Zážitky z dětství

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2008 04:42 - Blanka

Když mi bylo asi 10, tak jsme s mámou jednou byly u známých na chatě. V noci mě kamarádka probudila a dala si prst přes pusu, abych byla potichu. Podívaly jsme se dolů do obýváku, kde na podlaze klečela moje máma na všech čtyřech a kamarádky otec klečel za ní, rukama jí držel za zadek a narážel do ní. Máma u toho sténala a já se lekla, co jí to dělá a zeptala se kámošky. Ona mi pošeptala, že mrdají. Kámošky máma seděla v křesle, dívala se na ně a kouřila cigaretu. Dodneška na to vzpomínám. Máte někdo podobný zážitek?

reagovat 7.6.2008 21:58 - K.

moje máma se starala o dědečka asi rok než umřel. už se sotva došoural na záchod a to mu trvalo tak půl hodiny. jednou týdně ho máma myla a já jí pomáhala. odshora k pasu a potom nohy. potom mě vždycky poslala pryč, že už to dodělá sama. já tušila, že ho myje mezi nohama a snažila jsem se zůstat, protože jsem byla zvědavá, ale ona mě vždycky poslala pryč. jednou jsme ale měli vysazený dveře, protože je táta v garáži natíral. Když mě zase poslala pryč, tak jsem se potichu vrátila a šmírovala. Děda ležel na boku, máma mu roztahovala půlky od sebe a žínkou mu myla zadek. potom mu mydlila pytel, kterej mi připadal strašně dlouhej. potom ho otočila zase na záda a já uviděla jeho scvrklej, vrásčitej penis. máma si sundala žínku, namydlila si ruce a začala mu ho mydlit, přitom mu stahovala kůži z žaludu. dědovi se penis napřímil a za chvíli byl žalud rudej a napnutnej. potom máma jednou rukou přidržela tu kůži staženou, aby se žalud nemohl schovat a druhou rukou začala kmitat rychle přes okraj žaludu sem a tam. myslela jsem si že mu ho asi chce pořádně umejt nebo co, ale najednou děda zasténal a z žaludu mu začalo stříkat semeno. to bylo poprvé co jsem viděla chlapa stříkat.

reagovat 13.6.2008 12:06 - Honza

to je nářez

reagovat 20.12.2008 21:14 - Pavel

Tohle se stalo ještě za komunistů, když bylo těžký sehnat ůdržbáře. Já ležel v posteli s chřipkou a mámě se konečně povedlo že k nám přišli 2 instalatéři spravit topení. Měla pro ně připravený kafe a koláče, kdo tu dobu zažil ten ví o čem mluvím.Byl jsem zvědavej a chtěl jsem vidět, jak to spravujou, tak sem vstal z postele a šel se podívat. Máma klečela na pohovce, čelem k opěradlu, nohy roztažený, zadek vyšpulenej a sukně vyhrnutá. 1 borec stál za ní a mrdal jí zezadu a druhej ten starší stál za pohovkou a tomu ho kouřila. Ten si mě všimnul a jenom na mě mrknul, jakoby se nic nedělo. Stál jsem tam a čuměl ještě chvíli a pak jsem šel zpátky do postele. Topení spravili. :)

reagovat 20.12.2008 22:18 - ml

No teda,kolik Ti bylo let??A co otec?

Nebo sis to vymyslel. I kdyby,tak supr.Veselé Vánoce!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2018 16:07 - pedro

Když mi bylo asi 10, tak...

Ahoj Blani, zajímavý zážitek, ale věřím, že jsi měla dva pocity, nevěděla jsi o co jde a tak jsi možná byla překvapená a na druhou stranu se Ti to třeba jako malé holce líbilo, stejně jako té známé co seděla v křesle kouřila a vše sledovala, třeba měli problémy v sexu a tak se to tím vyřešilo. Měj se hezky a brzy se klidně ozvi

reagovat 5.6.2018 20:01 - Jj,

Ahoj Blani, zajímavý...

Pedro úchylnej, po 10 letech se ti ozve.
Máš pocit, že je tady málo úchylných příspěvků?

reagovat 17.6.2018 23:04 - Balon

I ja mam zažitek s...

Jolano a nechces o tom pokecat. Tel 722738533

reagovat 20.7.2018 20:34 - Ahoj

čus je něco špatného na eskymáckym polibku s mamou ?

reagovat 5.8.2018 16:15 - Adam

Dnes je každý druhý borec bisexuální,baby jsou dnes vychtralé lišky a tak je mrdám pochčiju a pak kopnu do té smradlavé kundy,žádný borec dnes s jednou babou nevydrží celý život proto vymrdat a poslat k čertu vychc ané baby.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *