce, čelem k opěradlu, nohy roztažený, zadek vyšpulenej a sukně vyhrnutá. 1 borec stál za ní a mrdal jí zezadu a druhej ten starší stál za pohovkou a tomu ho kouřila. Ten si mě všimnul a jenom na mě mrknul, jakoby se nic nedělo. Stál jsem tam a čuměl ještě chvíli a pak jsem šel zpátky do postele. Topení spravili. :)

reagovat 20.12.2008 22:18 - ml

No teda,kolik Ti bylo let??A co otec?

Nebo sis to vymyslel. I kdyby,tak supr.Veselé Vánoce!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2017 17:54 - Pavel

Nase rodina se mrda navzajem...

Takovou rodinu bych taky bral sukat se na vzajem

reagovat 23.11.2017 13:30 - z

Nejvic me prekvapovala odlisnost penisu. Mali kluci ho meli vsichni stejny. Az jednou se svlékat jeden kluk, a kdyz sundal spodky tak me prekvapilo co jsem uvidel. Měl ho velkyho, chlupatyho a se zcela odkrytym žaludem. Za to jsem ho v duchu obdivoval, myslel jsem že mu to musí být dost nepříjemný když se žalud dotýká prádla, já totiž nesnesl dotyk zaludu s čímkoliv, a nedovedl si predstavit že bych to takhle někdy měl. Kdyz jsem to pak u nekho videl prislo mi to hezky a frajersky a hodny obdivu

reagovat 23.11.2017 14:39 - Tonda

Nase rodina se mrda navzajem...

To je zajímavé, to na sebe vzájemně nežárlíte? Máte nějaký opravdu zajímavý zážitek?

reagovat 30.11.2017 16:40 - Duško

moje máma se starala o...

Mama bola najmladšie dieťa svojich rodičov – taký poškrabok a aj preto moji rodičia ;;;po svadbe bývať u maminých rodičov o ktorých sa neskôr aj starali. Pamätám si na príhodu keď som mal asi 14. To žil už len dedo, ktorý býval na prízemí a mi hore. Ja som bol už vo svojej izbe, keď som zaregistroval, že mama ide dole k dedovi. Nebolo to nič neobvyklé, lebo ho chodievali kontrolovať či niečo nepotrebuje. Ťahalo mu síce už na 80 ale bol ešte dosť čiperný.
Ani neviem prečo, zišiel som sa pozrieť čo išla mama riešiť. Nakukol som do dedovej izby cez pootvorené dvere a uvidel som, že dedo leží na posteli, mama stála mierne rozkročená pri ňom, rukou mu naťahovala vtáka a on jej šmátral pod nočnou košeľou. Chvíľu sa takto s ním hrala ale dedovi sa nechcel akosi postaviť, tak mu povedala, že to nechajú nabudúce. Ja som zmyzol do svojej izby aby ma nenačapala. Keď sa vrátila hore do obývačky pribehol som načúvať k dverám, že čo sa bude diať s otcom. Ale s ním nič. Otec sa mami len opýtal, že čo bolo a ona mu odpovedala, že dedovi stačila len klasická šmátračka. Otec sa len podivil, že sa nezmohol na viac a či je s dedom všetko v poriadku, keď sú to už aspoň tri týždne čo ju naposledy pretiahol. Mama mu na to povedala, že čo by mu bolo veď už má svoje roky a nepotrebuje to už tak často ako predtým. Ja som pri tomto zistení zamrzol a chvíľu mi trvalo kým sa vrátil do izby. Od tej doby som mamu a deda sledoval viac, ale podarilo sa mi ich vidieť spolu len raz. Robil jej to cez deň v kuchyni pekne odzadu.

reagovat 13.1.2018 07:42 - Adam

Dnešní baby neumí kouřit ani pořádně honit čuráka,ráděj si ho dobře vyhonim sám,babu jen vymrdáma jdu od toho,v dnešní době s babou chlap dlouhodobě nevydrźí,na vojně jsem si mastil čuráka s poručíkem a bylo nam příjemněji než s babou,prý za par let budou chlapi bisexuální už se na to těšim,Adam.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *